FA-kupa: nem ment könnyen, de csak továbbjutott a Man. City

2010.01.24. 19:04
Címkék
Nem jutott az Arsenal sorsára a Manchester City az angol FA-kupa 4. fordulójában, miután 4–2-re legyőzte másodosztályú ellenfelét.

Robinho cselei után Martin Petrov már a harmadik percben megszerezte a vezetést a Citynek, amit Paul Hayes egyenlített ki az első félóra végén. Az igazsághoz tartozik, hogy leshelyzet előzte meg a találatot. A félidő hajrájában egy kifejelt szöglet után Stephen Ireland passzolt okosan Nedum Onuohához, aki higgadtan a kapuba lőtt.

A második félidőben Sylvinho lőtt bombagólt 28 méterről, amivel már kettővel ment az első osztályú együttes. Dedryck Boyata öngóljával izgalmasan alakult a végjáték, egészen addig, amíg Robinho egy jó ütemű kiugratás végén el nem döntötte a mérkőzést.

FA-KUPA
4. FORDULÓ
Scunthorpe United (II.)–Manchester City 2–4 (Hayes 29., Boyata 69. – öngól, ill. M. Petrov 3., Onuoha 45., Sylvinho 57., Robinho 84.)
Legfrissebb hírek

Szerdai sportműsor: Bayern München–PSG visszavágó a budapesti BL-döntőért

Minden más foci
1 órája

Bukayo Saka: Gyönyörű ez a történet, remélem, jól végződik Budapesten

Bajnokok Ligája
1 órája

Újabb futballünnepre vár a világ; Veszprém-bravúr kell!

E-újság
1 órája

A sport szó fogalmának állomásai – Kő András publicisztikája

Egyéb egyéni
2 órája

A csillagok állása – Thury Gábor jegyzete

Bajnokok Ligája
2 órája

Az „ágyúsok” ott lesznek Budapesten, 20 év után ismét BL-döntős az Arsenal!

Bajnokok Ligája
2 órája

Hetesekkel a négy között Imre Bence Kielje; Siposék kikaptak, de elődöntősök

Kézilabda
2 órája

A Hapoel az utolsó szalmaszálba kapaszkodva győzött a Real ellen

Kosárlabda
3 órája
Ezek is érdekelhetik