A Real Madrid négy gólt szerzett az Osasuna otthonában

2020.02.09. 15:50
Sergio Ramos ismét fontos gólt szerzett (Fotó: AFP)
A Real Madrid 4–1-re győzött az Osasuna otthonában a La Liga 23. fordulójában, ezzel biztosan marad a tabella élén.

SPANYOL LA LIGA
23. FORDULÓ
Osasuna–Real Madrid 1–4 (Unai García 14., ill. Isco 33., Sergio Ramos 38., Lucas Vázquez 84., Jovics 92.)

ONLIVE KÖZVETÍTÉS, ÉRDEKESSÉGEK, STATISZTIKÁK ITT!

A Király-kupában elszenvedett csütörtöki kudarc után a Real Madrid az Osasuna otthonában a bajnokin is álmosan kezdett, és az első négy percben három hazai gólszerzési lehetőséget is megúszott, de aztán egy szöglet után Unai García már nem adott kegyelmet.

Azonnal fel is pörgött a vendégcsapat, néhány kihagyott helyzet után Isco lőtt szép gólt Gareth Bale passzából, majd egy szöglet és egy Casemiro-fejes után Sergio Ramos megszerezte karrierje 115. gólját (és a 61. fejelte ezek közül).

Nem adta fel az Osasuna, a második félidőben Casemiro, majd Varane mentett nagyot a saját ötösén, a hazai kapusnak, Sergio Herrerának csak éles szögből leadott lövéseket kellett hárítania. Zidane Bale helyett beküldte Lucas Vázquezt még a hajrá előtt, majd a remeklő Iscót Vinícius Junior váltotta. A középcsatár Benzema volt, aki ezen a napon nem remekelt, de a végén kiosztott egy gólpasszt Lucas Vázqueznek, aki ezzel bebiztosította a győzelmet és a nagyon fontos három pontot az éllovasnak.

A ráadásban a Benzemát váltó Luka Jovics gyönyörű gólt szerzett, majd a hazai Inigo Pérez szép lövése után a labda a lécen csattant. A szerb támadó idénybeli második találatát jegyezte.

„Ilyen a Real, van egy helyzete, és szerez belőle két gólt” – szomorkodott a lefújás után a hazaiak gólszerzője.

A Barcelona 21 órakor a Real Betis otthonában lép pályára, természetesen azt a mérkőzést is közvetítjük önöknek!