NHL: rengeteg a sérült a triplázásról lemaradt Tampában

Combizomszakadás miatt várhatóan csak a szeptemberi edzőtáborra gyógyul fel Brayden Point, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) a triplázásról lemaradt Tampa Bay Lightning ásza.

Tampa Bay Lightning NHL

NHL: a Colorado Avalanche hátrányból nyerte meg a Stanley-kupát

2022-06-27 07:16:57

A Colorado Avalanche nyerte a Stanley-kupát, miután az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjének hatodik mérkőzésén 2–1-re győzött az elmúlt két idényben bajnok Tampa Bay Lightning otthonában, és így 4–2-es összesítéssel bizonyult jobbnak.

jégkorong Tampa Bay Lightning NHL-döntő NHL Colorado Avalanche

NHL: elmaradt a bajnokavatás, kiharcolta a 6. meccset a Tampa

2022-06-25 07:08:30

Az elmúlt két idényben bajnok Tampa Bay Lightning a cseh Ondrej Palat 54. percben ütött góljával 3–2-re győzött a Colorado Avalanche otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjének ötödik mérkőzésén, és így 3–2-re szépített az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban.

Tampa Bay Lightning NHL-rájátszás NHL-döntő NHL Denver Colorado Avalanche

NHL: még a játékvezetők is alig vették észre a Colorado győztes gólját – videó

2022-06-23 07:07:58

A Colorado Avalanche a kézműtétéből felgyógyult Nazem Kadri 73. percben ütött góljával hosszabbítás után 3–2-re nyert az elmúlt két idényben bajnok Tampa Bay Lightning otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjének negyedik mérkőzésén, és így már 3–1-re vezet az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban.

videó Tampa Bay Lightning Stanley-kupa NHL Colorado Avalanche

NHL: ezúttal nem volt mese, hatot ütve feltámadt a címvédő

2022-06-21 06:40:14

Az elmúlt két idényben bajnok Tampa Bay Lightning hazai jégen 6–2-re legyőzte a Colorado Avalanche-t az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjének magyar idő szerint kedd hajnalban lejátszott harmadik mérkőzésén, ezzel 2–1-re szépített az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban – derül ki a Magyar Távirati Iroda tudósításából.

Tampa Bay Lightning Stanley-kupa NHL Colorado Avalanche

NHL: kiütéses Colorado-győzelem, 0–2-re áll a címvédő

2022-06-19 06:37:24

A trónkövetelő Colorado Avalanche kiütéses, 7–0-ás győzelmet aratott az elmúlt két idényben bajnok vendég Tampa Bay Lightning ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjének második mérkőzésén, és így 2-0-ra vezet az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban.

videó Tampa Bay Lightning NHL Colorado Avalanche

NHL: óriási izgalmak után Colorado-siker a döntő első felvonásán – videó

2022-06-16 06:38:02

A trónkövetelő Colorado Avalanche hosszabbítás után 4–3-ra diadalmaskodott az elmúlt két idényben Stanley-kupa-győztes vendég Tampa Bay Lightning ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjének első mérkőzésén – írja az MTI.

jégkorong Tampa Bay Lightning NHL Colorado Avalanche

NHL: 19 éve nem látott bravúr küszöbére lépett a Tampa Bay

2022-06-10 07:24:16

A Tampa Bay Lightning 3–1-re legyőzte idegenben a New York Rangerst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) Keleti főcsoportdöntőjének ötödik mérkőzésén, ezzel megfordította az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcot, és összesítésben már 3:2-re vezet.

jégkorong Tampa Bay Lightning New York Rangers NHL

NHL: 31 éve egyetlenegy főcsoportdöntő sem alakult így

2022-06-08 06:51:25

A címvédő Tampa Bay Lightning hazai jégen 4–1-re legyőzte a New York Rangerst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) magyar idő szerint szerda hajnali mérkőzésén, és egymás utáni második sikerével 0:2-ről 2:2-re alakította a Keleti főcsoport döntőjének összesített állását.

Tampa Bay Lightning New York Rangers NHL

NHL: hajrágóllal szépített a címvédő Tampa Bay

2022-06-06 07:17:39

A címvédő Tampa Bay Lightning a cseh Ondrej Palat 41.6 másodperccel a vége előtt lőtt góljával nyert 3–2-re a vendég New York Rangers ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) Keleti főcsoportjának döntőjében, így összesítésben 2–1-re szépített az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharcban – számolt be az MTI.

NHL: a New York Rangers másodszor is legyőzte a címvédő Tampa Bayt

2022-06-04 09:28:55

A New York Rangers otthon 3–2-re legyőzte a címvédő Tampa Bay Lightning együttesét az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) Keleti főcsoportjának döntőjében, így összesítésben 2–0-ra vezet az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharcban.

Tampa Bay Lightning New York Rangers

NHL: Vasziljevszkij remekelt, a címvédő kisöpörte a Floridát

2022-05-24 07:37:08

A Tampa Bay Lightning hazai jégen 2–0-ra legyőzte a Florida Pantherst az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) kedd hajnali mérkőzésén, és 4–0-ra megnyerte a két csapat párharcát a Keleti főcsoport elődöntőjében. Nyugaton a Colorado Avalanche másodszor is nyert a St. Louis Blues vendégeként (6–3), és már csak egy győzelem hiányzik a továbbjutásához.

Tampa Bay Lightning St. Louis Blues NHL Florida Panthers Colorado Avalanche Andrej Vasziljevszkij

NHL: a címvédő egy győzelemre került a továbbjutástól

2022-05-22 22:39:50

A címvédő Tampa Bay Lightning összesítésben 3–0-ra vezet a Florida Panthers elleni főcsoport-elődöntőben, miután vasárnap otthon 5–1-re jobbnak bizonyult riválisánál az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásában – írja az MTI.

Florida Panthers NHL Tampa Bay Lightning

NHL: tökéletesen időzített góllal nyert a címvédő – videó

2022-05-20 07:57:36

A címvédő Tampa Bay Lightning másodszor is legyőzte (2–1) idegenben a Florida Pantherst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásában, így összesítésben már 2–0-ra vezet ellene a Keleti főcsoport elődöntőjében. A péntek hajnali másik mérkőzésen is idegenbeli siker született, a St. Louis Blues 4–1-es diadalával kiegyenlítette a Colorado Avalanche elleni párharcot.

Tampa Bay Lightning St. Louis Blues Ross Colton NHL Florida Panthers Colorado Avalanche

NHL: dráma a hosszabbításban, egy védő nagy napja – videók

2022-05-18 07:53:15

Magyar idő szerint szerda hajnalban megkezdődtek a főcsoport-elődöntők az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL): a Keleti főcsoportban a Tampa Bay Lightning idegenben 4–1-re verte meg a Florida Pantherst, míg Nyugaton a Colorado Avalanche hosszabbításban gyűrte le 3–2-re vendégét, a St. Louis Bluest.

Tampa Bay Lightning St. Louis Blues NHL Florida Panthers Colorado Avalanche

NHL: a Lightning idegenben, a Wild és az Oilers otthon egyenlített

2022-05-05 09:57:04

Az első mérkőzésen elszenvedett vereség után az Edmonton Oilers simán, 6–0-ra legyőzte a vendég Los Angeles Kingset és egyenlített az észak-amerikai profi jégkorongliga rájátszásának első fordulójában.

Tampa Bay Lightning NHL Minnesota Wild Edmonton Oilers

NHL: sorozatban harmadik bajnoki címére készül a Tampa

2022-05-01 09:17:31

Sorozatban harmadik bajnoki címére készül a Tampa Bay Lightning, amely az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának első körét magyar idő szerint kedd hajnalban kezdi meg a Toronto Maple Leafs otthonában.

jégkorong Tampa Bay Lightning NHL

NHL: a hosszabbításban biztosította helyét a rájátszásban a címvédő

2022-04-15 07:56:13

Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján a Tampa Bay Lightning úgy harcolta ki a rájátszást jelentő 4–3-as győzelmet az Anaheim Ducks elleni meccsen, hogy Nyikita Kucserov az utolsó harmad vége előtt 13 másodperccel egalizált, majd a hosszabbításban Anthony Cirelli is betalált. A Dallas Stars–Minnesota Wild mérkőzése sem szűkölködött izgalmakban: utóbbi szintén a hosszabbításban nyert. A Pittsburgh Penguins a New York Islanders felett aratott győzelemmel biztosította helyét a rájátszásban.

jégkorong Tampa Bay Lightning NHL Minnesota Wild Dallas Stars Anaheim Ducks

NHL: hosszabbításban nyert a címvédő Tampa a Detroit ellen

2022-03-26 20:45:52

A címvédő Tampa Bay Lightning hosszabbítás után 2–1-re győzött a Detroit Red Wings otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szombati játéknapján.

jégkorong Tampa Bay Lightning NHL Detroit Red Wings

NHL: Hedman és Stamkos vezérletével nyert a Tampa

2022-03-17 08:58:56

A címvédő Tampa Bay Lightning 4–1-re nyert a Seattle Kraken vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján – számolt be róla az MTI.