Női kéz BL: Még a Győr tempóját is bírnám – Löke

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2019.11.10. 10:05
A női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 5. fordulójában a Ferencváros a norvég Vipers Kristiansandot fogadta, és sima, ötgólos vereséget szenvedett. A norvégok egyik legjobbja a Győri Audi ETO korábbi játékosa, Heidi Löke volt, akivel a találkozó után beszélgetett az NSO Tv stábja.

Heidi Löke először is elmondta: nagyon örül neki, hogy ismét Magyarországon lehet.

„Rengeteg győri barátom eljött ide megnézni a meccset, nagyon jó, hogy velük is újra találkozhattam. Természetesen nagyon hiányzik Magyarország és az, hogy a Ferencváros ellen játszhassak.”

Videónkban mesél arról: miért döntött úgy 36 évesen, hogy két év szünet után ismét a legmagasabb szinten szeretne kézilabdázni; hogy bírná-e a félelmetes győri tempót is; hogy megállíthatja-e valaki korábbi csapatát a BL-ben; illetve, hogy a magyarul folyékonyan beszélő kisfia volt a csapatuk tolmácsa.

Amiatt vagyok nagyon csalódott, hogy… – Elek

NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA,CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ, A-CSOPORT
FTC-RAIL CARGO HUNGARIA–VIPERS KRISTIANSAND (norvég) 29–34 (15–19)
Érd, 2200
néző. Vezette: Merz, Kuttler (németek)
FTC:
Bíró B. – Lukács V. 5, Klujber 6 (4), Kovacsics 2, Snelder 2, Háfra N. 3, Márton G. 3. Csere: Szemerey (kapus), Csiszár-Szekeres, Christensen 2, Pásztor N. 2, DEBRECZENI-KLIVINYI 4, Schatzl Nadine. Edző: Elek Gábor
KRISTIANSAND:
A. PEDERSEN – Aune 3, Waade 3, ARNTZEN 11 (4), Tomac 4, H. LÖKE 7, Jonassen 2. Csere: Dahl 1, Andenaes 1, Sulland 2 (2). Edző: Ole Gustav Gjekstad
Az eredmény alakulása. 6. perc:
3–1. 10. p.: 4–6. 17. p.: 7–11. 24. p.: 12–13. 33. p.: 15–21. 39. p.: 17–25. 46. p.: 19–27. 53. p.: 26–31
Kiállítások:
12, ill. 12 perc
Hétméteresek:
6/4, ill. 7/6

Legfrissebb hírek

Nem sokkal a felkészülés kezdete előtt távozott a CSM Bucuresti vezetőedzője – hivatalos

Kézilabda
6 órája

Skóciában folytathatja a Ferencváros mellőzött középpályása – sajtóhír

Labdarúgó NB I
7 órája

Hazatért a válogatott csatár, főszereplővé vált a piacon a Paks – körkép

Labdarúgó NB I
10 órája

Portugáliába igazolt a Ferencvárossal hírbe hozott védő – hivatalos

Minden más foci
12 órája

Kiegyensúlyozottság – Jakus Barnabás jegyzete

Kézilabda
2025.06.27. 23:32

Magyar rangadó a Győr csoportjában, belehúzott a Szeged és az FTC – sorsoltak a kézilabda BL-ben

Kézilabda
2025.06.27. 15:46

Felkészülés: fölényes ferencvárosi siker Mezőkövesden

Labdarúgó NB I
2025.06.27. 11:47

A Győr és a Veszprém is az első kalapból várja a kézilabda BL-csoportkör sorsolását

Kézilabda
2025.06.26. 13:46
Ezek is érdekelhetik