MLSZ: Kisteleki István Telkibe hívja Orbán Viktort

2009.11.13. 10:28
Címkék
Mint ismeretes, az elmúlt napokban Orbán Viktor többször is bírálta a válogatott holland szövetségi kapitányát, Erwin Koemant. A Magyar Labdarúgó-szövetség elnöke, Kisteleki István szeretne találkozni a politikussal.

„Továbbra is él Orbán Viktor számára a több mint fél évvel ezelőtti, a magyar sport utóbbi évtizedeiben a legjelentősebb sportberuházásának számító, világszínvonalú telki edzőközpont megnyitására szóló meghívás. Többször személyesen invitáltam, hogy meggyőződjön mindarról, ami ott a labdarúgásunk fejlődését szolgálja. Természetesen ez érvényes volt a válogatott edzőtáborozásainak idejére is a vb-selejtezők előtt, ahol alkalma lett volna tapasztalatokat szerezni, és akár véleményt cserélni a szövetségi kapitánnyal, észrevételeivel is segítve legjobbjaink felkészülését. Biztosan lesz erre még lehetőség, és akkor megelőzhetőek a sajtóban mostanában zajló üzengetések, amelyeket nagyon sajnálok” – nyilatkozta a Blikknek Kisteleki István.

Legfrissebb hírek

Szobatársa elárulta, szerinte mi vezetett Németh Zsanett halálához

Birkózás
14 perce

Kézilabda: vereség a lengyelek ellen az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
29 perce

A belga kapitány nem biztos benne, hogy jó-e, hogy megnyerték a csoportot

Foci vb 2026
43 perce

Asztalitenisz: András Csaba győzelemmel kezdett a Grand Smash-en

Egyéb egyéni
46 perce

Marcelo Bielsa kikelt magából Uruguay kiesését követően

Foci vb 2026
56 perce

Hat meccs, egy tripla, két dupla – a 16. vb-játéknap 19 gólja egy helyen

Foci vb 2026
1 órája

A zöld-fokiak kapitánya: Kis ország vagyunk, de semmi sem lehetetlen

Foci vb 2026
1 órája

Amerika pite: a világ legjobb játékosa és az aranylabdás is Franciaországnál – vb-kibeszélő, 16. nap

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik