Találatok a Golden State Warriors címkére

Találatok száma: 913

NBA: Curry dupla duplája sem volt elég a címvédőnek Minnesotában

2023-02-02 07:43:23

Steph Curry 29 pontja és tíz lepattanója is kevés volt a győzelemhez a címvédő Golden State Warriorsnak a Minnesota Timberwolves vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti csütörtöki játéknapján, hiszen a házigazdák D’Angelo Russell (29 pont, két lepattanó, két assziszt), Anthony Edwards (27–6–5) és Naz Reid (24–13–4) vezérletével hosszabbítás után győztek 119–114-re.

Utah Jazz Steph Curry Sacramento Kings Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers NBA

NBA: Luka Doncic megint úgy megszórta magát, hogy szóba került Michael Jordan – videók

2023-01-31 06:36:32

Sorozatban a harmadik mérkőzését is megnyerte a Golden State Warriors az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA): a címvédő az Oklahoma City Thunder otthonában győzött 128–120-ra a hétfői játéknapon. A nyugati playoffba igyekvő csapatok közül nyert a Sacramento, a Phoenix, a Dallas – utóbbiban Luka Doncic 53 pontot szerzett –, győzött a felkapaszkodóban lévő Portland, míg a keleti élbolyban megszakadt a Philadelphia szép sikerszériája, a Brooklyn ellenben legyűrte a Los Angeles Lakerst. S nem fékez a Washington: a San Antonio vendégeként is diadalmaskodó Wizards már hatos nyerőszériában van.

Stephen Curry NBA Luka Doncic Golden State Warriors

NBA: két All Star-játékos pénzbüntetést kapott a ligától

2023-01-28 10:45:06

Két All Star-játékos is 25 ezer dolláros (körülbelül 9 millió forintos) pénzbüntetést kapott az észak-amerikai kosárlabdaligától (NBA) egy-egy szerdai incidensért.

Stephen Curry Philadelphia 76ers NBA alapszakasz NBA Joel Embiid Golden State Warriors

Ismét legyőzte a Grizzliest a GSW, Damian Lillard 60 pontot dobott

2023-01-26 09:06:50

Rangadót nyert a 76ers, legyőzte a tartalékos Denvert a Milwaukee, a visszatérő Anthony Davisszel a soraiban verte a Spurst a Lakers, pontzáporos meccset nyert a Hawks, Anthony Edwards elrontotta Brandon Ingram visszatérését – ez történt az NBA ma hajnali 10 meccsén.

NBA Memphis Grizzlies Golden State Warriors

NBA: a Lakers állította meg a Memphist, növelte előnyét a Denver

2023-01-21 08:25:25

A Los Angeles Lakers 122–121-re legyőzte a Memphis Grizzliest az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszában. Az Orlando Magic a New Orleans Pelicans ellen, az Atlanta Hawks a New York Knicks ellen nyert magabiztosan. Luka Doncic 34 ponttal segítette győzelemre a Dallast, míg Kawhi Leonard 36 pontot dobott a Spurs elleni Clippers-siker során. A Golden State Warriorsnál a 32 pontig jutó Jordan Poole volt a nyerőember a Cleveland ellen.

Utah Jazz Spu Sacramento Kings Orlando Magic Oklahoma City Thunder New York Knicks

NBA: Tatum ismét zseniális volt, a Celtics hosszabbításban győzte le a GSW-t – videók

2023-01-20 09:10:09

A 2022-es döntő második alapszakaszbeli visszavágóját rendezték meg magyar idő szerint csütörtök éjjel az NBA-ben: a Boston Celtics egy parádés mérkőzésen, hosszabbítás után győzte le 121–118-ra a Golden State Warriorst.

videó Steph Curry NBA-alapszakasz NBA Jayson Tatum Golden State Warriors

Brooklynt is bevette az OKC, megint gyenge volt a GSW

2023-01-16 10:48:40

Egy dobás döntött a Lakers–Sixers derbin, Nikola Jokics triplájával tartotta életben sikerszériáját a Denver, 140-et dobott a Dallasnak a Portland: ez történt a legutóbbi NBA-játéknapon.

Oklahoma City Thunder NBA Golden State Warriors Brooklyn Nets

A Clipperst is lenyomta a Denver, 144 pontot dobott a GSW

2023-01-14 09:33:37

NBA-nézőcsúcsot döntött a Spurs–Warriors meccs, Chicagóban is győzött az OKC, megint kikapott a Suns, nyert a New York és a New Orleans is: ez történt hajnalban a liga alapszakaszában.

kosárlabda NBA Los Angeles Clippers Golden State Warriors Denver Nuggets

NBA: nézőszámrekord San Antonióban; Jokics nélkül nyert a Nuggets

2023-01-14 07:21:32

Az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szombat hajnali játéknapján rekordot döntöttek Texasban, nyert a nyugati éllovasok közül a Pelicans és a Nuggets, a Bulls pedig zsinórban harmadik vereségét szenvedte el.

Washington Wizards Utah Jazz San Antonio Spurs Sacramento Kings Phoenix Suns Orlando Magic

NBA: Curry visszatért, de így is kikapott a Golden State

2023-01-11 07:47:59

Visszatért sérüléséből a címvédő Golden State Warriors sztárja, Steph Curry, ennek ellenére a csapat hazai pályán így is sima, 125–113-as vereséget szenvedett a Phoenix Sunstól az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szerdai játéknapján.

Utah Jazz Toronto Raptors Steph Curry Portland Trail Blazers Phoenix Suns Philadelphia 76ers

NBA: tovább remekel a Lakers, a Mavericks legyőzte a Pelicanst

2023-01-08 07:26:50

Sorozatban ötödik győzelmét aratta a Los Angeles Lakers, amely pontokban gazdag találkozón 136–134-re múlta felül a Sacramento Kingset az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti vasárnap hajnali játéknapján – LeBron James 37 pontot vállalt a meccsen. A New Orleans Pelicans a Dallas Mavericks otthonában kapott ki, nyert a Boston Celtics, a Chicago Bulls és az Orlando Magic is.

Utah Jazz San Antonio Spurs Sacramento Kings Orlando Magic New Orleans Pelicans NBA

NBA: James és Davis nélkül is legyőzte a Heatet a Lakers

2023-01-05 07:27:18

LeBron James és Anthony Davis hiányában Dennis Schröder vezérletével győzte le 112–109-re a Miami Heatet a Los Angeles Lakers az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti csütörtöki játéknapján. A Golden State Warriors szinte végig hátrányban volt a Detroit elleni hazai mérkőzésen, majd a címvédő ugyan a hajrában egyenlített, de a Pistonsnak még volt válasza és Saddiq Bey dudaszós triplájával a vendégek 122–119-re győztek. A Milwaukee Bucksot Janisz Adetokunbo (Giannis Antetokounmpo) vezette győzelemre a Toronto Raptors elleni hosszabbításos, 104–101-es idegenbeli siker alkalmával, hiszen a görög sztár tripla duplával, 30 ponttal, 21 (!) lepattanóval és 10 gólpasszal zárt, ezzel Kareem Abdul-Jabbar 1972-es teljesítménye óta ő az első játékos, aki egy ötmeccses időszak alatt több mint 200 pontot, 80 lepattanót és 30 asszisztot jegyez. A Memphis Grizzlies a Charlotte Hornets elleni idegenbeli 131–107-es győzelemmel a Nyugati konferencia élére állt.

NBA Milwaukee Bucks Miami Heat Los Angeles Lakers Janisz Adetokunbo Golden State Warriors

NBA: ki tudja szúrni, hogy került a labda Klay Thompsonhoz? – videó

2023-01-04 17:55:52

Kedd hajnalban a Golden State Warriors egy hihetetlenül szoros összecsapáson győzte le az Atlanta Hawks csapatát 143–140-re az amerikai kosárlabda bajnokságban (NBA). A meccs egyik jelenetét nagyon felkapta a közösségi média, hisz a felvételen szinte egyáltalán nem látni, Draymond Green hogyan adja át a labdát Klay Thompsonnak.

NBA Klay Thompson Golden State Warriors Draymond Green

NBA: Mitchell 71, Thompson 54 ponttal vezette győzelemre csapatát

2023-01-03 11:38:36

Elképesztő egyéni teljesítményeket hozott a legutóbbi NBA-játéknap, LeBron James, DeMar DeRozan, Joel Embiid és Luka Doncic is csillogott, Zion Williamson megsérült, a Denver pedig kikapott Minnesotában.

Toronto Raptors San Antonio Spurs Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers New Orleans Pelicans NBA

NBA: Mitchell 71 és Thompson 54 pontjától volt hangos a kedd hajnali játéknap – videó

2023-01-03 07:23:00

Hosszabbítás döntött a Cleveland Cavaliers és a Chicago Bulls magyar idő szerinti kedd hajnali összecsapásán a észak-amerikai kosárlabdaligában (NBA). Donovan Mitchell 71 pontot dobott a találkozón, ami a legtöbb az NBA-ben 2006 óta. Vereséget szenvedett a Nyugati főcsoport élén álló Denver Nuggets, Klay Thompson pedig 54 pontot vágott az Atlanta Hawks ellen.

NBA: két hétig nem számíthat legnagyobb sztárjára a Golden State

2022-12-25 10:34:19

Még legalább két hétig nem léphet pályára Stephen Curry, az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban (NBA) címvédő Golden State Warriors játékosa.

Steph Curry NBA Golden State Warriors

NBA: Curryék nagy pofont kaptak Durantéktől

2022-12-22 07:38:55

Rendkívül egyoldalú mérkőzésen győzte le 143–113-ra a címvédő Golden State Warriorst hazai pályán a Brooklyn Nets az észak-amerikai profi kosárlabdabajnokság (NBA) magyar idő szerinti csütörtöki játéknapján. A házigazda az első negyed után még „csak” 29 ponttal vezetett, melyet a nagyszünetre 40-re növelt Kevin Durant vezérletével, végül Steph Curryék még kozmetikázni sem igazán tudtak az eredményen és sima vereséget szenvedtek, a Nets pedig egymás után hetedik győzelmét könyvelhette el.

Steph Curry NBA Kevin Durant Golden State Warriors Brooklyn Nets

Levédekezte a Memphist a Denver, holtversenyben vezetik Nyugatot

2022-12-21 09:18:02

Phoenixben tört meg a Wizards rossz sorozata, földbe döngölte a GSW-t a zsinórban nyolcat nyerő Knicks: ez történt hajnalban az NBA alapszakaszában.

Washington Wizards Utah Jazz Phoenix Suns New York Knicks NBA Miami Heat

NBA: a Knicks kiütötte a GSW-t; a Nuggets simán nyert

2022-12-21 08:40:32

A tengerentúli profi amerikai kosárlabdaliga (NBA) keddi játéknapján a New York Knicks hazai pályán 132–94-gyel ütötte ki a regnáló bajnok Golden State Warriorst. A Chicago Bulls 113–103-ra győzött a Miami Heat vendégeként, a Washington Wizards három ponttal bizonyult jobbnak a Phoenix Sunsnál. Győzött a Utah Jazz és a Denver Nuggets is.

NBA: másodszor is nyert Bostonban a Magic, 150-et dobott a Minnesota

2022-12-19 08:11:02

Anthony Davis nélkül győzött a Lakers, életben tartotta sikerszériáját a Nets és a Knicks, Torontóban tudott nyerni a Warriors, Nikola Jokics MVP-teljesítményt nyújtott: ez történt az NBA-alapszakasz legutóbbi játéknapján.

Washington Wizards Toronto Raptors Orlando Magic Nikola Jokics NBA Minnesota Timberwolves