Találatok a Paks II címkére

Találatok száma: 19

NB III: Böde betalált a Paks II-ben, a Komárom 7–0-ra győzött

2022-09-28 18:41:23

A labdarúgó NB III szerdai játéknapján mind a három csoport éllovasa, a BVSC, az Iváncsa és a VLS Veszprém is győzött, így megtartotta vezető pozícióját.

labdarúgó NB III Paks II Böde Dániel

NB III: hazai pályán nyert szoros mérkőzésen a Paks II

2022-05-07 21:28:57

Szoros mérkőzésen aratott 2–1-es győzelmet a Dabas ellen a Paks II a magyar harmadosztályú labdarúgó-bajnokság (NB III) Közép-csoportjának 35. fordulójában.

Paks II NB III Dabas

NB III: döntetlen Pakson és Bicskén is

2022-04-09 18:51:38

A Közép-csoportban a Paks II a Szekszárddal (0–0), míg Nyugaton a Bicske az ETO FC Győr II-vel (1–1) játszott döntetlent a labdarúgó NB III 29. fordulójában szombaton.

Szekszárd Paks II NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III ETO FC Győr

NB III: nem igazán tudott közelebb kerülni az Újváros az éllovashoz

2021-11-17 15:12:32

Ma délután pótolták a labdarúgó NB III Közép-csoportjában a 15. fordulóból elhalasztott Paks II–Dunaújváros mérkőzést, amely gól nélküli döntetlennel ért véget.

labdarúgó NB III Paks II NB III Közép-csoport NB III Dunaújváros

Videó: 60 méteres bomba – saját térfeléről lőtt gólt a Paks játékosa

2020-08-04 09:53:06

A 4–4-es döntetlent hozó NB III-as mérkőzés, a Kozármisleny és a Paksi FC II összecsapásán több élvonalbeli játékos is pályára lépett a paksiak második számú csapatában: köztük Sajbán Máté, aki a találkozón a saját térfeléről lőtt bombagólt.

magyar foci Sajbán Máté Paks II Paks NB III NB I

NB III: megszakította rossz sorozatát a Paks II

2018-05-25 20:22:02

Négy nyeretlen meccs után ünnepelhetett ismét sikert a labdarúgó NB III Közép-csoportjában szereplő Paksi FC II, a zöld-fehérek a Dunaújvárost győzték le 1–0-ra.

Videoton II Pápa Paks II NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III

NB III: az éllovas a felelős, a paksiaké a három pont

2017-02-27 12:59:00

Az MLSZ Versenybizottságának határozata szerint a február 19-re tervezett Szigetszentmiklós–Paks II NB III-as labdarúgó-mérkőzés elmaradásáért a hazai csapat a felelős, így hivatalosan a paksiak nyertek, 3–0-ra.

halasztás Szigetszentmiklós Paks II NB III

NB III: elmaradt a meccs, mert nem találtak pályát

2017-02-21 13:54:52

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Vasárnap elmaradt a Szigetszentmiklósi TK–Paks II mérkőzés a labdarúgó NB III Középcsoportjában. A Nemzeti Sport Online megtudta, hogy a találkozót azért nem rendezték meg, mert a meccs helyszínéül szolgáló diósdi pálya már nincs hitelesítve harmadosztályú bajnokik megrendezésére, a szigetszentmiklósiak pedig nem találtak más helyszínt.

Szigetszentmiklós SZTK-Erima Paks II NB III Nyugati csoport NB III

NB III: a 3. perctől tíz emberrel küzdöttek, négyet kaptak

2016-03-09 17:33:10

A labdarúgó NB III Középcsoportjának 18. fordulójából elhalasztott mérkőzésén a Féhr Dávid kiállítása miatt a harmadik perctől emberhátrányban játszó Bölcske hazai pályán 4–0-s vereséget szenvedett a Szekszárdtól. A játéknap másik meccsén a Paks második csapata otthon tartotta a három pontot az ESMTK-val szemben.

Szekszárd Paks II NB III Közép-csoport NB III ESMTK Bölcske

NB III: a Paks II hetet kapott, az FTC II 2-0-ról botlott, élen a Vidi II

2015-10-04 17:32:45

A labdarúgó NB III Keleti csoportjában a Cegléd folytatja nagyszerű szereplését, a Forró Gyulát, Bojan Szankovicsot, Cseke Benjámint, Sallói Dánielt, Tóth Patrikot és Mihailo Perovicsot is szerepeltető Újpest II ellen magabiztos játékkal, sok helyzetet kidolgozva nyert 2–0-ra. A Dombi Tibort a hajrában bevető DVSC-DEAC is pont nélkül maradt, a Cigánd 1–0-ra nyert Debrecenben.

Újpest II Videoton II Paks II NB III Ferencváros II

NB I: nyolc gólt vágott egy meccsen a zöld-fehérek fiatalja

2015-03-30 19:13:25

Bor Dávid, a Paksi FC színeiben már az NB I-ben is bemutatkozó és gólt szerző fiatal labdarúgó nem kis bravúrt vitt véghez a hétvégén: a paksiak második csapatában nyolc gólt szerzett a Bátaszék ellen 10–0-ra megnyert megyei első osztályú bajnokin.

Paks Paks II NB I Bor Dávid

NB II, Nyugat: a Gyirmót már megnyugodhat; fontos ajkai siker

2013-05-18 21:58:26

Fontos három pontot szerzett a Tatabánya és az Ajka is, mindkét csapat hazai környezetben 3–0-ra nyert a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 27. fordulójában. A Veszprém magabiztosan nyert a Baja ellen, míg a Gyirmót győzelmével már biztosan az első öt között végez.

ZTE Tatabánya Paks II Nyugat NB II Haladás II

NB II, Nyugat: a Gyirmót is háromgólos sikert aratott

2013-05-18 21:08:07

A többi riválisához hasonlóan a Gyirmót is 3–0-ra nyert hazai pályán, Csank János csapata a Paks II-t múlta felül ilyen különbséggel a labdarúgó NB II Nyugati csoport 27. fordulójában.

Paks II Nyugat NB II Gyirmót 27. forduló

NB II, Nyugat: magabiztosan nyert a Kozármisleny

2013-04-21 18:54:30

A labdarúgó NB II 23. fordulójában a vasárnapi játéknapon a Nyugati csoportban két mérkőzést játszottak. A Kozármisleny háromgólos különbséggel győzött a Paks II otthonában, megerősítve pozícióját a tabella második helyén. A Veszprém hazai környezetben Szabó Zsolt duplájával, hátrányból felállva verte meg a Kaposvár második csapatát.

labdarúgó NB II Veszprém Paks II NB II Kozármisleny

NB II: megállíthatatlan az ismét nyerő Szigetszentmiklós

2013-04-07 18:21:17

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 A labdarúgó NB II 21. fordulójában a vasárnapi játéknapon a Nyugati csoportban kettő, a Keletiben egy mérkőzést játszottak. Nyugaton folytatódott a Szigetszentmiklós jó sorozata, Zoran Kuntics együttese a Kaposvár II-t győzte le 3–0-ra, míg a sereghajtók csatájában a Baja idegenben győzte le a Paks II-t. Keleten a Loki második csapata nem bírt a Putnokkal.

Szigetszentmiklós Putnok VSE Paks II Kaposvár II Bajai LSE

Felkészülés: a brazil próbajátékos is betalált a Fradi győztes meccsén

2013-01-12 12:44:59

A Ferencváros labdarúgócsapata első téli felkészülési mérkőzésén, többek között a brazil próbajátékos, Júnior Fell találatának is köszönhetően 4–0-ra legyőzte az NB II Nyugati csoportjában szereplő Paks II-t.

felkészülés Paks II Ferencváros

NB II: csak egy játékos távozott a Paks második csapatától

2013-01-08 14:26:15

A legtöbb másodosztályú csapathoz hasonlóan a Paksi FC II is elkezdte a felkészülést a tavaszi szezonra. A munka továbbra is Lengyel Ferenc irányításával folyik, a csapattól egy játékos távozott.

felkészülés Paks II Paks Lengyel Ferenc Bata Csongor

Ki állítja meg a Puskást? - NB II-es értékelés, I. rész

2012-12-06 16:38:28

Lassan két hete véget értek az NB II 2012–2013-as őszi szezonjának küzdelmei, amelyek a bajnokság jövő évi átszervezése miatt különösen izgalmasak voltak. A Nemzeti Sport Online szokás szerint értékeli a bajnoki félidényt: a mai, első részben a Nyugati csoporttal foglalkozunk. Itt a Puskás Akadémia gyakorlatilag végigverte a mezőnyt, az Ajka és a Kozármisleny már nem meglepetésre, hanem „menetrend szerint” remekelt, míg sok „nagy" csapat (ZTE, Gyirmót, Tatabánya, Sopron) jóval a várakozások alatt teljesített.

Zsolnai Róbert ZTE FC Veszprém Tatabánya Szigetszentmiklós Soproni VSE

NB II: a Kaposvár második csapata nem bírt a Paks II-vel

2012-08-26 13:30:40

Korai időpontban rendezték a labdarúgó NB II Nyugati csoportja második fordulójának vasárnapi záró mérkőzését, amelyen a Kaposvár második csapata hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Paks II-vel.