Csak hárman maradtak

MARIK BALÁZSMARIK BALÁZS
2005.07.09. 20:46
Címkék
Szombati számunkban már beszámoltunk a Golden League-sorozat második, római állomásának nyerteseiről. Legalábbis azon kevesekről, akiknek a párizsi viadal után ismét sikerült győzniük. Nincsenek sokan, mindössze hárman, és ez 12 versenyszámból nem túl sok. A hármasugró Tatjana Lebegyeva, a 400 gátas Lashinda Demus és a 100-as Christine Arron reménykedhet még az egymillió dollár megszerzésében. Igen ám, de nekik még további négy versenyen kell(ene) nyerniük. A többiek közül lapzártánk után kapott ki a gerelyhajító Tero Pitkämäki, a 110 gátas Ladji Doucouré és a magasugrás olimpiai bajnoka, Stefan Holm. Utóbbi ugyan jól ugrott, hiszen 236 centiméteres teljesítményével beállította élete legjobb szabadtéri eredményét, csakhogy az ukrán Andrij Szokolovszkij még nála is nagyobb tettet hajtott végre. Nem csupán a klasszis svédet, de önmagát is felülmúlta, hiszen korábban sohasem teljesített 238 centimétert. Ezúttal a római éjszakában ez is sikerült neki. Holm egyébként rosszabb kísérleti számmal a harmadik helyre szorult a szintén remeklő cseh Jaroslav Bába mögött. ---- G ---- &
Legfrissebb hírek

Nem értékelik a skót humort a miami rendőrök

Foci vb 2026
1 perce

Bemutatkozik a norvégok fekete felsője – a játéknap mezei

Foci vb 2026
12 perce

Osztrák jégkorongliga: az FTC-nél marad a Bálizs, Nagy kapuskettős

Jégkorong
17 perce

Ferencváros: új szerződést kötött az elefántcsontpari középpályás – hivatalos

Labdarúgó NB I
18 perce

A vb egyik csillagával erősítene a BL-győztes PSG – sajtóhír

Francia labdarúgás
24 perce

„Az első félidőben majdnem elaludtam, a másodikat átaludtam” – Ibra a belga-iráni meccs élvezeti értékéről

Foci vb 2026
31 perce

Jégkorong Kontinentális Kupa: Észtországban kezd a magyar bajnok BJA

Jégkorong
41 perce

NS-infó: együttműködés jöhet a ZTE és a Nafta között – Zalaegerszegről érkezhet edző, játékos is

Labdarúgó NB I
44 perce
Ezek is érdekelhetik