Tenisz: Baszilasvili és Murray is győzött Bécsben

Az Indian Wellsben finalista Nikoloz Baszilasvili nyolcaddöntőbe jutott hétfőn a bécsi tenisztornán.

Nikoloz Baszilasvili Fucsovics Márton Andy Murray ATP Bécs

Tenisz: brit győzelem az Indian Wells-i Masters-tornán

2021-10-18 08:03:50

Brit győzelem született az Indian Wells-i kemény pályás ATP 1000-es tenisztorna vasárnap esti döntőjében: Cameron Norrie játszmahátrányból felállva nyert a grúz Nikoloz Baszilasvili ellen. A nőknél Viktorija Azarenka több mint háromórás csatában veszítette el a finálét a spanyol Paula Badosával szemben.

tenisz Viktorija Azarenka Paula Badosa Nikoloz Baszilasvili Cameron Norrie ATP Indian Wells

Tenisz: legutóbb 2010-ben volt ilyen finálé Indian Wellsben

2021-10-17 10:06:19

Meglepetésre a brit Cameron Norrie és a grúz Nikoloz Baszilasvili jutott be a döntőbe az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna férfi versenyében.

tenisz Nikoloz Baszilasvili Cameron Norrie ATP Indian Wells

Tenisz: Cicipasz és Zverev is kiesett; sosem volt még ilyen

2021-10-16 09:01:18

Hubert Hurkacz és Diego Schwartzman után Sztefanosz Cicipasz és Alexander Zverev is kiesett az Indian Wells-i ATP 1000-es tenisztorna negyeddöntőjében, így a legjobb négy közé – Masters-versenyen most először – csak top 25-ön kívüli játékos jutott be.

tenisz Taylor Fritz Sztefanosz Cicipasz Nikoloz Baszilasvili Alexander Zverev ATP Indian Wells

Tenisz: Baszilasvili négy meccslabdát hárított Metzben

2021-09-23 18:45:42

A negyedik helyen kiemelt ausztrál Alex De Minaur, valamint a hetedikként rangsorolt Karen Hacsanov is a nyolcaddöntőben búcsúzott a Metzben zajló 481 ezer euró (170.7 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán. A nyolcadik helyen kiemelt grúz Nikoloz Baszilasvili három szettben legyőzte a spanyol Alejandro Davidovichot – közölte az MTI.

tenisz Peter Gojowczyk Nikoloz Baszilasvili Metz Karen Hacsanov Alex De Minaur

US Open: Opelkát megbüntették, beszólt a vezetőségnek

2021-09-05 10:43:37

Tízezer dolláros büntetést kapott táskája miatt – amelyen túl nagy volt a szponzori felirat – a 22. helyen kiemelt Reilly Opelka a New Yorkban zajló amerikai nyílt teniszbajnokságon – közölte a Magyar Távirati Iroda.

US Open Reilly Opelka Nikoloz Baszilasvili ATP

Tokió 2020: sima győzelemmel a legjobb 16 között Djokovics

2021-07-26 09:21:20

Két szettben győzött Novak Djokovics a német Jan-Lennard Struff ellen, így továbbjutott a legjobb 16 közé a férfiak olimpiai tenisztornájának 2. fordulójában.

superfeed olimpia 2020 Tokió 2020 Orosz csapat Németország Nikoloz Baszilasvili

Tenisz: grúz siker született a müncheni salakos tornán

2021-05-02 18:51:05

A grúz Nikoloz Baszilasvili nyerte meg a 419 ezer euró (147 millió forint) összdíjazású, müncheni salakpályás férfi tenisztornát – jelentette az MTI.

Nikoloz Baszilasvili ATP München

Tenisz: Struff és Baszilasvili jutott be a fináléba Münchenben

2021-05-01 17:24:56

Jan-Lennard Struff és Nikoloz Baszilasvili játssza a finálét a 419 ezer euró (147 millió forint) összdíjazású müncheni salakpályás férfi tenisztornán. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

tenisz férfi tenisz Nikoloz Baszilasvili München Jan-Lennard Struff ATP München

Tenisz: Ruud és Baszilasvili is elődöntőbe jutott Münchenben

2021-05-01 13:51:38

A másodikként rangsorolt norvég Casper Ruud és az ötödik kiemelt georgiai Nikoloz Baszilasvili is elődöntőbe jutott a 419 ezer euró (147 millió forint) összdíjazású müncheni salakpályás férfi tenisztornán.

Nikoloz Baszilasvili John Milman Gombos Norbert Casper Ruud ATP München

Tenisz: Federer legyőzője megnyerte a dohai versenyt

2021-03-13 19:16:55

Nikoloz Baszilasvili nyerte meg a dohai kemény pályás férfi tenisztornát. A grúz játékos egy szoros és egy sima szettben, másfél óra alatt győzte le az ötödikként rangsorolt spanyol Roberto Bautistát – számolt be róla az MTI.

tenisz WTA Dubai Roger Federer Nikoloz Baszilasvili Garbine Muguruza Danyiil Medvegyev

Tenisz: Federer meccslabdáról kikapott, de jól érezte magát

2021-03-11 19:13:20

A második helyen kiemelt Roger Federer három szettben kikapott a grúz Nikoloz Baszilasvilitől a dohai kemény pályás férfi tenisztorna csütörtöki negyeddöntőjében – írja az MTI. Ugyanitt kiesett az első helyen kiemelt osztrák Dominic Thiem is, aki három szettben maradt alul az ötödikként rangsorolt spanyol Roberto Bautistával szemben.

Roger Federer Nikoloz Baszilasvili

Tenisz: kiesett az első kiemelt Berrettini Antalyában

2021-01-11 13:41:36

Az első helyen kiemelt Matteo Berrettini kiesett a negyeddöntőben a 300 ezer euró (105 millió forint) összdíjazású antalyai férfi kemény pályás tenisztornán.

tenisz férfi tenisz Törökország Stefano Travaglia Nikoloz Baszilasvili Matteo Berrettini

Tenisz: a világranglista 399.-je simán megverte Cilicet

2020-11-09 20:08:54

A hetedik helyen kiemelt Nikoloz Baszilasvili már a nyitó körben kiesett a szófiai kemény pályás férfi tenisztornán. A világranglistán 39. grúz játékost a 110 hellyel mögötte álló svájci Marc-Andrea Hüsler búcsúztatta, aki két meccslabdát is hárított. Baszilasvili így továbbra is nyeretlen az ATP Touron a koronavírus-járvány miatti kényszerszünet óta.

tenisz Nikoloz Baszilasvili Marc-Andrea Hüsler Dajana Jasztremszka ATP Szófia

Tenisz: továbbjutott a 15. kiemelt kanadai New Yorkban

2020-08-22 21:18:30

A 15. helyen kiemelt Felix Auger-Aliassime bejutott a második fordulóba a New Yorkban zajló, eredetileg Cincinnatibe tervezett kemény pályás tenisztorna férfi versenyében.

tenisz Nikoloz Baszilasvili Felix Auger-Aliassime

Tenisz: szabadlábon védekezhet Nikoloz Baszilasvili

2020-05-25 12:30:12

Letette az óvadékot, így vasárnap elhagyhatta a börtönt Nikoloz Baszilasvili grúziai teniszező, akit családon belüli erőszak gyanújával vettek őrizetbe Tbilisziben.

tenisz erőszak Nikoloz Baszilasvili

Tenisz: családon belüli erőszak, letartóztatták a világranglista-27. játékost

2020-05-24 19:21:07

Nikoloz Baszilasvili grúz teniszezőt, a világranglista 27. helyezettjét családon belüli erőszak gyanúja miatt letartóztatták Tbilisziben.

tenisz Nikoloz Baszilasvili

Hungarian Open: többszörös GS-tornagyőztes is nevezett!

2020-03-10 07:10:33

Stan Wawrinka is nevezett a budapesti ATP 250-es tenisztornára, amelyet április 18. és 26. között rendeznek meg a magyar fővárosban – olvasható a Hungarian Open honlapján.

tenisz Stan Wawrinka Nikoloz Baszilasvili Hungarian Open ATP Budapest

Tenisz: Tsonga búcsúztatta Baszilasvilit Metzben

2019-09-20 22:56:13

A francia Jo-Wilfried Tsonga búcsúztatta a második helyen kiemelt grúz Nikoloz Baszilasvilit az 586 ezer euró (195 millió forint) összdíjazású metzi kemény pályás tenisztorna pénteki negyeddöntőjében.

tenisz Nikoloz Baszilasvili Jo-Wilfried Tsonga

US Open: Fucsovics nagy csatában kikapott Baszilasvilitől

2019-08-26 19:20:41

Az év negyedik Grand Slam-tornáját az amerikai New Yorkban rendezik: a US Open férfi egyesének 1. fordulójában Fucsovics Márton a viadal 17. kiemeltje, a grúz Nikoloz Baszilasvili ellen lépett pályára és kikapott 6:3, 4:6, 2:6, 6:3, 3:6-ra.