Videó: „egymásnak mentek” a Győr kézisei, Löke örült neki
Heidi Löke szórakoztató videót osztott meg Instagram-oldalán. A Győri Audi ETO norvég kiválósága a Ferencváros elleni Bajnokok Ligája-győzelmet követő rendhagyó edzésről számolt be, amelynek keretében a lányok jó hangulatú buborékfocin vettek részt.
Legfrissebb hírek

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik







