Találatok a Nagy Bianka címkére

Találatok száma: 8

Kajak-kenu vb: bronzérmes a Bragato Giada, Nagy Bianka páros

2021-09-19 11:40:11

A Bragato Giada, Nagy Bianka páros harmadik lett a kenu kettesek 200 méteres versenyében a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság vasárnapi napján. Az aranyérmet a Patricia Coco, María Corbera spanyol duó nyerte.

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb kajak-kenu Nagy Bianka Bragato Giada

Ezüstvasárnap a rövidebb távokon: négy második hely a kajak-kenu vb záró napján

2021-09-19 08:24:44

Egy arany-, négy ezüst- és két bronzérmet szereztek a magyar versenyzők a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság vasárnapi 200 és 500 méteres döntőiben.

kajak-kenu vb kajak-kenu Takács Kincső Opavszky Laura Nagy Bianka Kárász Anna

Kajak-kenu: Balla Virág és Takács Kincső újabb lépést tehet Tokió felé

2021-05-02 08:23:28

Nagyüzemmel kezdődik az idény szerdán a kenuszakágban, a kétnapos szegedi viadalon a különböző számokban más-más tétért versenyeznek a sportolók; a vb-ezüstérmes női páros már a tokiói részvételért válogatózik, míg C–1 1000 méteren a pótkvalifikációs viadalon indulás a tét.

kenu kajak-kenu Takács Kincső Németh Szabolcs Nagy Bianka Kiss Balázs

Kajak-kenu: az esélyesek nyertek Szolnokon

2020-06-30 19:09:37

Az esélyesek meggyőző előnnyel nyerték meg a szolnoki tesztfutamokat. A férfi kajak négyes tagjai elégedettek voltak, mert ezúttal is találtak javítani valót a pályáikban.

kajak-kenu Varga Ádám Szolnok Nagy Bianka Kuli István Fábiánné Rozsnyói Katalin

Kajak-kenu vb: Túl szerény vagyok, csibésznek kellene lennem! – Csizmadia

2019-08-24 11:16:25

Csizmadia Kolos, aki pénteken éppen csak lemaradt az A-döntőről a férfiak olimpiai számában, K–1 200 méteren, a szombati program nyitó számának B-döntőjében a második helyet szerezte meg.

kajak-kenu vb kajak-kenu Szeged 2019 Nagy Bianka Csizmadia Kolos

Kajak-kenu vb: Nagy Bianka indul C–1 200-on a szolnoki szétlövés után

2019-07-06 17:29:49

A 19 éves szegedi Nagy Bianka indulhat női kenu egyes 200 méteren a Szegeden augusztus 21. és 25. között sorra kerülő olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon, miután a Szolnokon rendezett szombati szétlövésben legyőzte Lakatos Zsanettet.

kajak-kenu vb Nagy Bianka

Ökölvívás: Nagy és Kovács nyert az uniós női bajnokságon

2013-07-06 19:47:45

A 64 kilogrammos Nagy Bianka és a 81 kilós Kovács Mária aranyérmet nyert az európai uniós női ökölvívó-bajnokságon Keszthelyen.

ökölvívás uniós bajnokság Nagy Bianka Kovács Mária

Ökölvívás: Nagy és Kovács is döntős az uniós női bajnokságon

2013-07-05 18:33:20

A 64 kilogrammos Nagy Bianka és a 81 kilós kategóriában szereplő Kovács Mária bejutott a szombati döntőbe a Keszthelyen zajló európai uniós női ökölvívó-bajnokságon.