Görögországban már be is zártak egy stadiont

2005.04.15. 11:52
Címkék
Mialatt Olaszországban a egyre szaporodó rendbontások miatt még csak fenyegetőznek azzal, hogy bezárják a renitens szurkolók csapatainak stadionját, a görögöknél már alkalmazzák a szigorú rendszabályokat.Ezúttal a Panathinaikosznak kell a két utolsó hazai bajnokiját zárt kapuk mögött lejátszania, mivel múlt vasárnap drukkerei botrányt okoztak az Olympiakosz elleni meccsen.A listavezető athéni csapat ezen felül 40 ezer eurós büntetést is kapott, mivel a drukkerek székeket törtek össze, tűzijátékokat lőttek ki, és füstbombákat, illetve Molotov-koktélokat dobtak a pályára, valamint a rendőrökkel is összecsaptak.A játékvezető egy időre félbe is szakította a mérkőzést, amikor az Olympiakosz középpályása, Grigorisz Georgatosz nem tudott elvégezni egy szögletet, mert közben elárasztották a bedobott tárgyak.A Panathinaikosznak akár a bajnoki címébe is kerülhet ez a büntetés, egyik érintett találokzújuk ugyanis az AEK Athén elleni hazai rangadó lesz, márpedig jelenleg az AEK a második a bajnokságban, egy ponttal lemaradva a Panathinaikosztól...
Legfrissebb hírek

Sztankovics Réka is Marosvásárhelyre igazolt

Kézilabda
7 perce

Hajdu Balázs: most játszottunk a legjobban

Kézilabda
13 perce

Női kézi BL: a címvédő megkapta a Győrt a csoportjába, megvannak a Fradi ellenfelei is

Kézilabda
41 perce

Balhé Uruguay háza táján, a keret egy része fellázadt Bielsa ellen

Foci vb 2026
42 perce

Jean-Marie Pfaff: Furcsállom, hogy negyven éve nem látjuk vb-n a magyar válogatottat

Foci vb 2026
54 perce

Együttműködési megállapodást kötött az NB II újoncával a ZTE FC

Labdarúgó NB I
1 órája

Úszás: egy év múlva rajtol itthon a vizes világbajnokság

Úszás
1 órája

Erste Liga: Farkas Roland marad a magyar bajnoknál

Jégkorong
1 órája
Ezek is érdekelhetik