24 ÓRA

2009.03.15. 23:13
Címkék

Egri bravúrEgri bravúr

VÍZILABDA. A női bajnokság középszakaszának negyedik fordulójában a Eger sokáig vezetett (kétszer három góllal is) a listavezető Dunaújváros ellen. A hat gólig jutó Primász Ágnes triplájával négy másodperccel a vége előtt már a vendégek álltak jobban, az utolsó másodpercben azonban a mindössze 16 éves, szintén hat gólt szerző Antal Dóra egyenlített.

Kürthy és Pars is győzött

ATLÉTIKA. A súlylökő Kürthy Lajos és a kalapácsvető Pars Krisztián is győzött a téli dobó Európa-kupán Los Realejosban. Kürthy a fedett pályás Európa-bajnokság után ismét túldobta a 20 métert (20.06), Pars márciushoz képest különösen jó eredménnyel, 80.38 méterrel lett első. n

Magyar résztvevő a vb-n

LOVASSPORT. A 18 éves Kovács Henri kvalifikálta magát a 2010-es, Kentuckyban sorra kerülő Lovas Világjátékokra, ahol az összes szakág világbajnokságát egy időben egy helyen rendezik meg. A tehetséges díjugrató a nyolc olimpiai bajnokot felvonultató floridai Wellingtonban tartott nagydíjon ért el tizedik helyezést.

Hoang vezeti az Eb-t

SAKK. Hoang Thanh Trang legyőzte a korábbi éllovast, az örmény Lilit Mkrtcsjant, és átvette a vezetést a szentpétervári Európa-bajnokságon. A magyar nagymester, aki eddig ötször nyert és kétszer remizett, hétfőn sötéttel az orosz Natalja Pogonyina ellen ül asztalhoz.

Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Melis Zoltán olimpiai ezüstérmes evezős, korábbi szövetségi kapitány

Egyéb egyéni
42 perce

Kosárlabda: elrajtol az U16-os fiúk B-divíziós Eb-je Szkopjéban

Utánpótlássport
48 perce

Szerdai transzferhíradó: Szalah estére ér Trabzonba, célegyenesben a Diomande-üzlet

Minden más foci
1 órája

Egy éjszakát töltenek Budapesten a Real Madrid futballistái – NS-infó

Minden más foci
1 órája

Férfi vízilabda ob I: szeptember 9-én kezdődik, és december közepéig tart az alapszakasz

Vízilabda
2 órája

Vízilabda: háromból három az U16-os fiúválogatott mérlege a vb-n

Utánpótlássport
2 órája

Vizes Eb: orosz csapatarany a műúszók akrobatikus számában

Úszás
2 órája

Öttusa: két éve Eb-t nyert, most világbajnok lett Kántor Benedek

Utánpótlássport
3 órája