A Ferrari elnöke a jövőjén gondolkodik

2002.06.28. 20:11
Címkék
Elképzelhető, hogy Luca di Montezemelo, a Ferrari elnöke távozik az olasz cég éléről. - Egy ciklus véget ért, ideje elgondolkodni a jövőről - jelentette ki az autógyártó cég elsőszámú vezetője, aki 1991-ben került a vállalat élére. Di Montezemelo egy modenai sajtótájékoztatón elmondta, hogy célja a gyártási eljárás fejlesztése, illetve a pénzügyi stabilitás biztosítása mellett a sportsikerek elérése volt, és mindhárom területen megfelelt a saját maga által felállított követelményeknek. Megemlítette a Formula-1-et, amelyben a Ferrari a konstruktőrök között egymás után háromszor (1999, 2000, 2001), a pilóták versenyében - a német Michael Schumacher révén - kétszer (2000, 2001) nyert világbajnokságot az ő elnöksége alatt. Az esetleges lemondására vonatkozó újságírói kérdésre azt válaszolta: ezen még gondolkodnia kell, a döntést hetek múlva hozza meg.
Legfrissebb hírek

Elkezdődött a B-csoport utolsó fordulója

Foci vb 2026
1 perce

Vb 2026: Svájc–Kanada 0–0

Foci vb 2026
10 perce

Vb 2026: Bosznia-Hercegovina–Katar 0–0

Foci vb 2026
12 perce

Vb 2026: ötmeccses eltiltást kapott a horrorsérülést okozó katari

Foci vb 2026
18 perce

Gianni Infantino a budapesti BL-döntőt is felhozva védte meg az ivószünetet

Foci vb 2026
28 perce

Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét

Labdarúgó NB I
34 perce

Jégkorong: Kolbenheyer Zsuzsanna regionális alelnöki posztra pályázik az IIHF-ben

Jégkorong
56 perce

Így vonultak a bosnyák szurkolók Seattle-ben – videó

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik