Atlétika: részegen versenyzett az orosz magasugró – videó!

2008.09.05. 23:40
Címkék
Magyarázatot vár a Nemzetközi Atlétikai Szövetség (IAAF) Ivan Uhov orosz magasugrótól, aki részegen versenyzett kedden a lausanne-i Szuper Grand Prix-viadalon.
A dülöngélő atléta egyetlen sikeres kísérletet sem tudott bemutatni, mígnem a rendezők megkérték, hogy fejezze be a reménytelen küzdelmet. Riválisai később közölték, hogy látták, amint a nadrágja levételével is nehezen boldoguló Uhov vodkát és energiaitalt fogyasztott a GP alatt.A szervezők válaszként megtagadták, hogy kifizessék a 22 éves junior Európa-bajnok költségeit, és jelentették az incidenst az IAAF-nek. Uhovnak a megrováson kívül mindazonáltal nem kell komolyabb szankcióval számolnia, mivel az alkohol nem minősül doppingszernek, így elvileg nem tiltott a használata a versenyek során.

NÉZZE MEG UHOV SZERENCSÉTLENKEDÉSÉT!

NÉZZE MEG UHOV SZERENCSÉTLENKEDÉSÉT!

Legfrissebb hírek

Szombati sportműsor: PSG–Arsenal Bajnokok Ligája-döntő a Puskás Arénában

Minden más foci
1 órája

A szombati Nemzeti Sportban 16 oldal a budapesti BL-döntőről!; Szalai Attila: Szeretnék hosszú távú szerződést kötni egy csapattal

E-újság
1 órája

A meccsek meccse a Puskásban – Szöllősi György publicisztikája

Bajnokok Ligája
1 órája

A szó elszáll – Mohai Dominik jegyzete

Labdarúgó NB I
1 órája

Vb 2026: a mexikói elnök egy 21 éves nőnek ajándékozta a nyitó mérkőzésre szóló tiszteletjegyét

Foci vb 2026
1 órája

Zárt kapus meccsen őrizte meg francia élvonalbeli tagságát a Nice

Francia labdarúgás
2 órája

Darts: Major Nándor két leget nyert Kielben

Egyéb egyéni
2 órája

Vb-felkészülés: nem bírtak Észak-Macedóniával a bosnyákok; Taremi is betalált az iráni válogatottban

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik