Magyar Kupa: kettős győzelemmel jutott tovább a Zalaegerszeg

2009.11.17. 15:00
A Zalaegerszeg jutott elsőként a legjobb négy közé a labdarúgó Magyar Kupában, miután a negyeddöntőben hazai pályán is legyőzte a másodosztályban szereplő Szigetszentmiklóst.

Bár a találkozón a vendégek szerezték meg a vezetést, az élvonalbeli együttes fordítani tudott, és végül 3–1-re nyert.

MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
ZTE FC–SZIGETSZENTMIKLÓS 3–1 (1–1)
Zalaegerszeg, 100 néző. Vezette: Kovács J. Z. (Péter T., Hofbauer)
ZTE: Vlaszák – Szalai T., Bogunovics (Kovács G., a szünetben), Todorovics, Máté P. – Horváth I A., Barna, Kamber (Magasföldi, 67.), Schultz (Sluká, a szünetben) – D. Pavicsevics, Rajcomar. Vezetőedző: Csank János
SZIGETSZENTMIKLÓS: Járvás – Csák, Király, Ribi, Rédei – Riedl (Bozsik J., 72.), Csepregi (Kozma I., 87.), Pintér Z., Csurka – Mojzer (Makutima, 60.), Majoros. Vezetőedző: Várhidi Péter
Gólszerző: Riedl (0–1) a 30., Kamber (1–1) a 33., Máté (2–1) a 62., Pavicsevics (3–1) a 88. percben