La Liga: először szüntettek be meccset rasszizmus miatt

2005.02.22. 17:14
Címkék
A spanyol labdarúgó-bajnokság történetében először szüntettek be időlegesen mérkőzést rasszista bekiabálások miatt. Alfonso Perez Burrull (képünkön) játékvezető azután döntött így, miután a hazai szurkolók a Malaga-Espanol találkozón végig cukkolták Kamenit, a vendégek kameruni hálóőrét.

A szurkolókat a mérkőzés alatt többször figyelmeztették a helyes viselkedésre. Az ügyben egyébként a sportminiszter válságülésre hívta össze a liga és a játékosok képviselőit.

Az NSO ajánlja:

A spanyol bajnokság állása, eredmények: Tabella, fordulóról fordulóra

A La Liga csapatai 2004-2005

Minden, amit a bajnokságról tudni kell

Szurkolói szoftverek

Szurkolói szoftverek



Szavazás

Ki nyeri meg az idén a spanyol bajnokságot?

Írja be az itt látható számot!
Legfrissebb hírek

„Megnehezítettük a saját dolgunkat” – mondta Murat Yakin, és beszélt arról is, miért cserélt trikót

Foci vb 2026
3 perce

Vinícius Júnior góljával vezet Brazília Skócia ellen – videó

Foci vb 2026
6 perce

Elindult a banzáj Boszniában

Foci vb 2026
19 perce

Csütörtöki sportműsor: zárul a németek csoportja a vb-n

Minden más foci
19 perce

Joseph sarkazása után vezet Haiti!

Foci vb 2026
33 perce

Alajbegovic megdöntötte Mbappé rekordját – statisztikák

Foci vb 2026
44 perce

Elkezdődtek a meccsek Miamiban és Atlantában is

Foci vb 2026
46 perce

Vb 2026: Marokkó–Haiti 2–2

Foci vb 2026
52 perce
Ezek is érdekelhetik