Horvátország: először győzte le az NK Zagreb a Dinamót

2005.02.27. 23:41
Címkék
A horvát liga megalapítása óta a Dinamo először kapott ki hazai pályán az NK Zagrebtől, amit nem igazán toleráltak a szurkolók: a mérkőzés után hosszasan tüntettek, Zdravko Mamic ügyvezető alelnök és Ilija Loncarevic edző távozását követelve.19. forduló: Dinamo-NK Zagreb 1-2 (Ljubojevic 89., ill. Vidovic 79., Jakirovic 84.), Osijek-Hajduk 2-2 (Primorac 34., Jukic 44., ill. Vejic 17., Busic 59.), NK Rijeka-Pula 1856 1-1 (Tadic 19., ill. Mostarlic 5.), Varteks-Inter 0-1 (Zekic 57.), Slaven Belupo-Kamen Ingrad 4-1 (Posavec 7., 79. - az elsőt 11-esből, Karabogdan 50., 73., ill. Rendulic 37. - 11-esből), Zadar-Medjimurje 2-1 (Gudelj 52., Terges 56., ill. Dujmovic 63.)Az élcsoport: 1. Hajduk 36 pont, 2. Rijeka 34, 3. Inter 33
Legfrissebb hírek

Cristiano Ronaldo lett a mezőny legjobbja

Foci vb 2026
5 perce

Cristiano Ronaldo megszerezte az első és a második gólját is a vb-n – videók

Foci vb 2026
19 perce

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője

Foci vb 2026
22 perce

Ronaldo megtörte gólcsendjét, duplázott, Portugália pedig kiütötte Üzbegisztánt

Foci vb 2026
22 perce

Harry Kane az angol, Jordan Ayew a ghánai csatársorban – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
26 perce

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
40 perce

Portugália 5–0-ra megverte Üzbegisztánt

Foci vb 2026
40 perce

Öttusa: Kósa Nóra az U17-es után az U15-ös ob-t is megnyerte

Utánpótlássport
53 perce
Ezek is érdekelhetik