Olaszország: az Internek várnia kell Giovinco megszerzésével

2012.06.12. 16:11
Címkék
Az Internazionale labdarúgócsapatának várnia kell Sebastian Giovinco megszerzésével, amíg a játékos helyzete tisztázódik, ugyanis jelenleg a Juventus és a Parma közösen birtokolja a játékjogát.

Giovinco kiváló szezont produkált a Parmával, így érthetően több klub is szeretné megszerezni. A korábbi hírek szerint az Inter tűnik az egyik legkomolyabb kérőnek, bár előbb a Juventusnak és a Parmának kell megegyeznie.

„Az Inter még nem lépett kapcsolatba velünk, de előbb a közös tulajdonlást kell megoldani″ – mondta Andrea D'Amico, Giovinco ügynöke.

Legfrissebb hírek

Sorozatban 13. hazai meccsét nyerte meg a Real Madrid a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
7 perce

Tóth Alex: A játék most különösen fontos lenne nekem; Németh Krisztián: Jó érzéssel hagyok fel a labdarúgással

E-újság
10 perce

A szlovákok négyet kaptak Pozsonyban Koszovótól a vb-pótselejtezőn, az írektől ezúttal elpártolt a szerencse

Foci vb 2026
25 perce

A rossz csapat – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
27 perce

Az olaszok hozták a kötelezőt; a svédeket Gyökeres mesterhármassal lőtte tovább a vb-pótselejtezőben

Foci vb 2026
30 perce

Mbappé betalált, még emberhátrányban is legyőzte Franciaország Brazíliát az Egyesült Államokban

Minden más foci
44 perce

Műkorcsolya-vb: ötödik a Pavlova, Sviatchenko páros

Téli sportok
59 perce

Littler egymás után dobott két big fishsel nyerte meg a darts PL berlini állomását

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik