Találatok a US Open címkére

Találatok száma: 837

US Open: öt érdekesség, ami emlékezetessé tette a tornát

2021-09-15 09:59:18

Öt érdekességet gyűjtöttünk össze az év utolsó Grand Slam-versenyéről, amely nem okozott csalódást a tenisz iránt érdeklődőknek.

US Open Sztefanosz Cicipasz Novak Djokovics Leylah Fernandez Emma Raducanu Andy Murray

Tenisz: Klopp szerint Raducanu az évszázad tehetsége

2021-09-15 10:34:29

Jürgen Klopp is méltatta a US Open friss győztesét, Emma Raducanut. A Liverpool német menedzsere a Guardiannek adott nyilatkozatában „az évszázad tehetségének” nevezte a fiatal brit teniszezőnőt, és kifejtette, inspirálóan hatott rá Raducanu sportszerű viselkedése a döntő után.

US Open Liverpool Jürgen Klopp Emma Raducanu

US Open: beadta az L2+balra kombót a friss GS-torna-győztes

2021-09-13 13:49:00

A tenisztörténelem harmadik orosz férfi Grand Slam-torna-győztese, vasárnap óta Danyiil Medvegyev, aki valami egészen rendhagyó módon ünnepelte meg a pályán első GS-diadalát, amivel megakadályozta a szerb világelsőt, Novak Djokovicsot abban, hogy 1969 óta elsőként teljesítse a naptári Grand Slamet. Bemutatjuk a 25 éves oroszt, aki gyerekként előbb úszni kezdett, majd a videójátékok ejtették rabul.

tenisz US Open Danyiil Medvegyev

Videó: nincsenek nagy igényei – erre költ először Raducanu a dollármilliókból

2021-09-13 10:18:28

Mint ismert, a selejtezőből induló 18 éves brit Emma Raducanu két játszmában, 6:4, 6:3-ra legyőzte a 19 esztendős kanadai Leylah Fernandezt az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) szombati döntőjében, így már élete második Grand Slam-tornáját meg tudta nyerni. A 18 éves brit játékos a győzelme után az ESPN-nek elárulta, mire fog először költeni a nyereményéből.

videó vicces videó tenisz női tenisz US Open Emma Raducanu

US Open: Nehéz lenyelnem ezt a pirulát, fájó a vereség – Djokovics

2021-09-13 09:37:52

Mint arról beszámoltunk, Danyiil Medvegyev három játszmában, 6:4, 6:4, 6:4-re legyőzte a világelső Novak Djokovicsot az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) vasárnap esti döntőjében, így megszerezte élete első Grand Slam-bajnoki címét. A világranglista-második orosz játékos a finálé után elmondta, még édesebbé teszi a sikert, hogy ki felett aratta. A 20-szoros GS-győztes szerb klasszis természetesen csalódott, de nagyon motivált.

tenisz US Open Novak Djokovics Danyiil Medvegyev

US Open: nincs naptári Grand Slam, Medvegyev legyőzte Djokovicsot

2021-09-13 00:43:44

Az első helyen kiemelt, világelső szerb Novak Djokovics három szettben (6:4, 6:4, 6:4) kikapott az orosz Danyiil Medvegyevtől az amerikai nyílt teniszbajnokság (US Open) férfi egyes versenyének döntőjében. Előbbinek így nem jött össze a naptári Grand Slam, míg utóbbi karrierje során először nyert GS-tornát.

US Open Novak Djokovics Grand Slam Danyiil Medvegyev

Medvegyev három szettben legyőzte Djokovicsot, először nyert GS-tornát

2021-09-12 19:10:47

US Open Novak Djokovics Danyiil Medvegyev

US Open: Ez egy valóra vált álom – Emma Raducanu

2021-09-12 09:33:01

Mint ismert, a selejtezőből indult 18 éves brit Emma Raducanu két játszmában, 6:4, 6:3-ra legyőzte a 19 esztendős kanadai Leylah Fernandezt az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) szombati döntőjében, így már rögtön élete második Grand Slam-tornáját meg tudta nyerni. A mérkőzés után természetesen boldogan értékelt New York új királynője – írja az eurosport.hu.

videó tenisz női tenisz nyilatkozat US Open Leylah Fernandez

18 évesen a csúcson: Emma Raducanu a selejtezőből indulva a US Open bajnoka!

2021-09-11 21:35:49

A selejtezőből induló 18 éves brit Emma Raducanu két játszmában, 6:4, 6:3-ra legyőzte a 19 esztendős kanadai Leylah Fernandezt az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) szombati döntőjében, így már élete második Grand Slam-tornáját meg tudta nyerni.

közvetítés US Open Leylah Fernandez Emma Raducanu

Videó: szenzációs labdamenet – 53 ütésből álló pontot nyert Zverev

2021-09-11 10:02:01

Alexander Zverev öt játszmában kikapott Novak Djokovicstól az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) férfi egyesének elődöntőjében, de – bár ez aligha vigasztalja – a mérkőzés, sőt az egész torna leghosszabb labdamenetét a német nyerte meg: a harmadik játszma végén, 6:4, 2:6, 4:5, 15–40-es állásnál az olimpiai bajnok 53 ütésből álló pont végén hárította a szerb világelső második szettlabdáját. Nem csoda, hogy Zverev a tenyeres nyerője után lihegve a térdére támaszkodott. (Más kérdés, hogy aztán a következő labdamenetet elveszítette, így 2:1-es játszmahátrányba került…)

videó US Open Novak Djokovics Alexander Zverev

US Open: Djokovics visszavágott Zverevnek az olimpiai vereségért

2021-09-11 00:21:58

A tokiói olimpián, a férfi teniszezők elődöntőjében a végül az aranyérmet is megnyerő német Alexander Zverev fosztotta meg attól a szerb világelsőt, Novak Djokovicsot, hogy pályafutása során először döntőt játszhasson az ötkarikás játékokon, az amerikai nemzetközi teniszbajnokság, a US Open elődöntőjében viszont sikerült a visszavágás Djokovicsnak. A szerb öt szettben győzött, és készülhet az orosz Danyiil Medvegyev elleni vasárnapi fináléra.

US Open Novak Djokovics Alexander Zverev

US Open: Danyiil Medvegyev magabiztos játékkal döntős

2021-09-10 22:25:43

A második helyen kiemelt orosz Danyiil Medvegyev három szettben (6:4, 7:5, 6:2) nyert pénteken a kanadai Félix Auger-Aliassime ellen az amerikai nyílt teniszbajnokság (US Open) férfi egyes versenyének első elődöntőjében, így bejutott a fináléba. Vasárnapi ellenfele Novak Djokovics vagy Alexander Zverev lesz.

US Open Félix Auger-Aliassime Danyiil Medvegyev

US Open: „Hát, ez érdekes, itt mi ömlött ki?” – különös közjáték, videó

2021-09-09 12:13:01

Az Alexander Zverev–Lloyd Harris US Open negyeddöntőt a német Zverev három szettben megnyerte, de az elsőt csak rövidítésben. Ráadásul itt Harrisnek játszmalabdája volt, így különösen bosszús lehetett. A dél-afrikai rendhagyó reakciója önmagáért beszél, ami után még Zverev is besegített a takarításba.

videó tenisz US Open Lloyd Harris Alexander Zverev

US Open: Djokovics elődöntős; Szakkari tovább menetel

2021-09-09 06:42:51

A világelső Novak Djokovics négy szettben legyőzte az olasz Matteo Berrettinit az amerikai nyílt teniszbajnokság férfi egyes versenyének negyeddöntőjében. A nőknél a görög Maria Szakkari meglepetésre továbbjutott a cseh Karolína Plísková ellen.

tenisz US Open Novak Djokovics Matteo Berrettini Maria Szakkari Karolína Plísková

US Open: Szabanin Natália kiesett a junioroknál

2021-09-08 22:01:57

A kilencedik helyen kiemelt Szabanin Natália a nyolcaddöntőben búcsúzott az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) női juniorversenyében – írja a Magyar Távirati Iroda.

US Open Szabanin Natália

US Open: a női egyes tokiói bajnoka kiesett, a férfié bejutott az elődöntőbe

2021-09-08 20:09:14

A 18 éves brit Emma Raducanu két szettben legyőzte az olimpiai bajnok svájci Belinda Bencicet az amerikai nyílt teniszbajnokság női egyes versenyének szerdai negyeddöntőjében, míg férfi egyesben a szintén tokiói bajnok Alexander Zverev megnyerte a dél-afrikai Lloyd Harris elleni negyeddöntőt így bekerült a négy közé – írja a Magyar Távirati Iroda.

US Open Grand Slam Emma Raducanu Belinda Bencic

Futball helyett tenisz – a US Openen robbant be Kanada új reménysége

2021-09-08 14:27:17

Carlos Alcaraz, Botic van de Zandschulp és Emma Raducanu mellett Leylah Fernandez szereplése keltette a legnagyobb meglepetést a profi teniszezők idei utolsó Grand Slam-tornáján, a New Yorkban zajló US Openen. A 19. életévét a verseny idején betöltő kanadai lány az elődöntőig vezető úton három top 20-as játékost vert meg Flushing Meadowsban, gyermekkorában azonban egyáltalán nem volt biztos, hogy a labdarúgás helyett a teniszt választja. Mostanra talán kijelenthető, jó döntést hozott...

tenisz US Open Leylah Fernandez

US Open: már biztos, hogy új GS-bajnok lesz a nőknél

2021-09-08 08:56:17

A kanadai Felix Auger-Aliassime és Leylah Fernandez is bejutott az elődöntőbe kedden a New Yorkban zajló amerikai nyílt teniszbajnokságon – tudósított a Magyar Távirati Iroda.

tenisz WTA US Open Grand Slam ATP

US Open: Medvegyev elődöntőbe jutott

2021-09-07 20:46:19

A második helyen kiemelt Danyiil Medvegyev elődöntőbe jutott a New Yorkban zajló nemzetközi teniszbajnokságon, a US Openen.

tenisz US Open Danyiil Medvegyev Botic van de Zandschulp

US Open: Szabanin Natália sikere a juniorok között

2021-09-07 19:58:09

Szabanin Natália az amerikai nyílt teniszbajnokság, a US Open juniorversenyének nyolcaddöntőjébe jutott – írja a Magyar Távirati Iroda.