Gokartversennyel készült a Real Madrid a következő bajnokira - videók!

2011.10.22. 12:06
Címkék
Carlos Sainz saját pályáján fogadta a José Mourinhótól kimenőt kapó focistákat. A csapat sztárjai ezúttal csak a vert mezőnyben szerepeltek, a ring királya ugyanis Esteban Granero lett. 
A VERSENY ELŐTT - DE MIT CSINÁL CASILLAS KAKÁVAL?
A VERSENY ELŐTT - DE MIT CSINÁL CASILLAS KAKÁVAL?

A csütörtöki edzés után kimenőt kaptak a Real Madrid futballistái, akik José Mourinho távollétében lazítottak egy kicsit a Málaga elleni bajnoki mérkőzés előtt. A királyi gárda focistáit a rali világbajnok, Carlos Sainz látta vendégül saját gokartpályáján. A feladat egyszerű volt: eldönteni, hogy ki a legjobb.

A fiúk névre szóló, véletlenül az Audi logójával ellátott overálokat kaptak, majd két selejtezővel kezdődhetett a verseny. Gyorsan kiderült, hogy Cristiano Ronaldo csak a füvön szélvész gyors, illetve, hogy Iker Casillas csak a tizenhatoson belül nagy király – esélyük sem volt döntőbe jutni, Xabi Alonsót pedig egy sajnálatos műszaki hiba fosztotta meg a döntőtől.

Ahová Esteban Granero, Alváro Arbeloa, Marcelo, Karim Benzema, Adam, Callejon, Sergio Ramos, Ángel di Maria és Pepe jutott be. Egy kisebb baleset után Arbeloa próbált reklamálni, jelezve, nagyon reméli, hogy a versenybíró kivizsgálja a történteket. Nem vizsgálta, így a győzelmet végül Granero szerezte meg, méghozzá Benzema és Sergio Ramos előtt.

A verseny után a fiúk átvehették új autóikat az Auditól, melyeket a következő egy évben hajthatnak.

GOKARTVERSENY A REAL MADRID FOCISTÁIVAL
Legfrissebb hírek

Debrecenben kezdődik a PAFC új korszaka

Labdarúgó NB I
21 perce

Az Egyesült Államok nyerte meg a női tornát a vízilabda-világkupán

Vízilabda
28 perce

Mattia Binotto sosem feledi a budapesti bajnoki ünnepléseket Schumacherrel

F1
38 perce

Neymar visszatért, és két góllal, valamint sajátos gólörömmel reagált a minapi kritikákra – videó

Minden más foci
43 perce

Vívó-vb: nincs magyar negyeddöntős a férfi párbajtőrözőknél

Egyéb egyéni
52 perce

1976 – Fél évszázada, hogy Montrealban elsőre 94.58-ig repült Németh Miklós gerelye

Népsport
1 órája

Az Arsenal szerződtetné Vinícius Júniort a Real Madridból – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
1 órája

Az angyalföldiek edzője, Erős Gábor Győrhöz is kötődik

Labdarúgó NB I
1 órája