Végleg elküldték a támadót
„Tóth Norbert – Valére Billen vezetőedző döntése nyomán – ma kikerült az Újpest FC első csapatának keretéből, és le kellett mondani a csapatkapitányi tisztségről is. A Tóth Norberttel kapcsolatos döntésnek kizárólag szakmai okai vannak, a részleteket az Újpest FC belső ügyként kezeli. A játékos a jövőben az A2-es keret edzéseit látogatja.”

Tóth Norbert és az Újpest frigye véget ért, a fedezet külföldre futhat

Tóth Norbert és az Újpest frigye véget ért, a fedezet külföldre futhat
Az NSO ajánlja:
„Jó néhány csapatban megfordultam, ám pályafutásom legeredményesebb időszakát Újpesten töltöttem – mondta Tóth Norbert. – Az elmúlt három hétben a tartalékcsapatban készültem, és nincs erőnléti gondom. A folytatásról egyelőre nem tudok mit mondani, legfeljebb anynyit, hogy a lehető leghamarabb szeretnék pályára lépni. Van realitása annak, hogy külföldön folytatom, de elképzelhető az is, hogy a magyar élvonalban maradok.”
És hogy mindenki értse, Tóth Norbert miért vált szabadon igazolhatóvá.
Ez csakis abban az esetben lehetséges, ha a játékos feljelenti a klubját, a bizottság kimondja az Újpest szerződésszegését, és mind a két fél lemond a fellebezési jogáról. Így jól jár a klub, hiszen nem kell a következő átigazolási időszakig fizetnie a játékost, és jól jár a futballista is, hiszen azonnal kereshet magának másik együttest. Más kérdés, hogy ez aztán mindenkor nyitható kiskapu-e az azonnali átigazoláshoz.
Szavazás
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik





