Találatok a tenisz címkére

Találatok száma: 11915

Davis-kupa: Kanada megszerezte története első trófeáját

2022-11-27 17:13:08

Felix Auger-Aliassime legyőzte Alex de Minaurt, ezzel a kanadaiak 2-0-ra megnyerték a vasárnapi finálét Ausztrália ellen a férfi tenisz Davis-kupa málagai döntőjében.

tenisz Kanada Félix Auger-Aliassime Denis Shapovalov Ausztrália

Tenisz: vezetnek a kanadaiak a Dk-fináléban

2022-11-27 15:14:28

Denis Shapovalov legyőzte Thanasi Kokkinakist, ezzel a kanadaiak 1-0-ra vezetnek Ausztrália ellen a férfi tenisz Davis-kupa málagai döntőjében.

tenisz Thanasi Kokkinakis Kanada Denis Shapovalov Davis-kupa Ausztrália

Tenisz: Kanada találkozik az ausztrálokkal a Davis-kupa döntőjében

2022-11-26 17:03:51

Az olasz válogatott szerzett előnyt a férfi tenisz Davis-kupa második elődöntőjében, Málagában, de a kanadai válogatott egyenlített, majd a párost is megnyerte. Az ausztrál válogatott a horvátok 2:1-es legyőzésével már pénteken bejutott a döntőbe.

tenisz Olaszország Lorenzo Sonego Kanada Denis Shapovalov Davis Kupa

Davis-kupa: Ausztrália az első döntős

2022-11-26 08:24:27

Az ausztrál válogatott jutott elsőként a férfi tenisz Davis-kupa málagai fináléjába, miután a pénteki elődöntőben 2–1-re legyőzte a horvát csapatot.

tenisz férfi tenisz Nikola Mektic Max Purcell Mate Pavic Jordan Thompson

Tenisz: olasz–kanadai elődöntő lesz a Davis-kupában

2022-11-24 20:25:32

Az olasz csapat bejutott a legjobb négy közé a férfi tenisz Davis-kupa Málagában zajló döntőjében, mivel csütörtökön 2–1-re legyőzte az amerikai együttest, és Kanada is 2–1-re nyert Németország ellen.

tenisz férfi tenisz Olaszország Egyesült Államok Davis-kupa

Tenisz: elődöntőben a horvátok a Davis-kupában

2022-11-23 22:11:42

A horvát csapat bejutott a férfi teniszezők Málagában zajló Davis-kupájának elődöntőjébe, miután szerdán legyőzte a házigazda spanyol együttest.

tenisz Málaga Davis-kupa

Tenisz: Jani Réka váratlan búcsúja Montevideóban

2022-11-23 19:54:50

Az 5. helyen kiemelt Jani Réka két szettben kikapott a világranglistán 291. kínai Jo Hsziao-titől a montevideói salak pályás tenisztornán, így nem jutott nyolcaddöntőbe.

tenisz Montenegró Jani Réka

Tenisz: Babos korán elbúcsúzott a montevideói tornától

2022-11-23 18:02:25

Babos Tímea két játszmában kikapott a kolumbiai Emiliana Arangótól, és így nem jutott be szerdán a nyolcaddöntőbe a montevideói salakpályás tenisztornán.

tenisz Montevideo Babos Tímea

Tenisz: a német szövetség újra alkalmazná a börtönben ülő Boris Beckert

2022-11-23 11:13:52

A Német Teniszszövetség (DTB) újra alkalmazná a Nagy-Britanniában börtönbüntetését töltő Boris Beckert.

tenisz Dirk Hordorff DTB Boris Becker

Davis-kupa: újra népszerűvé tenné a viadalt David Ferrer

2022-11-22 09:29:57

A torna népszerűségének visszaállítását tűzte ki elsődleges célként David Ferrer, a délután rajtoló tenisz Davis-kupa-döntő tornaigazgatója.

tenisz férfi tenisz Davis-kupa

Tenisz: Ruud simán nyert, Djokoviccsal döntőzik az ATP-vb-n

2022-11-19 22:25:53

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán Casper Ruud simán legyőzte Andrej Rubljovot, és bejutott a vasárnapi döntőbe.

tenisz Torino Taylor Fritz Novak Djokovics Casper Ruud Andrej Rubljov

Tenisz: Djokovics két szettben nyert, ott lesz az ATP-vb döntőjében

2022-11-19 16:07:49

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán Novak Djokovics két szettben legyőzte az amerikai Taylor Fritzet, így bejutott a fináléba.

tenisz Torino Taylor Fritz Novak Djokovics ATP-világbajnokság ATP-vb

Tenisz: Rubljov nyert, s bejutott az ATP-vb elődöntőjébe

2022-11-18 23:09:23

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán Andrej Rubljov három játszmában legyőzte Sztefanosz Cicipaszt, s bejutott az elődöntőbe.

tenisz Torino Sztefanosz Cicipasz Andrej Rubljov ATP-vb

Tenisz: Udvardy Erranit legyőzve a négy között Buenos Airesben

2022-11-18 19:03:18

Udvardy Panna a legjobb négy közé jutott a Buenos Airesben zajló, 115 ezer dollár (45.6 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztornán.

tenisz Udvardy Panna Sara Errani Buenos Aires

Tenisz: Djokovics elképesztő szoros meccsen megverte Medvegyevet

2022-11-18 16:45:57

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán a korábbi világelső Novak Djokovics három játszmában legyőzte az orosz Danyiil Medvegyevet.

tenisz Torinó Novak Djokovics Danyiil Medvegyev ATP-vb

Tenisz: Udvardy tizenegyből tíz játékot veszített, mégis negyeddöntős Buenos Airesben

2022-11-17 20:52:56

Udvardy Panna negyeddöntőbe jutott a Buenos Airesben zajló, 115 ezer dollár (45,6 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztornán.

tenisz Udvardy Panna

ATP-vb: Nadal győzelemmel búcsúzott, Ruud bánta

2022-11-17 14:49:10

Két bréklabdájának és kiegyensúlyozott teljesítményének köszönhetően győzelemmel zárta a Torinóban zajló ATP-világbajnokságot Rafael Nadal: a spanyol Casper Ruudot múlta felül 7:5, 7:5-re, de így is az utolsó helyen végzett a Zöld csoportban.

Tenisz Rafael Nadal Casper Ruud ATP

Tenisz: rekordméretű pénzdíjemelkedés 2023-ban

2022-11-17 13:29:10

A férfi teniszversenyeket szervező ATP csütörtökön bejelentette, hogy 2023-ban rekordot jelentő 37.5 millió dollárral 217.9 millióra emelkedik a tornák összdíjazása. Ez az összeg az ATP- és a challenger-körversenyre összesítve vonatkozik, az előbbi résztvevői az ideihez képest 18.6 millió dollárral több pénzdíjért versenyeznek majd – írta a Magyar Távirati Iroda.

tenisz pénzdíj ATP

Tenisz: drámai mérkőzésen győzött Sztefanosz Cicipasz

2022-11-16 22:24:10

Döntő szett tie-breakben sikerült győzedelmeskednie Sztefanosz Cicipasznak Danyiil Medvegyev felett a torinói ATP-világbajnokság Piros-csoportjának második fordulójában.

tenisz férfi tenisz Torino ATP-világbajnokság ATP-vb ATP

Tenisz: Djokovics két játszmában legyőzte Rubljovot

2022-11-16 16:06:21

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán a korábbi világelső Novak Djokovics két játszmában legyőzte az első fordulóban szintén győzelemmel kezdő Andrej Rubljovot, ezzel őrzi hibátlan mérlegét a csoportjában.