Asztalitenisz: Kiesett a BSE

2005.02.21. 01:26
Címkék
Nem járt sikerrel a BSE női csapata az ETTU-kupa negyeddöntőjében: a Hollandiában vendégeskedő városmajoriak 3:0-s vereséget szenvedtek, s ezzel búcsúztak a sorozattól. Az eredmény ellenére a találkozó egyáltalán nem volt ilyen sima, hiszen az egyetlen született holland játékos nélkül - Li Jiaót Kínából honosították, Li Csie-csüe kínai, Melnyik pedig orosz - felálló hazaiakat alaposan megszorongatta a BSE, amely kis szerencsével jóval szorosabbá tehette volna az összecsapást.
Legfrissebb hírek

Ochoa megelőzte Rafa Márquezt, Mexikó 12 éve remek első félidőket játszik

Foci vb 2026
1 perce

13 hely elkelt, 19 még kiadó az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
2 perce

Guillermo Ochoa: Emelt fővel távozom, mert tudom, hogy mindent megtettem ezért a válogatottért

Foci vb 2026
2 perce

Mateo Chávez és Thapelo Maseko is begyűjtött egy meccs embere címet

Foci vb 2026
8 perce

Videón Dél-Afrika továbbjutást érő találata és a mexikói gála

Foci vb 2026
32 perce

Három a mexikói igazság: történelmi csoportkör és Ochoa-ünnep az Azték Stadionban

Foci vb 2026
38 perce

Mexikó háromgólos győzelemmel csoportelső, Dél-Afrika pedig Dél-Korea legyőzésével második

Foci vb 2026
42 perce

Csereként Ochoa is szerepet kapott a világbajnokságon – videó

Foci vb 2026
48 perce
Ezek is érdekelhetik