NASCAR: Jeff Gordon nyerte a szezonnyitót

2005.02.21. 08:47
Címkék
Az észak-amerikai sportautó-versenysorozat, a NASCAR idei szezonjának első futamán, a legendás Daytona 500-as versenyen a Chevrolet-t kormányzó Jeff Gordon (képünkön) diadalmaskodott a tavalyi Nascar-bajnok Kurt Busch és Dale Earnhardt Jr. előtt.

"Remek, fantasztikus érzés a győzelem, régen kezdtem ilyen jól az idényt. Kiváló csapatunk van, képesnek érzem magunkat a végső győzelemre is, de csak a hátralévő 25 versenyen derül majd ki, hol is állunk valójában" - nyilatkozta a harmadik daytonai sikerével pályafutása hetvenedik futamgyőzelmét arató négyszeres Nascar-bajnok Gordon.
Legfrissebb hírek

Ochoa megelőzte Rafa Márquezt, Mexikó 12 éve remek első félidőket játszik

Foci vb 2026
7 perce

13 hely elkelt, 19 még kiadó az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
7 perce

Guillermo Ochoa: Emelt fővel távozom, mert tudom, hogy mindent megtettem ezért a válogatottért

Foci vb 2026
7 perce

Mateo Chávez és Thapelo Maseko is begyűjtött egy meccs embere címet

Foci vb 2026
14 perce

Videón Dél-Afrika továbbjutást érő találata és a mexikói gála

Foci vb 2026
37 perce

Három a mexikói igazság: történelmi csoportkör és Ochoa-ünnep az Azték Stadionban

Foci vb 2026
44 perce

Mexikó háromgólos győzelemmel csoportelső, Dél-Afrika pedig Dél-Korea legyőzésével második

Foci vb 2026
47 perce

Csereként Ochoa is szerepet kapott a világbajnokságon – videó

Foci vb 2026
54 perce
Ezek is érdekelhetik