Találatok a olasz foci címkére

Találatok száma: 2557

Serie A: győzött a Napoli, ismét vezeti a bajnokságot

2021-09-26 16:37:19

Az Empoli izgalmas meccsen 3–2-re legyőzte a Bolognát, a Fiorentina 1–0-ra nyert az Udinese otthonában, a Napoli 2–0-s sikert ért el a Cagliari ellen, míg a Sassuolo szintén 1–0-s sikert ért el hazai pályán a továbbra is nyeretlen Salernitanával szemben az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójában, amelyben a Roma 3–2-es vereséget szenvedett a fővárosi rangadón, a Lazio vendégeként.

olasz foci Udinese Serie A Sassuolo Salernitana Napoli

Serie A: nyert a Juventus, de aggódhat Dybala miatt

2021-09-26 13:18:07

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójában a Juventus hazai pályán 3–2-re legyőzte a Sampdoriát, üröm az örömben, hogy a torinói csapat egyik legjobbja – és a vezető gól megszerzője –, Paulo Dybala sírva hagyta el a pályát, sérülés miatt már a 21. percben le kellett cserélni.

olasz labdarúgás olasz foci olasz bajnokság South Serie A Sampdoria

Serie A: ilyet látott már? Vizespalackkal a kezében lőtt gólt a válogatott támadó – videó

2021-09-26 11:18:20

Nem mindennapi módon, vizespalackkal a kezében lőtt gólt Mattia Destro, a Genoa nyolcszoros olasz válogatott labdarúgója a Veronának a két csapat szombati olasz bajnoki mérkőzésén (3–3). A 30 éves támadó a meccs után a találata körülményeiről mesélt a Sky Italiának.

videó olasz foci Serie A Mattia Destro Genoa

Serie A: forradalmi újításokat vezetne be a Milan edzője

2021-09-24 15:42:23

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójában a Milan a Spezia otthonába látogat szombaton. A milánóiak vezetőedzője, Stefano Pioli a mérkőzés előtti pénteki sajtótájékoztatón elárulta, hogy változtatásokat vezetne be, amelyekkel az lenne a célja, hogy támadóbb játékot láthassanak a nézők.

olasz labdarúgás olasz foci olasz bajnokság Stefano Pioli Serie A Milan

Juventus: a Ferrarija bánta az autóbalesetet szenvedő középpályásnak

2021-09-24 11:43:44

A Juventus labdarúgócsapatában játszó brazil Arthur szerdán autóbalesetet szenvedett – írta meg a juventusnews24.com. A 25 éves középpályás – akinek lábát júliusban operálták és az októberi válogatott szünet után térhet vissza – éppen kivizsgálásra, rutinellenőrzése ment az egyik torinói klinikára, amikor megtörtént a baj.

olasz labdarúgás olasz foci labdarúgás autóbaleset Serie A Juventus

Serie A: az Inter három perc alatt fordított a „violák” ellen

2021-09-21 19:58:12

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 5. fordulójának első mérkőzésén a Bologna 2–2-es döntetlent játszott a Genoával a Renato Dall'Ara Stadionban. Este az Inter 3–1-re legyőzte a jobban kezdő Fiorentinát, míg az Atalanta 2–1-re múlta felül a vendég Sassuolót.

olasz labdarúgás olasz foci olasz bajnokság Serie A Sassuolo Inter

Még mindig nyeretlen a Juve, a Milan elvitt egy pontot Torinóból

2021-09-19 20:06:01

A Juventus 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán a Milannal az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójának rangadóján. A torinói együttes Álvaro Morata góljával már a 4. percben megszerezte a vezetést, ám a vendégek a második félidőben Ante Rebic fejesével egyenlítettek.

olasz foci közvetítés Serie A Milan Juventus

Juventus: a Milan védője érkezhet, De Ligt maradása képlékeny

2021-09-18 08:23:33

Az olasz transzferguru, Fabrizio Romano a Twitter-oldalán osztott meg egy Mino Raiola-nyilatkozatot, amelyben a játékosügynök elmondja, hogy ügyfele, a Milan csapatkapitánya, Alessio Romagnoli csatlakozhat a Juventushoz, míg másik képviseltje, Matthijs de Ligt elhagyhatja azt.

olasz labdarúgás olasz foci olasz bajnokság Serie A Milan Matthijs de Ligt

Inter: bemutatták a klub harmadik számú mezét – videó

2021-09-14 12:14:00

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) elmúlt kiírásának győztese, az Inter hivatalos oldalán mutatta be a 2021–2022-es idényben használatos harmadik számú mezét.

olasz labdarúgás olasz foci olasz bajnokság Serie A Inter

Serie A: három forduló után még veretlen a Bologna

2021-09-13 22:26:20

A Bologna hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Veronát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) harmadik fordulójának záró mérkőzésén, hétfőn.

olasz labdarúgás olasz foci Verona Serie A Bologna

Serie A: Ibra cipőfűzőkötés helyett inkább gólt lőtt – videó

2021-09-13 18:13:15

Mint beszámoltunk róla, a Milan hazai pályán vasárnap 2–0-ra legyőzte a Laziót az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokságban – Zlatan Ibrahimovic szerezte a második gólt, de nem akárhogyan...

olasz foci Zlatan Ibrahimovic Serie A AC Milan

Serie A: Mourinho győzelemmel ünnepelte 1000. edzői meccsét

2021-09-12 22:43:31

Az eddig hibátlan Roma a Sassuolo ellen is folytatta jó sorozatát, hiszen az utolsó pillanatokban szerzett góllal 2–1-re győzött a két csapat összecsapásán az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) harmadik fordulójában.

olasz labdarúgás olasz foci Serie A Sassuolo José Mourinho AS Roma

Serie A: Ibra visszatért, gólt szerzett, a Milan győzött

2021-09-12 19:57:33

Hiába a kihagyott büntető, így is 2–0-ra legyőzte a Milan a Laziót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) harmadik fordulójában.

olasz labdarúgás olasz foci Lazio Serie A AC Milan

Olaszország: visszatér a kokain miatt 12 évre eltiltott csatár

2021-09-08 12:40:33

Francesco Flachinak ki volt kövezve az útja a Sampdoria-legendák csarnokába – a korábbi csapatkapitány 110 gólt szerzett a klub színeiben, – ám 2007-ben, az Inter elleni meccset követően rémálommá vált az élete, miután pozitív drogtesztet produkált.

olasz foci olasz bajnokság Serie A Sampdoria Olaszország Francesco Flachi

Juventus: csaknem 200 millió eurós veszteséggel zárhatják az évet

2021-09-08 11:32:03

A Football Italia információi szerint az olasz labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Juventus 190.7 millió eurós veszteséggel zárhatja a 2020–2021-es idényt.

olasz labdarúgás olasz foci olasz bajnokság Serie A Juventus Andrea Agnelli

Inter: Lukaku maga kérte, hogy adják el a Chelsea-nek

2021-09-04 17:31:11

A nyári átigazolási időszakban régi-új csapatához, a Chelsea-hez visszatérő Romelu Lukaku a belga HLN tv-csatornának elmondta, hogy az Inter a londoni klub több ajánlatát is elutasította, ugyanakkor a belga csatár a komoly érdeklődést látva maga kérte, hogy értékesítsék őt a milánóiak.

olasz labdarúgás olasz foci olasz bajnokság nemzetközi átigazolás angol labdarúgás angol foci

FTC: Dragóner Attila kisebbik fia olasz élvonalbeli klubhoz igazolt

2021-09-04 15:24:24

Az olasz labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Empoli hivatalos oldalán jelentette be, hogy U19-es csapatában folytatja pályafutását a Ferencváros kötelékébe tartozó Dragóner Áron.

olasz labdarúgás olasz foci olasz bajnokság nemzetközi átigazolás magyar átigazolás labdarúgás

Serie A: az újoncnál köthet ki a korábbi Bayern-sztár – sajtóhír

2021-09-04 09:47:17

Olasz sajtóhírek szerint az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) újoncánál, a Salernitanánál folytathatja pályafutását Franck Ribéry.

olasz labdarúgás olasz foci Serie A Salernitana Franck Ribéry Fiorentina

Inter: nem nevezték Christian Eriksent a BL-keretbe

2021-09-03 09:51:28

Nem nevezte Bajnokok Ligája-keretébe az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) elmúlt idényének aranyérmese, az Inter Christian Eriksent, akinek a nyári Európa-bajnokság második játéknapján, június 12-én megállt a szíve a dán–finn meccs közben.

olasz labdarúgás olasz foci olasz bajnokság Serie A Inter Bajnokok Ligája

Milan: Giroud koronavírusos lett, karanténba vonult

2021-09-02 15:13:58

Az olasz labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Milan hivatalos oldalán jelentette be, hogy a nyáron szerződtetett Olivier Giroud pozitív koronavírustesztet produkált, így karanténba kellett vonulnia.