Kína: az Arsenal visszacsábítaná a PL-be Drogbát - sajtóhír

Vágólapra másolva!
2012.09.12. 14:33
Címkék
Angol lapértesülések szerint az Arsenal labdarúgócsapata szívesen foglalkoztatná és visszavinné a Premier League-be, valamint az európai futball vérkeringésébe Didier Drogbát.

A BL-címvédő Chesea-t az átigazolási szezonban busás kínai ajánlat miatt elhagyó, 34 éves elefántcsontparti támadó két és fél éves megállapodást kötött új klubjával, amely heti 200 ezer fontos fizetést garantál neki.

A Nicolas Anelka személyében másik klasszist is felvonultató Sanghaj Senhua azonban gyengébben teljesít az elvártnál, ráadásul – amint arról korábban beszámoltunk – a tulajdonosok között is elmérgesedett az üzletrészek miatti vita. Mindez az angol sajtó szerint odáig fajulhat, hogy csökkenteni kell a költségvetésen, márpedig így Drogba és Anelka fizetését sem tudják garantálni a jövőben.

Az Arsenalnál mindenesetre tárt karokkal várják a PL-ben nyolc szezont lehúzó Drogbát, aki pótolhatja, de legalábbis némiképpen enyhítheti a Manchester Unitedhez távozó holland Robin van Persie által hagyott űrt.

Legfrissebb hírek

Melyik olimpiai bajnokunk szerepel az Üvegtigris című filmben? Nehéz kérdések az olimpiák történetéből – 9. rész

Egyéb egyéni
19 perce

Világjátékok: döntős a fallabdázó Farkas Balázs

Egyéb egyéni
33 perce

U19-es kézilabda-vb: utolsó másodperces bombagóllal negyeddöntős a magyar válogatott - videó

Kézilabda
45 perce

Bemelegítésnél Scooter, országos csúcsa előtt Pokémon – íme, Sulyán Alexa lejátszási listája

Atlétika
49 perce

Thomas Bachot a TF díszdoktorává avatják

Egyéb egyéni
55 perce

Európa-bajnok támadóval erősített az Atlético Madrid – hivatalos

Spanyol labdarúgás
59 perce

Niké Liga: Redzic Damir is bekerült a forduló válogatottjába

Minden más foci
1 órája

„Senki más nem győzhetett” – örömszavak a röplabda Eb-re kijutás után

Röplabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik