Manchester: Rooney és Scholes három meccsre eltiltva

2006.08.15. 19:02
Címkék
Nem könyörült meg az Angol Labdarúgó-szövetség (FA), így Wayne Rooney és Paul Scholes három-három meccses eltiltással kezdi meg a szezont.
Wayne Rooney
Wayne Rooney
Wayne Rooney
Wayne Rooney

Vagyis az, hogy eltiltással kezdik a szezont, nem helytálló, mivel a három mérkőzésre szóló eltiltás csak augusztus 23-án lép életbe, tehát a páros pályára léphet a Fulham elleni idénynyitón, ám a Charlton, a Watford és a Tottenham elleni találkozókon nem szerepelnek.

A két játékost a Porto elleni felkészülési meccsen állította ki Ruud Bossen játékvezető. Rooney bűne az volt, hogy könyökkel megütötte Pepét, míg Scholes egy kemény belépő után kapta meg a második sárga lapját.
Legfrissebb hírek

„A jövőben sem tervez az MTK letérni az útról, játékosokat nevel és támadófutballt játszik” – Pinezits Máté a Puskás Akadémia elleni döntetlen után

Labdarúgó NB I
2 órája

Szívek klubja – Ballai Attila publicisztikája

Minden más foci
2 órája

Stratégiai döntések – Bodnár Zalán jegyzete

Labdarúgó NB I
2 órája

Szombati sportműsor: eldől, hogy az ETO vagy az FTC lesz-e az NB I bajnoka

Minden más foci
2 órája

ETO vagy FTC: ma eldől a bajnoki cím; Férfi hokiválogatottunk felkészülten várja a finnek elleni vb-rajtot

E-újság
2 órája

Marca: 99.9 százalék, hogy Mourinho lesz a Real Madrid új vezetőedzője

Spanyol labdarúgás
2 órája

Szoboszlai két gólpassza ellenére a Liverpool kikapott, az Aston Villa biztosította be a BL-indulását

Angol labdarúgás
2 órája

Tizenegyesek döntöttek, a patinás Saint-Étienne egy lépésre került a Ligue 1-től

Francia labdarúgás
3 órája
Ezek is érdekelhetik