Arsene Wenger, az Arsenal labdarúgócsapatának menedzsere nyilatkozatban üzent kulcsjátékosának, Thierry Henrynak, hogy mihamarabb írja alá az újabb szerződését a londoni együtteshez.

Thierry Henry drága kincse az Arsenalnak, a londoniak nem szeretnék elveszíteni

Thierry Henry drága kincse az Arsenalnak, a londoniak nem szeretnék elveszíteni
Az NSO ajánlja:
Arsene Wenger azonban másképp látja a dolgot.
„Azt hiszem, (Henry) tudja, a legjobb út mindig a bizalom útja, azaz először az aláírás, utána a többi – mondta a francia szakember. – Azt hiszem, ez az egyetlen út, hiszen olyan játékosokra van szükség, akik teljesen elkötelezettek a csapatnak.”
Thierry Henrynak egyébként csak 2007-ben jár le a jelenlegi szerződése, és három hete úgy nyilatkozott, hogy maradna az Arsenalnál.
„Nem ígérte meg nekem szemtől-szemben, hogy meghosszabbítja a szerződését, de azt mondta, hogy maradni akar – folytatta Arsene Wenger. – Számomra egyébként a kettő alapvetően ugyanazt jelenti.”
Szavazás
„Olyan ajánlatról van szó, hogy még a Chelsea sem tudna csábítóbbat tenni” – jelentette ki a klubvezető.
Thierry Henry 1999-ben igazolt az Ágyúsokhoz a Juventustól, és az utóbbi években az Arsenal történetének legeredményesebb futballistája lett.
Mint említettük, ő a klub históriájának abszolút gólkirálya, és a január 14-i, Middlesbrough elleni 7-0-s győzelem alkalmával szerzett mesterhármasával a 150. bajnoki találatáig jutott el, és ezzel beállította Cliff Bastin klubrekordját.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







