Kerékpár: napokon belül kiderül, kell-e műteni az elgázolt versenyzőt

2005.04.11. 15:07
Címkék
Pár hete igazolt a KSI-ből a tehetséges, tizenkilenc éves Mőbiusz Márk (képünkön) a P-Nívó- Betonexpressz 2000 SE-hez.

A fiatal versenyzőt a hétvégi KSI-kupa, nemzetközi országúti verseny harmadik szakaszán elgázolta egy autó. (Kerékpár: elgázolt fiatal versenyző) A versenyzőt kórházba kellett szállítani. A csapat veztőjénél, Stubán Ferenctől a kerekes egészségi állapota felől érdeklődtünk.

- Kollégám volt bent Márknál a kórházban - válaszolta a Nemzeti Sport Online megkeresésére Stubán Ferenc -, akinek tudajdonképpen a közvetítésével leigazoltuk a versenyzőt, hiszen ők már évek óta együtt dolgoznak. Így egyelőre én is csak tőle, közvetetten tudom, hiszen jómagam este készülök Márkot meglátogatni, hogy versenyzőnk csípőlapátjából letört egy darab és belső vérzései is voltak. Az orvosok azt mondták, várnak egy-két napot, meglátják, hogyan reagál a szervezet az első beavatkozásokra és majd azt követően döntik csak el, lesz-e műtét vagy sem, továbbá mit és hogyan műtsenek. Egyelőre ennyit tudok mondani Márkról, frissebbet majd este. Annyi biztos, belső vérzése ellenére az állapota nem életveszélyes.
Legfrissebb hírek

Az U-válogatott Bakti Balázs Eszékre szerződött

Légiósok
8 perce

Erste Liga: ponterős hátvédjével hosszabbított a DEAC

Jégkorong
18 perce

Még szerencse, hogy van Gabriel

Foci vb 2026
28 perce

Kajak-kenu: a szövetségi kapitányok kijelölték a kanadai vk-ra utazó magyar csapatot

Kajak-kenu
34 perce

A kapura lövések és a gólok száma is növekszik az ivószünet után

Foci vb 2026
38 perce

Noah Lyles a budapesti atlétikai világdöntő legújabb arca

Atlétika
44 perce

Edző megy Zalaegerszegről Lendvára, játékosok is mehetnek – hivatalos

Labdarúgó NB I
1 órája

Az Arsenal végleg megszerezte az ecuadori kulcsembert

Angol labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik