Találatok a Wout Weghorst címkére

Találatok száma: 7

Videó: összeszólalkozott két Burnley-játékos a hollandok győztes gólja után

2022-06-09 09:44:18

Mint beszámoltunk róla, szerdán Hollandia drámai meccsen 2–1-re legyőzte Walest Cardiffban a labdarúgó Nemzetek Ligájában, az A-liga 4. csoportjában. A rendes játékidő letelte után két gólt is láthattunk: a 92. percben a hazaiak egyenlítettek, de a 94. percben Wout Weghorst fejesével nyerni tudtak a hollandok. A Burnley játékosának győztes találatát különösen nehezen emésztette meg a walesiek jobbhátvédje, Connor Roberts, aki szintén a Premier League-ből kieső csapatban játszott a mögöttünk hagyott idényben.

walesi válogatott videó labdarúgás holland válogatott gólvideó Wout Weghorst

PL: két év után először nem kapott gólt a Watford

2022-02-05 21:05:41

Gól nélküli döntetlent játszott egymással a Burnley és a Watford az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 17. fordulójának szombaton bepótolt mérkőzésén.

Wout Weghorst Watford Roy Hodgson Premier League Burnley

Videó: Weghorst szemfüles találatával immár 2–0

2021-06-13 22:31:24

A hollandok ismét kihasználták az ukránok védelmi hibáját. Wout Weghorst köszönte szépen az ajándéklabdát és közelről a kapuba lőtt. 2–0

videó ukrán válogatott superfeed labdarúgás gólvideó foci Eb 2020

Wolfsburg: megígérték a támadónak, mehet a Tottenhambe

2020-12-25 22:50:22

A Bild beszámolója szerint a Wolfsburg kész eladni a Tottenhamnek Wout Weghorstot, s már meg is ígérték a csatárnak, hogy 35 millió eurós vételár esetén engedik Londonba költözni.

német labdarúgás angol labdarúgás Wout Weghorst Wolfsburg Tottenham Bundesliga

Bundesliga: tovább őrzi veretlenségét a Wolfsburg

2019-10-06 17:02:44

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában a Wolfsburg 1–0-ra legyőzte az Union Berlint.

német foci Wout Weghorst Wolfsburg Union Berlin Bundesliga

Bundesliga: továbbra is veretlen, s már második a Wolfsburg

2019-09-13 21:04:40

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulójának nyitó mérkőzésén a Düsseldorf 1–1-es döntetlent játszott a Wolfsburggal.

német foci Wout Weghorst Wolfsburg Fortuna Düsseldorf Bundesliga

Hollandia: kétszer védte az egyszer megítélt büntetőt – videó

2017-09-15 22:25:18

Érdekes meccset vívott egymással a Sparta Rotterdam és az AZ a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) péntek esti mérkőzésén.