Találatok a Sztanyiszlav Csercseszov címkére

Találatok száma: 207

FTC: Laidouni szerint Csercseszovval lehetséges az El-győzelem

2022-11-23 12:04:14

A Ferencváros edzőjét, Sztanyiszlav Csercseszovot dicsérte a tunéziai Aissa Laidouni, akit a meccs legjobbjának választottak a katari világbajnokságon a dánok elleni 0–0-s mérkőzésen mutatott játékáért.

Tunézia Sztanyiszlav Csercseszov Ferencváros Aissa Laidouni

Vb 2022: Csercseszov csapata a nyitómeccsek királya

2022-11-19 23:28:21

Már a 22. labdarúgó-világbajnokság kezdődik vasárnap Katarban, mégis csak a 18. alkalommal indul klasszikus nyitómeccsel a torna. Történelmi találkozó lesz, mert most fordul elő először, hogy Katar és Ecuador révén egy ázsiai és egy dél-amerikai együttes összecsapásával kezdődjön a torna. A nyitómérkőzésekhez kapcsoló rekordoknak közvetett módon magyar vonatkozása is van, hiszen négy éve Oroszország aratta az eddigi legnagyobb különbségű győzelmet, amelyet akkor még a Ferencváros jelenlegi vezetőedzője, Sztanyiszlav Csercseszov irányított.

vb-beharangozó vb 2022 superfeed nyitó meccs foci-vb 2022 foci vb 2022

FTC: Csercseszov majdnem összecsapott Stögerrel

2022-11-17 12:54:40

Mint megírtuk, néhány napra Ausztriába látogatott egy öregfiúktornára Sztanyiszlav Csercseszov, az FTC vezetőedzője, aki a tiroli Imst városában rendezett tornán a Nemzetközi All Star-csapatot vezette, s majdnem összecsapott ferencvárosi elődjével, Peter Stögerrel is.

Sztanyiszlav Csercseszov Peter Stöger Ferencváros FTC

Ausztria: Csercseszov edzőnek áll és egy klipben is énekel

2022-11-16 12:34:12

Sztanyiszlav Csercseszov Ausztriában lesz edző. Az orosz szakember a labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros kispadját egy öregfiúk tornán szereplő nemzetközi All Star-csapatéra cseréli le egy napra – hívta fel a figyelmet a fradi.hu.

Wacker Tirol Tirol Sztanyiszlav Csercseszov Fradi Ferencváros FTC

FTC: Csercseszov a duplázásra a legbüszkébb

2022-11-15 14:13:29

Csaknem egy évvel ezelőtt, 2021. december 20-án nevezte ki vezetőedzőjének az orosz Sztanyiszlav Csercseszovot a Ferencváros. A zöld-fehéreket 51 tétmérkőzésen irányító szakemberrel bajnok és kupagyőztes lett a csapat, és nemcsak bejutott az Európa-liga csoportkörébe, hanem csoportelsőként tovább is jutott onnan a nyolcaddöntőbe. Csercseszov az elmúlt 11 hónapról, a következő időszakról és a katari vb-ről nyilatkozott a fradi.hu-nak.

labdarúgó NB I Sztanyiszlav Csercseszov Ferencváros FTC

NB I: Jól működött a védekezés a Fradi ellen, kivéve a két gólt – Klafuric

2022-11-13 18:39:11

A labdarúgó NB I 16. fordulójában a Budapest Honvéd 2–0-ra kikapott odahaza a Ferencvárostól. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

labdarúgó NB I Sztanyiszlav Csercseszov Honvéd Fradi Ferencváros FTC

Futball: „Oroszországnak nincs jobb edzője Csercseszovnál”

2022-11-11 14:30:40

Az orosz championat.com portál egy értékelést közöl az orosz labdarúgóedzőkről. A helyi szakértő, Andrej Szozin úgy véli, az eredményei alapján egyértelműen a Ferencvárosnál dolgozó Sztanyiszlav Csercseszov a legjobb orosz futballedző napjainkban.

labdarúgás Sztanyiszlav Csercseszov Ferencváros FTC Andrej Szozin

NB I: Waltner kifakadt, hiányolta a bírók következetességét

2022-11-09 21:01:00

Amint arról beszámoltunk, hiába vezetett kétszer is a Paks a Ferencváros ellen, az utolsó pillanatban kapott góllal 3–2-es vereséget szenvedett a labdarúgó NB I 15. fordulójában. A mérkőzést követő sajtótájékoztatón a Tolna megyeiek vezetőedzője, Waltner Róbert nagyon kifakadt, míg a Fradi trénere, Sztanyiszlav Csercseszov örült a nehezen megszerzett győzelemnek.

Waltner Róbert Sztanyiszlav Csercseszov Paks NB I Fradi Ferencváros

NB I: 16 éve nem látott hatalmas pofon után kellene talpra állnia a Honvédnak

2022-11-07 08:28:46

Többek között a korábban klasszikus rangadónak számító Bp. Honvéd–Vasas összecsapást is rendeznek a labdarúgó NB I háromnapos hétközi, sorrendben 15. fordulójában. A párosítás szépséghibája, hogy ezúttal mindkét fővárosi csapat kieső helyről várja a csütörtöki találkozót. Egy hónapon belül meccselnek újra az újpestiek és a fehérváriak, de úgy, hogy ők is az alsóházban tanyáznak. A májusi kupadöntő óta először találkozik újra Budapesten a Ferencváros és a Paks. A program szerint a kedd ezúttal a vidéki csapatok napja lesz, a Kisvárda a ZTE-t fogadja, a harmadik Kecskemét pedig a negyedik Puskás Akadémiával ütközik meg.

érdekességek Újpest labdarúgó NB I Zete Zalaegerszeg ZTE

NB I: A gólöröm tetszett, ahogy mindenki együtt örült – Huszti Szabolcs

2022-11-07 00:04:58

A Mol Fehérvár a 89. percben lőtt góllal mentett pontot a Ferencváros ellen a labdarúgó NB I 14. fordulójában. A 2–2-re végződő mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.

labdarúgó NB I Sztanyiszlav Csercseszov Mol Fehérvár Huszti Szabolcs Fradi Ferencváros

NB I: újabb negatív klubrekord fenyegeti a Fehérvárt a Fradi ellen

2022-11-03 11:27:33

A téli szünet előtt egy hét leforgása alatt három fordulót bonyolítanak le a labdarúgó NB I-ben. A kétnapos 13. kör legnagyobb kérdése, hogy az edzőváltáson áteső Mol Fehérvár Huszti Szabolcs irányításával vasárnap este meg tudja-e állítani a tabellát kettővel kevesebb mérkőzése ellenére magabiztosan vezető Ferencvárost. Vagy a zöld-fehérek sikere esetén újabb negatív klubrekordot könyvelhetnek el a piros-kékeknél? Lássuk a forduló statisztikai érdekességeit!

El: Nem vagyok mérges a vereség miatt – Csercseszov

2022-11-03 21:13:47

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó Európa-liga H-csoportjának 6. fordulójában a Ferencváros 1–0-s vereséget szenvedett a Trabzonspor vendégeként. A magyar együttes már biztosan továbbjutott a nyolcaddöntőbe, míg a török bajnok a győzelem ellenére is az Európa-konferencialigában folytatja. A mérkőzés után Sztanyiszlav Csercseszov, a Ferencváros vezetőedzője értékelt a sajtótájékoztatón.

Sztanyiszlav Csercseszov Fradi Ferencváros FTC Európa-liga El

El: Csercseszov még eldönti, Botka és Dibusz játszik-e

2022-11-02 17:40:56

November 3-án, csütörtökön 18.45-től a török bajnok Trabzonspor vendégeként zárja az Európa-liga H-csoportját a már biztos csoportelső és nyolcaddöntős Ferencváros. A mérkőzést előtti sajtótájékoztatón Sztanyiszlav Csercseszov, a zöld-fehérek vezetőedzője, illetve Ryan Mmae fejtette ki várakozásait. Az orosz szakember elárulta, Adama Traoré sérülés miatt nem lép pályára Trabzonban.

Trabzonspor Sztanyiszlav Csercseszov Ryan Mmaee Ferencváros FTC

NB I: Dragónert elöntötték az érzelmek a Groupamában

2022-10-30 20:06:31

A labdarúgó NB I 13. fordulójában a Ferencváros a Zalaegerszeget látta vendégül. Az El-ben kiválóan szereplő zöld-fehérek már a 13. percben megszerezték a vezetést Nguen találatával, majd a 79. percben Esiti növelte az előnyt. A 84. percben Ikoba találatával szépítettek a zalaiak, de nem sikerült megakadályozniuk a 2–1-es ferencvárosi győzelmet. A találkozó után így értékeltek a szakvezetők.

Zalaegerszeg Sztanyiszlav Csercseszov NB I Labdarúgó NB I Ferencváros Dragóner Attila

Europa League: "We are not yet in the elite" – Cherchesov after the group win

2022-10-27 23:05:48

As we reported, Ferencváros won Group H of the Europa League with a 1-1 draw against Monaco. This is how the head coaches assessed the match afterwards.

Sztanyiszlav Csercseszov Philippe Clement Monaco Fradi Ferencváros FTC

El: „Még nem tartozunk az elithez” – Csercseszov a csoportgyőzelem után

Mint beszámoltunk róla, a Monaco elleni 1–1-es döntetlenjével a Ferencváros megnyerte a labdarúgó Európa-liga H-csoportját. A mérkőzést követően így értékeltek a vezetőedzők.

El: Nem árulhatom el a taktikát, de mindenre fel vagyunk készülve – Csercseszov

2022-10-26 12:53:57

Csütörtökön az AS Monaco ellen lép pályára a Ferencváros a Groupama Arénában, a zöld-fehéreknek egyetlen pont is továbbjutást érne a csoportból. Sztanyiszlav Csercseszov szerint mindenre fel vannak készülve, s ezt támasztotta alá Henry Wingo is a meccs előtti sajtótájékoztatón.

Sztanyiszlav Csercseszov Henry Wingo Fradi FTC Ferencváros Európa-liga AS Monaco

Sport Forum Hungary 2022: Csercseszov szerint most már az Európa-ligát kell megnyerni

2022-10-20 20:54:58

A korábbi szövetségi kapitány, Dárdai Pál és a Ferencváros vezetőedzője szerint utat kell nyitni a magyar futballban a hazai tehetségeknek.

magyar válogatott magyar labdarúgó-válogatott Sztanyiszlav Csercseszov Sport Forum Hungary Puskás Aréna FTC

NB I: Nem szeretnénk túlörömködni a Fradi elleni sikert – Kuttor Attila

2022-10-16 20:41:03

Meglepetésre 2–1-re legyőzte a Ferencvárost a sereghajtó Mezőkövesd a labdarúgó NB I 11. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.

labdarúgó NB I Sztanyiszlav Csercseszov Mezőkövesd Kuttor Attila Fradi Ferencváros

El: A magyar futballnak ezek lehet, hogy rekordok, de... – Csercseszov

2022-10-13 23:56:35

A Ferencváros az Európa-liga csoportkörének 4. fordulójában 2–1-re legyőzte a Crvena zvezdát. Sztanyiszlav Csercseszov a meccs után azt hangsúlyozta, csak a következő két mérkőzéssel hajlandó foglalkozni.