Anglia: kevesebb légióst engedne be az új kvótarendszer

2008.11.28. 02:21
Címkék
Az angol Football League – azaz a másod-, harmad- és negyedosztályú csapatokat tömörítő szervezet – legfrissebb elképzelése szerint a decemberi ülésén megszavazhatja az új kvótarendszert.
Ennek lényege, hogy minden csapatnak úgy kell a mérkőzésekre a játékosokat neveznie, hogy a 16-ból legalább négy olyan legyen, aki 21 éves kora előtt legalább három szezont Angliában szerepelt.Ezzel a légiósok egyre növekvő számát akarják csökkenteni, illetve az angol utánpótlás-nevelés hatékonyságának fejlődését várják.
Legfrissebb hírek

A magyar rögbisek három győzelemmel zárták a chisinaui Eb-kör első napját

Egyéb csapat
10 perce

Haaland nem kezd a norvégoknál, a franciáknál ott van Mbappé a csapatban

Foci vb 2026
20 perce

A Milan nagyon közel jár Goncalo Ramos megszerzéséhez

Foci vb 2026
30 perce

Hét korosztályos magyar érem a maratoni kajak-kenu Eb-n

Kajak-kenu
36 perce

Haaland csak a kispadon lesz a franciák ellen? És tényleg!

Foci vb 2026
47 perce

Sajtóhírek szerint az amerikaiak további négy évre csábítják Pochettinót

Foci vb 2026
55 perce

Gyász: elhunyt a tromsői sakkolimpia magyar sikercsapatának szövetségi kapitánya

Egyéb egyéni
1 órája

Vissza a jelenbe: nem akármilyen sorozatban vannak a franciák

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik