Találatok a Udvardy Panna címkére

Találatok száma: 25

Tenisz: Gálfi Dalma 25 helyet javított a világranglistán

2021-07-19 10:27:47

Gálfi Dalma 25 helyet javított, így a 151. helyre lépett előre a WTA-világranglistán, míg Fucsovics Márton a 39. helyett már a 38. helyen áll a férfiak között.

WTA-világranglista WTA Udvardy Panna Jani Réka Gálfi Dalma Fucsovics Márton

Tenisz: Udvardy Panna a nyolc között búcsúzott a budapesti tornától

2021-07-16 18:44:47

Udvardy Panna kiesett a negyeddöntőben a budapesti, 235 ezer dollár (71,6 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztornán.

női tenisz WTA Budapest Udvardy Panna

Tenisz: bravúros magyar győzelem a Teniszakadémián

2021-07-15 17:06:06

Udvardy Panna bravúros győzelemmel bejutott a negyeddöntőbe a budapesti Római Teniszakadémián zajló salakpályás női tornán.

tenisz Udvardy Panna

Tenisz: Babos Tímea sírva adta fel a budapesti mérkőzését

2021-07-13 16:54:05

Babos Tímea sérülés miatt feladta első fordulós mérkőzését a budapesti Római Teniszakadémián zajló salakpályás női tornán, Jani Réka, Udvardy Panna és Gálfi Dalma azonban bejutott a nyolcaddöntőbe – számolt be róla az MTI.

tenisz WTA Budapest Udvardy Panna Jani Réka Gálfi Dalma Babos Tímea

Tenisz: Babos Tímea a hatodik kiemelttel kezd Budapesten

2021-07-11 13:20:09

A hatodik helyen kiemelt fehérorosz Aljakszandra Szasznovics, a világranglista 100. helyezettje lesz Babos Tímea (116.) ellenfele a budapesti Római Teniszakadémián zajló, 235 ezer dollár (71.6 millió forint) összdíjazású salakpályás női torna főtáblájának első fordulójában – írja az MTI.

tenisz Udvardy Panna Jani Réka Gálfi Dalma Babos Tímea

Tenisz: legalább négy magyar lesz a budapesti torna főtábláján

2021-07-09 12:16:13

Legalább négy magyar játékos szerepel majd a főtáblán a Hungarian Grand Prix elnevezésű női tenisztornán, amelyet a jövő héten rendeznek meg a Római Teniszakadémián.

Udvardy Panna Tenisz Jani Réka Gálfi Dalma Budapest Babos Tímea

Tenisz: Udvardy Panna kikapott a hágai ITF-torna döntőjében

2021-07-04 18:25:18

Udvardy Panna 7:5, 6:3-ra kikapott a holland Quirine Lemoine-tól a hágai salakpályás ITF-tenisztorna vasárnapi döntőjében.

Wimbledon: Udvardy Panna kikapott a selejtező második körében

2021-06-24 14:56:15

Udvardy Panna kikapott a selejtező második fordulójában, így kiesett a wimbledoni teniszbajnokság női versenyében.

Wimbledon tenisz Udvardy Panna

Wimbledon: Jani Réka búcsúzott a selejtezőtől, Udvardy győzött

2021-06-23 14:21:20

Javában zajlik a wimbledoni teniszbajnokság egyes küzdelmeinek selejtezője, a nőknél szerdán búcsúzott Jani Réka, ugyanakkor Udvardy Panna nagy csatában, döntőszettes meccsen harcolta ki a továbbjutást.

tenisz Wimbledon Udvardy Panna Jani Réka

Tenisz: ismét ITF-tornát nyert Udvardy Panna

2021-05-24 13:07:12

Szetthátrányból, 6:7, 6:4, 6:3-ra győzte le a második helyen kiemelt amerikai Jamie Loeböt Udvardy Panna a pelhalmi salakpályás ITF-torna döntőjében. A magyar teniszezőnő így már tizenegy mérkőzés óta veretlen.

Udvardy Panna Pelhalm ITF

Tenisz: először nyert ITF 25-ös tornát Udvardy Panna

2021-05-10 08:54:25

Sima győzelmet aratott a WTA-ranglista 325. helyén álló Udvardy Panna a román Irina Fetecau felett a 25 ezer dollár összdíjazású floridai salakpályás ITF-torna döntőjében. A magyar teniszező első alkalommal nyert ITF 25-ös versenyen. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

Udvardy Panna ITF Florida

Tenisz: Bondár győzelemmel kezdett Abu-Dzabiban, Udvardy kiesett

2021-01-05 10:19:15

Kedden délelőtt Bondár Anna megnyerte első mérkőzését a selejtezőben, így egy győzelem választja el attól, hogy feljusson a 64-es főtáblára az Abu-Dzabiban zajló, 565 ezer dollár összdíjazású, kemény pályás női tenisztornán. Ugyanitt később Udvardy Panna nagy csatában vereséget szenvedett – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

tenisz Udvardy Panna Bondár Anna

Tenisz: Gálfi, Jani és Bondár továbbjutott, Udvardy kiesett

2020-08-30 20:26:18

Gálfi Dalma, Jani Réka és Bondár Anna továbbjutott az első fordulóból, Udvardy Panna viszont kiesett a prágai 3.1 millió dollár (914 millió forint) összdíjazású női salakpályás tenisztornán.

tenisz Udvardy Panna Jani Réka Gálfi Dalma Bondár Anna

Tenisz: Udvardy Panna 3 hónap alatt több mint 80 mérkőzést játszott

2020-08-04 13:23:11

Három hónap alatt több mint nyolcvan mérkőzést játszott a teniszező Udvardy Panna, aki a magyarok közül elsőként, a koronavírus-járvány miatti kényszerszünetet követően májusban kezdte újra a versenyzést.

Tenisz: Udvardy Panna újrakezdte a versenyzést

2020-05-05 20:30:08

Udvardy Panna az első magyar teniszező, aki a koronavírus-járvány miatti kényszerszünetet követően újrakezdte a versenyzést.

tenisz koronavírus Udvardy Panna

Tenisz: Aggódom, hiszen mi történik, ha megbetegszem? – Udvardy

2020-03-17 09:20:54

Brazíliában még a versenynap is félbeszakadt, az Egyesült Államokban edzeni lehet, de a koronavírusteszt 1400 dollárba kerülne – Udvardy Panna aggódik, és fogalma sincs, mit tegyen.

Tenisz: Federer legyőzője simán kikapott Cincinnatiben

2019-08-17 10:28:26

Amilyen gyorsan legyőzte Roger Federert, ugyanolyan sima mérkőzésen kikapott honfitársától, Danyiil Medvegyevtől az orosz Andrej Rubljov a cincinnati ATP-tornán. A győztesre így a francia Lucas Pouille-t két játszmában legyőző Novak Djokovics vár  a döntőbejutásért vívandó mérkőzésen.

Udvardy Panna Szvetlana Kuznyecova Roger Federer Richard Gasquet Oszaka Naomi Novak Djokovics

Tenisz: 23 top 100-as játékos nevezett a budapesti női tornára

2019-01-11 12:43:23

A világranglista első 100 helyezettjéből 23-an, valamint négy magyar teniszező nevezett a budapesti, 226 750 dollár (57.2 millió forint) összdíjazású női kemény pályás tenisztornára.

tenisz budapesti tenisztorna Udvardy Panna Stollár Fanny Jani Réka Bondár Anna

Tenisz: Udvardy Panna kiesett a budapesti tornán

2018-02-20 17:45:29

Udvardy Panna az első fordulóban búcsúzott a budapesti, 226 750 dollár (57.2 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán.

Tenisz: Udvardy Panna a női bajnok fedett pályán

2018-02-16 19:16:24

A nőknél Udvardy Panna nyerte a BOK Sportcsarnokban megrendezett fedett pályás tenisz országos bajnokságot.