VÉGET ÉRT A MÉRKŐZÉS! A KISVÁRDA 1–0-RA LEGYŐZTE A FEHÉRVÁRT!

Navrátil helyére Osztrovka állt be az utolsó percekre.

89'

Ilievszki ziccerben lőhetett, de Tóth Balázs bravúrosan véd.

88'

Micsoda helyzet! Szpaszics gyönyörűen vitte végig, majd lepasszolta Ilievszkinek, aki ezt is kihagyta. Tóth Balázs megint hatalmas bravúrt mutatott be.

86'
CSERE

Az utolsó fehérvári cserénél Tóth Tamás állt be Gradisar helyett.

85'
CSERE

Cserélnek a hazaiak is. Ilievszki játszik Mesanovic helyén.

83'
CSERE

Schön is lemegy, helyét Berki veszi át.

82'
CSERE

Bese helyett Pető érkezik.

80'
Sárga lap

Fiola késői belépője sárga lapot ér.

79'

A kisvárdai gól óta kevesebb a helyzet, a hazaiak  próbálnak minél kevesebb kockázatot vállalni.

76'
Sárga lap

Gradisar kapja a találkozó második sárgáját.

73'
CSERE

Szpaszics is a pályán Camaj helyén.

73'
CSERE

Stefan helyére Cipetic állt be.

73'
CSERE

Makowski helyén Ötvös Bence.

71'

A hivatalos nézőszám 2350.

69'

Christensen lőtt távolról, a lapos lövése egy méterrel a bal kapufa mellett hagyja el a játékteret.

65'
Fotó: Árvai Károly

64'

Schön Szabolcs cselezett bal oldalról befelé, majd kapura tekert, labda jócskán elkerülte azonban Kovács Marcell kapuját.

61
CSERE

Katona Mátyás helyén pedig Stefanelli a vendégeknél.

61'
CSERE

Karamoko helyén Spandler játszik.

53'

52'
GÓL

GÓÓÓL! CAMAJ TIZENEGYESÉVEL VEZET A KISVÁRDA!

47'
Sárga lap

Szerafimov húzta vissza Mesanovicot az ötös környékén. A hazaiak tizenegyest, Szerafimov sárga lapot kapott.

46'

A videóbíró lehetséges hazai büntetőt vizsgál.

45'
Második félidő

JÖN A MÁSODIK FÉLIDŐ!

45'
Szünet

VÉGET ÉRT AZ ELSŐ FÉLIDŐ! 0–0 AZ ÁLLÁS

45'

Legalább egy perc ráadás következik.

43'

Katona lőtt kapura, lövése levágódik, Makowski pedig lent marad.

37'

Újabb nagy fehérvári bedobás után Szerafimov fejelt Sigér beadása után, de Kovács Marcell vetődve szögletre hárított.

30'

Melnik ugrott ki, de Tóth Balázs megint hárított. A kipattanót Melnik rúgta rá, ezúttal nem Tóth védett, hanem a felső léc mentette meg a Fehérvárt.

23'
Sárga lap

A mérkőzés első sárga lapját Bernardo Matic kapja.

18'

Nagy bedobás után Bese készítette le Karamokónak, de a lövés középre érkezett, nem okozott gondot Kovács Marcellnek.

18'

Újabb várdai helyzet, Makowski tüzelt 18 méterről, de Tóth Balázs ismét hárít.

15'

Camaj indult meg a bal oldalon, majd középre tette Mesanovic tisztán fejelt, de Tóth Balázs hárítani tudott. A szögletet követően Melnik kapáslövése a jobb kapufán csattant.

7'

Navrátil Jaroslav kapott jó kiugratást a jobb oldalon, de nem tudta betenni Camajnak, kirúgás következik.

3'

Karamoko fejese elkerülte a Kisvárda kapuját.

Meccs indítása

ELKEZDŐDÖTT A MÉRKŐZÉS!

A hazaiak tiszta pirosban, a vendégek tiszta fehérben.

A Nemzeti Sport információ szerint a Kisvárda–Fehérvár mérkőzés  az utolsó előtti meccse lehet a várdai szurkolók előtt a hazaiak csapatkapitányának, a 34 éves Lucasnak, aki egy rövid diósgyőri kölcsönjátékot leszámítva kilenc év után távozik az idény végén Kisvárdáról. Nikola Szerafimov viszont új szerződést kötött a Fehérvárral.

Bővebben itt olvashat!

Tizenhét NB I-es mérkőzés után hatalmas a vendégek fölénye, hiszen az örökmérleg 3 várdai siker, 3 döntetlen, 11 fehérvári diadal.