Kovács Katalin továbbra is az MTK-ban versenyez

2005.02.25. 21:13
Címkék
Kovács Katalin szerződést hoszszabbított az MTK-val. Olimpiai bajnok, háromszoros ötkarikás ezüstérmes, tizenkétszeres világ-, és nyolcszoros Európa-bajnok kajakosunk hosszú tárgyalássorozat végén döntött úgy, újabb négy esztendőre aláír a kék-fehérekhez."Azért tartott ennyi ideig, míg megállapodtunk, mert olyan szerződést akartam kötni, amely valóban nyugodt felkészülést garantál a számomra az előttünk álló olimpiai ciklusra - mondta Kovács Katalin. - Végül nyugodtan utasíthattam vissza a másik megkeresésemet, mert az MTK, elsősorban Hunvald György szakosztályelnök közreműködésének köszönhetően, biztosítja a feltételeket."Kovács és Janics Natasa március 6-án utazik Sevillába meleg vízi edzőtáborozásra: "Az első vízen eltöltött napok után még aligha alakul ki, hogy mely számokban állunk majd rajthoz a válogatókon - folytatta Kovács. - Az persze nyilvánvaló, hogy az egyesre és a párosra is készülünk, hiszen az ezekben a számokban elért eredmény alapján állítja majd össze Angyal Zoltán szövetségi kapitány a négyes hajókat."
Legfrissebb hírek

Az alkalmazkodókészség tűnik Efraín Juárez legfőbb erényének

Labdarúgó NB I
5 perce

Priskin Tamás: Felvidéki születésűként példát mutathatok a gyerekeknek

Magyar válogatott
28 perce

A kongóiak az utolsó fordulóban már a továbbjutásért akarnak harcolni

Foci vb 2026
31 perce

AJ Dybantsát választotta a draft első helyén a Washington Wizards

Kosárlabda
41 perce

Vb-2026: Jude Bellingham szerint „nincs dráma” az angoloknál

Foci vb 2026
46 perce

Somogyi Ádám: Nagyon éhes, tehetséges társaság van itt

Kosárlabda
50 perce

Vízilabda: vb-re készül az U16-os leányválogatott

Utánpótlássport
1 órája

Videó: így reagált Cristiano Ronaldo azokra a kérdésekre, melyekben szóba kerültek Messi góljai

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik