Találatok a Stollár Fanny címkére

Találatok száma: 244

Tenisz: megmutatta szerelmét Stollár Fanny, csókolózós képet posztolt

2022-06-06 21:32:14

Egyéniben a WTA-világranglista 348., párosban a 150. helyen álló Stollár Fanny – akit az egyik legszebb magyar sportolónőnek tartanak – megmutatta a párját az Instagram-oldalán. A 23 éves teniszezőről és szerelméről Bécsben készült a fotó. Íme!

tenisz szerelem női tenisz kép fotó Stollár Fanny

Kép: tűzvörös fehérneműben lepte meg követőit Stollár Fanny

2022-02-15 10:05:12

Egyéniben a világranglista 394., párosban a 120. helyen álló Stollár Fanny Valentin-nap estéjén osztott meg az Instagram-oldalán egy képet, amelyen tűzvörös ruhában szerepel. A 23 éves magyar teniszező szexi fotóját nagyon felkapták, már több mint 11 ezren lájkolták.

női tenisz kép fotó Stollár Fanny Instagram szexi

Tenisz: Babos Csaba biztos volt abban, hogy öt magyar nő zár a top 200-ban

2022-01-03 12:32:38

A Magyar Teniszszövetség honlapján megjelent évértékelő interjúban Babos Csaba, a női válogatott szövetségi kapitánya elmondta, hogy 2022-ben a sérülések miatt visszaeső Babos Tímea és Stollár Fanny eredményes visszatérésében is bízik.

tenisz Udvardy Panna Stollár Fanny Jani Réka Luca Gálfi Dalma Bondár Anna

Stollár Fannynál szexisebb és veszélyesebb Playboy-nyuszit még nem látott a világ!

2021-11-01 21:25:10

A világranglista 348. helyén álló Stollár Fanny is beöltözött halloweenkor. A 22 éves teniszezőnő fekete nyuszinak öltözött, kezében kést és egy rózsát tart, a testét művér borítja.

tenisz szexi női tenisz kép Stollár Fanny Halloween

Tenisz: megműtötték Stollár Fanny csuklóját

2021-10-08 14:18:27

Megműtötték Stollár Fanny csuklóját. A világranglista 350. helyén álló teniszező közösségi oldalán számolt be erről.

tenisz Stollár Fanny

Tenisz: búcsúzott Stollár Fannyék párosa Portorozban

2021-09-17 16:55:26

Stollár Fanny és Anna Danyilina párosa két játszmában kikapott pénteken a 235 ezer dollár (71.7 millió forint) összdíjazású portorozi kemény pályás női tenisztornán – közölte az MTI.

tenisz női tenisz Stollár Fanny Portoroz Danka Kovinics A

Tenisz: Stollár Fanny negyeddöntős párosban a portorozi tornán

2021-09-14 17:39:39

Stollár Fanny és Anna Danyilina párosa bejutott a negyeddöntőbe a portorozi kemény pályás női tenisztornán – számolt be róla az MTI.

tenisz WTA Portoroz Stollár Fanny Portoroz

Tenisz: Stollár győzött párosban a budapesti tornán!

2021-07-17 15:42:54

Stollár Fanny és Mihaela Buzarnescu nyerte meg a páros versenyt a budapesti salakpályás női tenisztornán.

Tenisz: játék nélkül döntősök Stollárék Budapesten

2021-07-16 13:07:39

A budapesti tenisztorna hivatalos Facebook-oldalán jelentették be a szervezők, hogy Stollár Fanny és Mihaela Buzarnescu bejutott a páros verseny döntőjébe, miután Sara Errani és Irina Maria Bara duója visszalépett a tornától.

tenisz WTA Budapest Stollár Fanny Sara Errani Mihaela Buzarnescu

Tenisz: mind az öt magyar kiesett a budapesti torna selejtezőjében

2021-07-10 21:00:54

A selejtezőben érdekelt öt magyarból egy sem jutott tovább a második fordulóba szombaton a budapesti Római Teniszakadémián zajló salakpályás WTA-tornán – számolt be róla az MTI.

tenisz WTA Budapest Tóth Amarissa Szabanin Natália Stollár Fanny Drahota-Szabó Dorka

Nincs szín, ami ne állna jól neki – a 22 éves magyar teniszezőnő képeire elfogytak a jelzők!

2021-05-12 10:52:27

Stollár Fanny juniorként top 10-es játékos volt és nyert párosban Wimbledonban. A ma 22 és fél éves magyar teniszezőnő azonban nemcsak a játékával hívja fel magára a figyelmet, hanem a közösségi oldalaira feltöltött fotóival is.

tenisz női tenisz kép fotó Stollár Fanny

Tenisz: párosban búcsúzott Stollár Fanny Mexikóban

2021-03-17 23:02:33

A Stollár Fanny, Maria Sanchez duó kiesett a mexikói Monterreyben zajló kemény pályás női tenisztorna páros versenyében – számolt be róla az MTI.

Tenisz: Stollár Fanny párosa nem jutott döntőbe Mexikóban

2021-03-13 08:21:53

A Stollár Fanny, Maria Sanchez duó döntő rövidítésben elveszítette a pénteki elődöntőt a Guadalajarában zajló 235 ezer dollár (72 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztorna párosversenyében – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

Stollár Fanny Mexiko ATP Santiao ATP Marseille

Tenisz: Tusup is segít Stollár Fannynak felállni a padlóról

2020-12-21 07:47:48

Stollár Fanny készen áll a kemény munkára és hisz abban, hogy többek között Shane Tusup segítségével fel tud állni a padlóról.

Stollár Fanny Shane Tusup

Roland Garros: Stollárék párosa az első fordulóban kiesett

2020-09-30 19:44:17

Stollár Fanny és a román Irina Maria Bara párosa két játszmában, 6:4, 6:2-re kikapott a Doi Miszaki, Monica Niculescu japán, román duótól a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) női páros versenyének első fordulójában.

tenisz Stollár Fanny Roland Garros

Tenisz: Bondár negyeddöntős, Stollár kiesett párosban Prágában

2020-09-03 17:38:42

Bondár Anna és szlovák játékostársa bejutott a negyeddöntőbe a 3.1 millió dollár (914 millió forint) összdíjazású prágai női salakpályás tenisztorna párosversenyében, Stollár Fanny és a spanyol Georgina Garcia Pérez harmadik helyen kiemelt duója ugyanakkor búcsúzott.

tenisz WTA-challenger Prága Stollár Fanny Bondár Anna

Tenisz: Nem szeretnék edzeni a semmire – Babos Tímea

2020-05-24 14:43:37

A Budapest-kupa bronzcsatájában Babos Tímea a győztes csapat tagja volt: bár egyesben Drahota-Szabó Dorkára bízta a feladatot, 1:1-es állás után a mindent eldöntő vegyes párosban már játszott (és nyert) Nagy Péter oldalán. A helyosztó után beszélgetett Babossal az NSO Tv stábja.

videó tenisz Stollár Fanny NSO Tv Marozsán Fábián Jani Réka

Tenisz: Próbáltam megtalálni a motivációt, de ma nem sikerült – Fucsovics

2020-05-24 16:37:53

Miután Jani Réka és Marozsán Fábián is megnyerte a saját egyesét Stollár Fanny és Fucsovics Márton ellen, már a vegyes páros előtt eldőlt, hogy az előzetesen az esélyesek között nem emlegetett duó győz a fővárosi viadalon. Fucsovics nem találta a motivációt, ez is vezetett a vereségéhez – többek között erről is beszélt az NSO Tv stábjának.