Gyász: elhunyt a Tottenham FA-kupa-győztes védője

2019.06.09. 08:38
Elhunyt a Tottenhamben 1990 és 2000 között 215 bajnokin pályára lépő Justin Edinburgh, aki legutóbb az angol ötödosztályú Leyton Orient menedzsere volt, és a most véget ért idényben bajnoki címet nyert együttesével – számolt be a BBC.

A 49 esztendős Edinburgh múlt szombaton még a helyszínen tekintette meg korábbi csapata, a Tottenham Liverpool ellen 2–0-ra elvesztett Bajnokok Ligája-döntőjét, majd a hazatérést követően, hétfőn lett rosszul. Hiába került azonnal kórházba, az életét nem tudták megmenteni.

Játékosként 1991-ben FA-kupát, 1999-ben Ligakupát nyert a Tottenhammel.