Női kézi NB I: nagy fogás Budaörsön, Dániából igazolnak

2016.03.24. 08:50
null
Pálos-Bognár Barbara (Fotó: budaorsikezilabda.hu)
Pálos-Bognár Barbara egyéves dániai légióskodás után hazatér, és a következő szezontól a Budaörs játékosa lesz – tudtuk meg a női NB I-ben újonc kézilabdaklub közleményéből.

A Győrben nevelkedő, hosszabb időszakokat a Debrecenben és az Érdben is eltöltő Pálos-Bognár Barbara két évre kötelezi el magát a budaörsieknek.

Nemrégiben beszámoltunk róla, hogy a többszörös Magyar Kupa-győztes, magyar bajnok, a válogatottat is megjáró irányító jól érzi magát a Viborgnál, de a dániai klub anyagi helyzete nem teszi lehetővé az egyéves opció érvénybe léptetését, így a magyar légiós az idény végén távozik.

A Budaörs nemcsak játékosként, hanem edzőként is számít a 28 éves játékosra, aki gyerekekkel szeretne foglalkozni a jövőben.

Legfrissebb hírek

Az FTC-től szerződtetett beállót a Szigetszentmiklós férfi kézilabdacsapata

Kézilabda
2026.06.19. 19:32

Klasszis jobbszélsőt szerződtetett a Budaörs női kézilabdacsapata

Kézilabda
2026.06.19. 19:10

Kikapott a Viborgtól, nem lett bronzérmes az Esztergom az Európa-ligában

Kézilabda
2026.05.17. 16:29

A Thüringer HC jutott be elsőként a női kézilabda Európa-liga döntőjébe

Kézilabda
2026.05.16. 16:41

A brazil Lewandowski nyártól Mosonmagyaróváron kézilabdázik

Kézilabda
2026.04.20. 11:06

A második elődöntőt játssza a Dijonnal az Esztergom a női kézilabda El-ben

Kézilabda
2026.04.08. 15:03

Bejelentette Máthé Dominik szerződtetését az Ohrid – hivatalos

Kézilabda
2026.04.01. 11:36

Két szegedi játékos is Horvátországba igazol – hivatalos

Kézilabda
2026.03.20. 15:20
Ezek is érdekelhetik