Légióssors: Barmby szerint Gulácsi is tudja, hogy többre képes

2012.01.02. 09:48
Címkék
Minden bizonnyal Adriano Bassóval a kapuban kezd a Hull City a hétfői, Derby County elleni hazai bajnokin az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 25. fordulójában. A Hull City magyar légiósa, Gulácsi Péter ezúttal kisebb sérülés miatt maradhat ki, de nagy valószínűség szerint akkor sem kezdhet, ha esetleg mégis tudná vállalni a játékot. Az utóbbi két bajnokiját 1–0-ra elveszítő gárda hálóőrét szakvezetője, Nick Barmby is kritizálta, igaz, szokása szerint ezúttal sem a nyilvánosság előtt.

„Ez egy teszt Péter karaktere számára – mondta a menedzser. – Még nagyon fiatal, és nagy lehetőség a számunkra, éppen ezért nem az újságokon keresztül, a nyilvánosság előtt kritizálom. Péter tisztában van vele, hogy többre képes, jobb ennél. Vérbeli profi, aki fejlődőképes. Viszont amikor fel tudod már dolgozni a sikereidet, akkor muszáj elviselni a kritikákat is, amikor nem jönnek össze a dolgaid. Egy egyéni hiba miatt viszont sohasem lehet leírni valakit, hiszen számtalan esély adódik a javításra.”

A Hull City úgy kapott ki előbb a Middlesbrough-tól, hogy Barry Robson 26 méterről lőtt bombagólt, majd a rákövetkező fordulóban a Burnley ellen saját védőjével, Jack Hobbsszal nem értette meg magát Gulácsi. Egy előrevágott labdába a védő a tizenhatoson belül beletolt fejjel, de a kapujából kifutó magyar hálóőr ebbe már csak bele tudott kapni. A labda így került a szemfülesen zavaró Martin Paterson elé, aki három pontot érő gólt szerzett. Utóbbi találatot követően hat perccel később Gulácsit kisebb térdsérülése miatt le is kellett cserélni.

Legfrissebb hírek

Női kézi: hetekre kidőlt az Esztergom kapusa

Kézilabda
11 perce

Férfi kézilabda BL: Kielce–Veszprém

Kézilabda
16 perce

Sallói Dániel az MLS-en belül vált klubot – NS-infó

Légiósok
17 perce

Magyarország fogyatékosságügyi sportszervezeteinek vezetői és kiemelkedő sportolói is csatlakoztak a sportpetícióhoz

Egyéb egyéni
23 perce

Téli olimpia: Kanada és az Egyesült Államok is elődöntős a női curlingtornán

Téli olimpia 2026
53 perce

Második legjobb magyar eredmény: Kim Minseok 7. lett 1500 méteren

Téli olimpia 2026
57 perce

Csíkos Luca két évig a Thüringer HC-nél kézilabdázik kölcsönben

Kézilabda
1 órája

Svájc hosszabbításos meccsen szerezte meg a bronzérmet a női hokitornán

Téli olimpia 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik