Hódeszka ob: az esélyesek sikereit hozta a jubileumi bajnokság

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2012.03.20. 10:38
Címkék
Mind az öt kategóriában az előzetesen esélyesként számon tartott versenyző nyert az ausztriai Murauban megrendezett jubileumi, 20. hódeszka országos bajnokságon.

A Magyar Snowboard-szövetség keddi tájékoztatása szerint az alpesi hódeszkások versenyében a férfiaknál Pátkai Marcell, a nőknél Harmath Rózsa diadalmaskodott mind óriás-műlesiklásban, mind párhuzamos műlesiklásban.

A 2014-es szocsi téli olimpián bemutatkozó hódeszkás versenyszám, a slope style küzdelmeit a férfiaknál Kis Benedek, a nőknél Tóth Ágnes nyerte, míg a szabadstílusú síelőknél Csanaky Péter és Gyetvai Katalin lett a magyar bajnok. A big air versenyszámban a síelőknél Trso Lukas Lego, a hódeszkásoknál Balogh Ádám győzött.

A két legjobb magyar, Szigeti Viktor és Gyarmati Panka sérülés miatt nem állhatott rajthoz, de bíróként és díjátadóként részt vett az eseményen.

Legfrissebb hírek

Scserbakova megkapja a 2022-es műkorcsolya Eb aranyérmét

Egyéb egyéni
21 perce

Menesztette spanyol edzőjét az Alba Fehérvár

Kosárlabda
1 órája

A Sassuolo elleni blama volt az utolsó csepp a pohárban, elbocsátotta edzőjét az Atalanta

Olasz labdarúgás
1 órája

Az eddigi legjobb magyar vb-szereplés: hetedik hely kerékpárlabdában

Egyéb csapat
1 órája

MOB: január 24-én lesz a közgyűlés

Egyéb egyéni
2 órája

Stollár Fanny: Túlteljesítettem az idei célokat

Tenisz
2 órája

Pavol Durica, te vagy az? Szürreális öngólt hozott össze a Benfica védője – videó

Minden más foci
2 órája

Ahmed Adel sokat dolgozott azért, hogy itt legyen

Képes Sport
2 órája
Ezek is érdekelhetik