Találatok a NB I 17. forduló címkére

Találatok száma: 102

Nem bírt odahaza a Kisvárda a felcsútiakkal, örülhet a Ferencváros

2021-12-19 12:35:24

A labdarúgó NB I 17. fordulójában a Kisvárda hazai pályán 1–1-et játszott a Puskás Akadémiával, így a Ferencváros maradt a tabella élén.

onlive! közvetítés Puskás Akadémia NB I 17. forduló NB I Kisvárda

Sorozatban ötödik bajnokiját is megnyerte otthon a Fehérvár

2021-12-18 10:30:37

A Mol Fehérvár Kenan Kodro góljával 1–0-ra megverte a Mezőkövesdet a labdarúgó NB I 17. fordulójában rendezett mérkőzésen.

onlive! közvetítés NB I 17. forduló NB I Mol Fehérvár FC Mezőkövesd

Uzuni 92. percben szerzett gólja döntött, győzött a Ferencváros

A Máté Csaba vezette Ferencváros hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Budapest Honvédot a labdarúgó NB I 17., idei utolsó fordulójának nyitó mérkőzésén.

onlive! közvetítés NB I 17. forduló NB I Myrto Uzuni Lukas Klemenz

NB I: Értetlenül állok a mai meccs előtt – Pisont

2021-01-24 20:01:00

A Budapest Honvéd fordulatos meccsen 2–2-re végzett a vendég Zalaegerszeggel a labdarúgó NB I 17. fordulójának záró mérkőzésén. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

közvetítés Zalaegerszeg ZTE NB I 17. forduló NB I Honvéd

NB I: kisvárdai libasor; „repülő” Zsóri Dániel – galéria

2021-01-24 20:53:21

A hétvégén lezajlott a labdarúgó NB I 17., egyben idei első teljes fordulója. A Nemzeti Sport fotósai ez alkalommal is ott voltak a mérkőzéseken, s jobbnál jobb képeket készítettek a pályákon zajló küzdelmekről. Ezekből állítottuk össze a képre kattintva nyíló galériánkat.

képgaléria galéria NB I 17. forduló NB I

NB I: négygólos meccsen ikszelt a Honvéd a ZTE-vel

2021-01-24 19:19:03

Zalaegerszeg ZTE NB I 17. forduló NB I Honvéd Budapest Honvéd

Fordulatos meccsen döntetlent játszott a Honvéd a Zetével

2021-01-24 13:27:18

A Budapest Honvéd fordulatos meccsen 2–2-re végzett a vendég Zalaegerszeggel a labdarúgó NB I 17. fordulójának záró mérkőzésén. Hidi Patrik a forduló gólját lőtte, a második félidőben a Zete nyolc perc alatt megfordította az állást, végül Gazdag tizenegyesével döntetlenre mentette a meccset a kispesti csapat.

NB I: amit nem tudott a Fradi – a Paks megverte a DVTK-t

2021-01-24 17:28:36

Az első félidőben előbb lesgyanús gólt szerzett a Paks, majd DVTK-öngóllal növelte előnyét az NB I 17. fordulójában, a folytatásban a vendégek ugyan egy tizenegyessel szépíteni tudtak, de a meccset elveszítették (2–1).

Paks NB I 17. forduló NB I Diósgyőr DVTK

Nem tudott újabb csodát tenni a DVTK, győzött a Paks

2021-01-24 13:22:22

közvetítés Paks NB I 17. forduló NB I Diósgyőr DVTK

NB I: Budafokon döntetlenezett az MTK

2021-01-24 15:25:01

Budafokon találkozott egymással a két újonc a labdarúgó NB I 17. fordulójában, de míg az MTK az élbolyban tartózkodik, a Budafok a tabella alján. A remek első félidőben az MTK szerzett előnyt, de megtartani nem tudta, így döntetlennel ért véget a találkozó.

NB I 17. forduló NB I MTK Budapest MTK Budafoki MTE Budafok

Négy gól, egy kiállítás és döntetlen a Budafok és az MTK összecsapásán

2021-01-24 13:15:53

Budafokon találkozott egymással a két újonc a labdarúgó NB I 17. fordulójában, de amíg az MTK az élbolyban tartózkodik, a Budafok a tabella alján. A remek első félidőben az MTK szerzett előnyt, de megtartani nem tudta, így döntetlennel ért véget a találkozó.

közvetítés NB I 17. forduló NB I MTK Budapest MTK Budafoki MTE

A Mol Fehérvár idegenben is öt gólt szerzett az Újpest ellen

2021-01-23 14:03:31

A labdarúgó NB I 17. fordulójának szombati játéknapján a Mol Fehérvár FC idegenben 5–0-ra kiütötte az Újpestet.

Újpest labdarúgó NB I közvetítés NB I 17. forduló NB I Mol Fehérvár FC

Felcsúton feledtetheti vereségét az FTC, de ott eddig negatív a mérlege

2021-01-21 11:52:47

Bár bepótolt meccsek közben is voltak, öt hét elteltével rendeznek újra teljes fordulót a labdarúgó NB I-ben. Az MLSZ visszatér a kétnapos lebonyolításhoz, így a 17. körben három találkozót játszanak szombaton, és ugyanennyit vasárnap. Az éllovas Ferencváros a negyedik Puskás Akadémia otthonában engesztelheti ki szurkolóit a szerdai, DVTK elleni váratlan hazai vereségért. Az Újpest új edző, Michael Oenning irányításával szeretne visszavágni a Mol Fehérvárnak az őszi 1–5-ért.

érdekességek Újpest ZTE Puskás Akadémia Puskás Paks

NB I: A pelenkát felvette a csapat, aztán… – Böde Dániel

2020-01-26 10:46:25

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB I 17. fordulójának nyitó mérkőzésén a címvédő és listavezető Ferencváros hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Paksot. A találkozó után Böde Dániel, a paksiak csapatkapitánya, az FTC korábbi játékosa értékelte a történteket az M4 Sport kamerája előtt.

Paks NB I 17. forduló NB I Ferencváros FTC Böde Dániel

NB I: „Csak azt bánom, hogy hatot nem tudtam” – Vignjevics hármat cserélt egyszerre

2020-01-25 21:41:01

A DVSC 4–0-ra legyőzte Vitelki Zoltán vezetőedző bemutatkozó mérkőzésén a kilátástalan támadójátékkal kirukkoló Újpestet a Nagyerdőben. A lila-fehérek 90 perc alatt egyetlen alkalommal találták el a hazai kaput; az őszi gólkirály, Feczesin Róbert helyére szerződtettet új kilences, Bacsa Patrik öt perccel bemutatkozása után piros lapot kapott. Így értékeltek a vezetőedzők a találkozó után.

Újpest Vitelki Zoltán UTE Nebojsa Vignjevics NB I 17. forduló NB I

NB I: Vitelki győzelemmel kezdett; a DVSC kiütötte az Újpestet

2020-01-25 20:17:20

A DVSC 4–0-ra legyőzte Vitelki Zoltán vezetőedző bemutatkozó mérkőzésén a kilátástalan támadójátékkal kirukkoló Újpestet a Nagyerdőben. A lila-fehérek 90 perc alatt egyetlen alkalommal találták el a hazai kaput; az őszi gólkirály, Feczesin Róbert helyére szerződtettet új kilences, Bacsa Patrik öt perccel bemutatkozása után piros lapot kapott. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

Újpest közvetítés NB I 17. forduló NB I DVSC

NB I: döntetlen a Fehérvár–Honvéd találkozón

2020-01-25 17:51:07

A Mol Fehérvár 0– Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE 0-s döntetlent ért el a Budapest Honvéd ellen a labdarúgó NB I 17., első 2020-as fordulójában.

NB I 17. forduló NB I Mol Fehérvár FC Budapest Honvéd

NB I: egy góllal megverte a Mezőkövesd a Kisvárdát

2020-01-25 17:58:48

Az NB I 17. fordulójában a Mezőkövesd hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Kisvárdát, az egyetlen gólt Andrij Neszterov szerezte.

közvetítés NB I 17. forduló NB I Mezőkövesd Kisvárda

NB I: fordított a DVTK a Zalaegerszeg otthonában

2020-01-25 18:00:13

A labdarúgó NB I 17. fordulójában a ZTE hazai pályán ugyan vezetést szerzett a második félidő elején, a DVTK azonban három góllal válaszolva fordított, így győzelemmel kezdte az évet.