Férfi kosár NB I: simán győzött a PVSK a Jászberény ellen

MTI MTIMTI MTI
2018.10.25. 20:18
A Pécs 79–55-re győzte le a vendég jászberényi együttest csütörtökön a férfi kosárlabda NB I-ben. Ötödik mérkőzésén negyedik sikerét aratta a Pécs, míg a Jászberény a harmadik vereségét szenvedte el.

Az eredmény alakulása. 3. perc:
4–7. 6. p.: 9–13. 13. p.: 19–21. 17. p.: 27–25. 23. p.: 41–31. 26. p.: 47–37. 33. p.: 64–47. 37. p.: 70–53

Csirke Ferenc: –
Az első félidőben úgy néztünk ki, mint aki tegnapelőtt kezdett kosarazni. Várható volt, hogy a Jászberény statikus lesz, és mi ezt a ritmust átvettük. Túl sokat cipeltük a labdát, keveset passzoltunk. Fordulás után agresszívebbek lettünk, a lerohanásaink végre kosárral végződtek és távolról is betaláltunk.
Nikola Lazics: –
Az első félidő egál volt, pedig mi az egész meccsen jól védekeztünk, de rosszul dobtunk. Huszonöt eladott labda sok, idegenben ötvenöt dobott pont kevés. KOSÁRLABDA