Premier League: nem kezdtek a magyarok, de ketten beálltak

2008.11.29. 18:12
Címkék
Az angol labdarúgó-bajnokság élvonalának (Premier League) szombati játéknapján nem lépett pályára a négy nagycsapat, a Manchester United, a Chelsea, az Arsenal és a Liverpool. Mi, magyarok azonban izgulhattunk, hiszen honfitársaink csapatai játszottak. A 15. forduló mérkőzésein azonban egyikőjük sem kezdett, de Halmosi Péter és Gera Zoltán legalább csereként pályára lépett a Hull Cityben, illetve a Fulhamben. Mindkét együttes döntetlent játszott, míg Fülöp Márton a kispadról nézhette végig, ahogy a Sunderland nagy verést kap a Bolton Wandererstől.
A részletekről itt olvashat!

PREMIER LEAGUE

15. FORDULÓ
Aston Villa–Fulham 0–0
Middlesbrough–Newcastle United 0–0
Stoke City–Hull City 1–1 (Fuller 72., ill. King 45+2.)
Sunderland–Bolton Wanderers 1–4 (Cissé 11., ill. Taylor 18., Cahill 21., Elmander 39., 55.)
Wigan Athletic–West Bromwich Albion 2–1 (H. Camara 61., Boyce 87., ill. Miller 47.)
Legfrissebb hírek

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
5 perce

És ott a harmadik Dembélé-gól – ez ám az aranylabdás produkció!

Foci vb 2026
18 perce

Milák Kristóf nyerte meg a 100 pillangót Rómában

Úszás
22 perce

Lehmann Csongor ismét a győzelmet veszi célba Tiszaújvárosban

Atlétika
29 perce

Dembélé bevágta a másodikat is, de azonnal jött a szépítés

Foci vb 2026
31 perce

Szántó Dávid: Ezzel a stábbal garancia lesz arra, hogy a megfelelő színvonalon rendezzük meg a 2027-es vizes vb-t

Úszás
33 perce

Villant a piros lap Torontóban: Irak emberhátrányba került

Foci vb 2026
35 perce

Máris vezet Franciaország és Szenegál

Foci vb 2026
44 perce
Ezek is érdekelhetik