HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.09.28 14:43 Frissítve: 2018.10.13 20:39

FÉRFI KOSÁRLABDA NB I, 2018–2019 ALAPSZAKASZ

A férfi kosárlabda NB I 2018–2019-es alapszakaszának menetrendje.

HIRDETÉS



A 14 csapat oda-vissza vágós rendszerben játssza le a 26 fordulós, március 31-ig tartó alapszakaszt. Az 1–5. helyezettek a középszakasz felsőházában, a 6–10. helyezettek a középházban, a 11–14. helyezettek az alsóházban játszanak oda-vissza vágós küzdelmeket. A rájátszásban az első nyolc csapat vesz részt, míg a 13–14. a bennmaradásért küzd meg. A negyeddöntőben az 1–8., a 2–7., a 3–6. és a 4–5. helyezett kerül egy párba, a győztesek az elődöntőben folytathatják.

A negyed-, és elődöntő, valamint a finálé az egyik csapat harmadik győzelméig tart, a bronzért és a bennmaradásért két győzelemig játszanak. Egy csapat legfeljebb öt légióst nevezhet egy mérkőzésre, meccsenként 12 játékos szerepeltethető a jegyzőkönyvben, 12 játékos esetén minimum hétnek, 11 játékos esetén minimum hatnak, 10 játékos esetén minimum ötnek hazai nevelésűnek kell lennie. A Magyar Kupa nyolcas döntőjét előreláthatólag a február 15–17-i hétvégén rendezik.

A teljes 2018–2019-es versenykiírást ide kattintva olvashatja el!


 AZ ÁLLÁS
1. Pécsi VSK-VEOLIA 3 3 268–226 1.000 
2. Zalakerámia ZTE KK 3 3 221–184 1.000 
3. Szolnoki Olaj KK 3 2 1 261–219 0.833 
4. Atomerőmű SE 3 2 1 259–218 0.833 
5. JP Auto - Jászberény KSE 3 2 1 237–233 0.833 
6. Sopron KC 3 2 1 243–241 0.833 
7. Kaposvári KK 3 1 2 223–222 0.667 
8. KTE-Duna Aszfalt 3 1 2 226–226 0.667 
9. Egis Körmend 3 1 2 241–244 0.667 
10. Naturtex-SZTE-Szedeák 3 1 2 214–219 0.667 
11. Falco-Vulcano Szombathely 3 1 2 224–234 0.667 
12. DEAC 3 1 2 236–253 0.667 
13. Alba Fehérvár 3 1 2 217–246 0.667 
14. Serco - TF-BP 3 3 187–292 0.500 
AZ ALAPSZAKASZ MENETRENDJE
1. FORDULÓ (szeptember 28-29.)  
DEAC–Egis Körmend 82–78
Alba Fehérvár–Pécsi VSK-VEOLIA 71–88
Sopron KC–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 86–77
JP Auto-JKSE–Atomerőmű SE 91–90
Naturtex-SZTE-Szedeák–Szolnoki Olaj KK 69–92
Zalakerámia ZTE KK–KTE-Duna Aszfalt 64–56
Kaposvári KK–Serco - TF-BP 100–61
   
2. FORDULÓ (október 5-6-10.)  
Kaposvári KK–Naturtex-SZTE-Szedeák 63–85
KTE-Duna Aszfalt–DEAC 95–81
Atomerőmű SE–Serco - TF-BP 105–64
Egis Körmend–Alba Fehérvár 83–65
Szolnoki Olaj KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 88–68
Pécsi VSK-VEOLIA–Sopron KC 83–75
Zalakerámia ZTE KK–JP Auto-JKSE 70–66
   
3. FORDULÓ (október 12-13.)  
Sopron KC–Szolnoki Olaj KK  82–81
Alba Fehérvár–KTE-Duna Aszfalt 81–75
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Kaposvári KK 79–60
Pécsi VSK-VEOLIA–Egis Körmend 97–80
Serco - TF-BP–Zalakerámia ZTE KK  62–87
DEAC–JP Auto-JKSE 73–80
Naturtex-SZTE-Szedeák–Atomerőmű SE 63–64
   
4. FORDULÓ (október 18-19-20.)  
KTE-Duna Aszfalt–Pécsi VSK-VEOLIA  –
DEAC–Serco - TF-BP  –
Atomerőmű SE–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely  –
JP Auto-JKSE–Alba Fehérvár  –
Egis Körmend–Sopron KC  –
Kaposvári KK–Szolnoki Olaj KK  –
Zalakerámia ZTE KK–Naturtex-SZTE-Szedeák  –
   
5. FORDULÓ (október 25-26-27.)  
Egis Körmend–KTE-Duna Aszfalt  –
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Zalakerámia ZTE KK  –
Naturtex-SZTE-Szedeák–DEAC  –
Pécsi VSK-VEOLIA–JP Auto-JKSE  –
Sopron KC–Kaposvári KK  –
Szolnoki Olaj KK–Atomerőmű SE  –
Alba Fehérvár–Serco - TF-BP  –
   
6. FORDULÓ (november 2-3-4.)  
Zalakerámia ZTE KK–Szolnoki Olaj KK  –
Alba Fehérvár–Naturtex-SZTE-Szedeák  –
DEAC–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely  –
Atomerőmű SE–Kaposvári KK  –
Serco - TF-BP–Pécsi VSK-VEOLIA  –
JP Auto-JKSE–Egis Körmend  –
KTE-Duna Aszfalt–Sopron KC  –
   
7. FORDULÓ (november 8-10, december 6.)  
Pécsi VSK-VEOLIA–Naturtex-SZTE-Szedeák  –
Egis Körmend–Serco - TF-BP  –
Kaposvári KK–Zalakerámia ZTE KK  –
JP Auto-JKSE–KTE-Duna Aszfalt  –
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Alba Fehérvár  –
Sopron KC–Atomerőmű SE  –
Szolnoki Olaj KK–DEAC  –
   
8. FORDULÓ (november 16-17-18.)  
Alba Fehérvár–Szolnoki Olaj KK  –
DEAC–Kaposvári KK  –
Zalakerámia ZTE KK–Atomerőmű SE  –
Egis Körmend–Naturtex-SZTE-Szedeák  –
JP Auto-JKSE–Sopron KC  –
Serco - TF-BP–KTE-Duna Aszfalt  –
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Pécsi VSK-VEOLIA  –
   
9. FORDULÓ (november 23-24-25, december 1.)  
Atomerőmű SE–DEAC  –
Egis Körmend–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely  –
Kaposvári KK–Alba Fehérvár  –
KTE-Duna Aszfalt–Naturtex-SZTE-Szedeák  –
Sopron KC–Zalakerámia ZTE KK  –
Szolnoki Olaj KK–Pécsi VSK-VEOLIA  –
JP Auto-JKSE–Serco - TF-BP  –
   
10. FORDULÓ (december 14-15.)  
DEAC–Zalakerámia ZTE KK
Alba Fehérvár–Atomerőmű SE  –
Szolnoki Olaj KK–Egis Körmend  –
Naturtex-SZTE-Szedeák–JP Auto-JKSE  –
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–KTE-Duna Aszfalt  –
Pécsi VSK-VEOLIA–Kaposvári KK  –
Serco - TF-BP–Sopron KC  –
   
11. FORDULÓ (december 20-22-23.)  
Sopron KC–DEAC  –
JP Auto-JKSE–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely  –
Zalakerámia ZTE KK–Alba Fehérvár  –
Atomerőmű SE–Pécsi VSK-VEOLIA  –
Kaposvári KK–Egis Körmend  –
Serco - TF-BP–Naturtex-SZTE-Szedeák  –
KTE-Duna Aszfalt–Szolnoki Olaj KK  –
   
12. FORDULÓ (december 19-27.)  
Kaposvári KK–KTE-Duna Aszfalt  –
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Serco - TF-BP  –
Pécsi VSK-VEOLIA–Zalakerámia ZTE KK  –
Egis Körmend–Atomerőmű SE  –
Szolnoki Olaj KK–JP Auto-JKSE  –
DEAC–Alba Fehérvár  –
Naturtex-SZTE-Szedeák–Sopron KC  –
   
13. FORDULÓ (december 30., vasárnap)  
JP Auto-JKSE–Kaposvári KK  –
Zalakerámia ZTE KK–Egis Körmend  –
Serco - TF-BP–Szolnoki Olaj KK  –
DEAC–Pécsi VSK-VEOLIA  –
Atomerőmű SE–KTE-Duna Aszfalt  –
Naturtex-SZTE-Szedeák–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely  –
Sopron KC–Alba Fehérvár  –
   
14. FORDULÓ (január 4-5-9.)  
KTE-Duna Aszfalt–Zalakerámia ZTE KK  –
Atomerőmű SE–JP Auto-JKSE  –
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Sopron KC  –
Serco - TF-BP–Kaposvári KK  –
Egis Körmend–DEAC  –
Szolnoki Olaj KK–Naturtex-SZTE-Szedeák  –
Pécsi VSK-VEOLIA–Alba Fehérvár  –
   
15. FORDULÓ (január 9-12-13.)  
Naturtex-SZTE-Szedeák–Kaposvári KK
DEAC–KTE-Duna Aszfalt  –
Serco - TF-BP–Atomerőmű SE  –
Alba Fehérvár–Egis Körmend  –
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Szolnoki Olaj KK  –
Sopron KC–Pécsi VSK-VEOLIA  –
JP Auto-JKSE–Zalakerámia ZTE KK  –
   
16. FORDULÓ (január 18-19-20.)  
Szolnoki Olaj KK–Sopron KC  –
KTE-Duna Aszfalt–Alba Fehérvár  –
Kaposvári KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely  –
Egis Körmend—Pécsi VSK-VEOLIA  –
Zalakerámia ZTE KK–Serco - TF-BP  –
JP Auto-JKSE–DEAC  –
Atomerőmű SE–Naturtex-SZTE-Szedeák  –
   
17. FORDULÓ (január 26., szombat)  
Pécsi VSK-VEOLIA–KTE-Duna Aszfalt  –
Serco - TF-BP–DEAC  –
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Atomerőmű SE  –
Alba Fehérvár–JP Auto-JKSE  –
Sopron KC–Egis Körmend  –
Szolnoki Olaj KK–Kaposvári KK  –
Naturtex-SZTE-Szedeák–Zalakerámia ZTE KK  –
   
18. FORDULÓ (január 31., február 1-2.)  
KTE-Duna Aszfalt–Egis Körmend  –
Zalakerámia ZTE KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely  –
DEAC–Naturtex-SZTE-Szedeák  –
JP Auto-JKSE–Pécsi VSK-VEOLIA  –
Kaposvári KK–Sopron KC  –
Atomerőmű SE–Szolnoki Olaj KK  –
Serco - TF-BP–Alba Fehérvár  –
   
19. FORDULÓ (február 8-9.)  
Szolnoki Olaj KK–Zalakerámia ZTE KK  –
Naturtex-SZTE-Szedeák–Alba Fehérvár  –
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–DEAC  –
Kaposvári KK–Atomerőmű SE  –
Pécsi VSK-VEOLIA–Serco - TF-BP  –
Egis Körmend–JP Auto-JKSE  –
Sopron KC–KTE-Duna Aszfalt  –
   
20. FORDULÓ (március 1-2.)  
Naturtex-SZTE-Szedeák–Pécsi VSK-VEOLIA  –
Serco - TF-BP–Egis Körmend  –
Zalakerámia ZTE KK–Kaposvári KK  –
KTE-Duna Aszfalt–JP Auto-JKSE  –
Alba Fehérvár–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely  –
Atomerőmű SE–Sopron KC  –
DEAC–Szolnoki Olaj KK  –
   
21. FORDULÓ (március 8-9.)  
Szolnoki Olaj KK–Alba Fehérvár  –
Kaposvári KK–DEAC  –
Atomerőmű SE–Zalakerámia ZTE KK  –
Naturtex-SZTE-Szedeák–Egis Körmend  –
Sopron KC–JP Auto-JKSE  –
KTE-Duna Aszfalt–Serco - TF-BP  –
Pécsi VSK-VEOLIA–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely  –
   
22. FORDULÓ (március 13-14-16.)  
DEAC–Atomerőmű SE  –
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Egis Körmend  –
Alba Fehérvár–Kaposvári KK  –
Naturtex-SZTE-Szedeák–KTE-Duna Aszfalt  –
Zalakerámia ZTE KK–Sopron KC  –
Pécsi VSK-VEOLIA–Szolnoki Olaj KK  –
Serco - TF-BP–JP Auto-JKSE  –
   
23. FORDULÓ (március 20., szerda)  
Zalakerámia ZTE KK–DEAC  –
Atomerőmű SE–Alba Fehérvár  –
Egis Körmend–Szolnoki Olaj KK  –
JP Auto-JKSE–Naturtex-SZTE-Szedeák  –
KTE-Duna Aszfalt–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely  –
Kaposvári KK–Pécsi VSK-VEOLIA  –
Sopron KC–Serco - TF-BP  –
   
24. FORDULÓ (március 23., szombat)  
DEAC–Sopron KC  –
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–JP Auto-JKSE  –
Alba Fehérvár–Zalakerámia ZTE KK  –
Pécsi VSK-VEOLIA–Atomerőmű SE  –
Egis Körmend–Kaposvári KK  –
Naturtex-SZTE-Szedeák–Serco - TF-BP  –
Szolnoki Olaj KK–KTE-Duna Aszfalt  –
   
25. FORDULÓ (március 27., szerda)  
KTE-Duna Aszfalt–Kaposvári KK  –
Serco - TF-BP–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely  –
Zalakerámia ZTE KK–Pécsi VSK-VEOLIA  –
Atomerőmű SE–Egis Körmend  –
JP Auto-JKSE–Szolnoki Olaj KK  –
Alba Fehérvár–DEAC  –
Sopron KC–Naturtex-SZTE-Szedeák  –
   
26. FORDULÓ (március 31., vasárnap)  
Kaposvári KK–JP Auto-JKSE  –
Egis Körmend–Zalakerámia ZTE KK  –
Szolnoki Olaj KK–Serco - TF-BP  –
Pécsi VSK-VEOLIA–DEAC  –
KTE-Duna Aszfalt–Atomerőmű SE  –
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Naturtex-SZTE-Szedeák  –
Alba Fehérvár–Sopron KC  –
HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.09.27 13:37:40

Kosárlabda nemzetisport.hu

A férfi kosárlabda NB I 2018–2019-es alapszakaszának menetrendje.

2018.09.27 15:12:48

Kosárlabda nemzetisport.hu

A női kosárlabda NB I 2018–2019-es alapszakaszának menetrendje.

2018.09.28 09:23:57

Kosárlabda BOBORY BALÁZS, GYŐRI FERENC

A címvédő Szolnok a legnagyobb favorit, a TF-nek óriási bravúr kell a bennmaradáshoz.

2018.09.12 08:26:39

Kosárlabda BOBORY BALÁZS

Ivkovics Sztojan szerint idegenben is nyerhet a kosárválogatott a pénteki vb-selejtezőn.

2018.08.27 18:12:52

Kosárlabda GYŐRI FERENC

A magyar válogatott Govens Darrin helyére sokoldalú csapatjátékost kaparintott meg a bajnoki ezüstérmes Falco Ron Curry személyében.

HIRDETÉS
HIRDETÉS