24 ÓRA

2009.03.15. 23:13
Címkék

Kölcsönadták GiovanitKölcsönadták Giovanit

ANGLIA. A Tottenham az idény végéig kölcsönadta Giovani Dos Santost az Ipswich Townnak. A 19 éves mexikói támadó húsz perc erejéig be is mutatkozott a második vonal 10. helyén álló suffolki együttesben.

Dél-Korea is pályázik

VILÁGBAJNOKSÁG. Dél-Korea hivatalosan bejelentette, hogy megpályázza a 2018-as vagy a 2022-es világbajnokság megrendezését. Korábban Ausztrália, Anglia, az Egyesült Államok, Indonézia, Japán, Katar, Kína, Mexikó és Oroszország jelezte hasonló szándékát; döntés 2010 decemberében.

Szubotics megkapta

SZERBIA. A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) engedélyt adott Neven Szuboticsnak, hogy a szerb válogatottban szerepeljen. A Dortmund boszniai születésű védője az Egyesült Államokban nőtt fel, és amerikai színekben lett utánpótlás-válogatott.

Jótékony futballcsapatok

SPANYOLORSZÁG. Kétszáznál több labdarúgócsapat vesz részt abban a jövő hét végi akcióban, amelynek keretében az ENSZ Élelmezési és Mezőgazdasági Szervezete (FAO) különböző – olasz, spanyol, német, holland, portugál – bajnoki mérkőzéseken gyűjt pénzt közös segélyalapba.

Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Melis Zoltán olimpiai ezüstérmes evezős, korábbi szövetségi kapitány

Egyéb egyéni
42 perce

Kosárlabda: elrajtol az U16-os fiúk B-divíziós Eb-je Szkopjéban

Utánpótlássport
48 perce

Szerdai transzferhíradó: Szalah estére ér Trabzonba, célegyenesben a Diomande-üzlet

Minden más foci
1 órája

Egy éjszakát töltenek Budapesten a Real Madrid futballistái – NS-infó

Minden más foci
1 órája

Férfi vízilabda ob I: szeptember 9-én kezdődik, és december közepéig tart az alapszakasz

Vízilabda
2 órája

Vízilabda: háromból három az U16-os fiúválogatott mérlege a vb-n

Utánpótlássport
2 órája

Vizes Eb: orosz csapatarany a műúszók akrobatikus számában

Úszás
2 órája

Öttusa: két éve Eb-t nyert, most világbajnok lett Kántor Benedek

Utánpótlássport
3 órája