Találatok a Mark Clattenburg címkére

Találatok száma: 33

BL: Clattenburg elismerte, hibázott a 2016-os döntőben Ramos góljánál

2020-05-14 17:56:29

Mark Clattenburg, a 2016-os Real Madrid–Atlético Madrid Bajnokok Ligája-döntő angol játékvezetője a Daily Mailben írt jegyzetében elismerte, hogy csapatával együtt hibázott, amikor az első félidőben szabályosnak ítélte Sergio Ramos vezető gólját, és azt is elárulta, mit mondott Pepének, a királyi klub védőjének, amikor a második játékrész elején tizenegyest ítélt az Atlético javára. A 45 éves bíró a Real Madrid korábbi portugál középhátvédjéről bővebben is beszélt.

Sergio Ramos Real Madrid Pepe Mark Clattenburg Bajnokok Ligája BL-döntő

Vb 2018: megvan a játékvezetői keret; 1938 óta nem volt ilyen

2018-03-29 16:09:07

A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) kijelölte a nyári oroszországi világbajnokság játékvezetői keretét. Az már korábban eldőlt, hogy Kassai Viktor és csapata nem lesz ott a tornán, de akad más érdekesség is a listát böngészve.

vb 2018 foci vb 2018 bíróküldés Szergej Karaszjov Mark Clattenburg Kassai Viktor

Videó: fejbe dobták Clattenburgöt, ölelés lett a vége

2018-02-11 21:46:40

Az Angliából nemrég Szaúd-Arábiába távozó játékvezető, Mark Clattenburg eleven élményt élhetett át a minap, az al-Ettifaq és az al-Feiha találkozóján a hazaiak játékosa, Husszein el-Szajed fejbe dobta egy kulaccsal. A játékos nem győzött bocsánatot kérni az elismert bírótól.

játékvezető játékvezetés bíró Szaúd-Arábia Mark Clattenburg

Szaúd-Arábia: ima miatt állította meg a meccset Clattenburg

2018-01-26 10:23:17

Mark Clattenburg 2017 februárjában döntött úgy, hogy távozik Európából, és Szaúd-Arábia felé veszi az irányt. Bár a színvonal nem ugyanaz, amit megszokott az egyik legelismertebb angol játékvezető, így is sikerült a címlapokra kerülnie egy különleges döntésével!

videó játékvezetés bíró Szaúd-Arábia Mark Clattenburg

Anglia: távozik a neves bíró, irány Szaúd-Arábia!

2017-02-16 15:32:11

Az angol professzionális játékvezetőket tömörítő szervezet közleményében bejelentette, hogy az egyik legelismertebb angol játékvezető, Mark Clattenburg távozik Európából, és Szaúd-Arábia felé veszi az irányt.

játékvezető angol foci Szaúd-Arábia Premier League Mark Clattenburg

Anglia: a kínaiak ezúttal egy bírót néztek ki maguknak

2016-12-28 10:20:55

Sajtóhírek szerint Mark Clattenburg angol játékvezetőt szeretné alkalmazni a kínai élvonalbeli labdarúgó-bajnokság.

kínai foci angol foci Mark Clattenburg

Labdarúgás: a Real Madrid az év csapata, CR a legjobb játékos

2016-12-28 09:24:05

A Real Madridot választották meg az év csapatának a Globe Soccer Awards dubai díjátadó gáláján. Az év játékosa az aranylabdás Cristiano Ronaldo lett, míg az év edzője kategóriában a portugál válogatottal Európa-bajnokságot nyerő Fernando Santost hozták ki győztesnek.

év csapata Real Madrid Mino Raiola Mark Clattenburg Globe Soccer Awards Florentino Pérez

PL: az Eb-döntő játékvezetője kapta a londoni derbit

2016-11-01 16:49:27

Az idei Európa-bajnokság döntőjének játékvezetője, Mark Clattenburg dirigálja a Premier League vasárnapi rangadóját, melyen az Arsenal és a Tottenham csap össze egymással.

Tottenham Premier League Mark Clattenburg Arsenal

MU: kétszeres büntetést kaphat Mourinho, ha tagadja a vádat

2016-10-31 19:01:52

A Manchester United menedzsere, José Mourinho egymeccses eltiltásra számíthat a Guardian szerint, amennyiben elismeri vétkességét, amiért a lelátóra küldte fel a játékvezető a Burnley elleni angol bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. Ha nem, akkor több lesz belőle…

Mark Clattenburg José Mourinho

BL: hoppá! CR nemcsak kezezett, csúnya mozdulatot is tett – videó

2016-09-28 16:35:41

Cristiano Ronaldo góllal vette ki a részét a Real Madrid pontszerzéséből a Borussia Dortmund otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában. A portugál sztárnak azonban két, rendkívül érdekes megmozdulása is volt. A 11. percben egy hazai szabadrúgásba ért bele kézzel, de Mark Clattenburg nem ítélt büntetőt. A másik a 64. percben történt, amikor mintha szándékosan rúgott volna a németek védője, Marcel Schmelzer után. Az angol bíró ezt sem látta.

Real Madrid Mark Clattenburg Marcel Schmelzer Cristiano Ronaldo Borussia Dortmund Bajnokok Ligája

BL: CR nem hitte el, hogy lesgól volt, odament az operatőrhöz is

2016-09-28 14:25:20

Cristiano Ronaldo jegyezte a kedd esti Dortmund–Real Madrid Bajnokok Ligája-csoportmérkőzés (2–2) első gólját. A németek az első félidő hajrájában egyenlítettek, CR7 azonban majdnem szerzett még egy gólt a szünet előtt, de lesről bólintott a kapuba. Az ismétléseket látva egyértelmű volt, hogy jó döntést hozott a játékvezető, Ronaldo viszont nem hitt Mark Clattenburgnek.

Real Madrid Mark Clattenburg Dortmund Cristiano Ronaldo Bajnokok Ligája BL

Laza, Newcastle-drukker és Porschéval jár: ő vezeti az Eb-döntőt

2015-11-10 17:53:54

A mondás szerint a jó játékvezetőt nem lehet észrevenni. Ezt kiterjesztve a profi futballra, hozzá lehet fűzni: a jó játékvezetőről nem sokat tudni. Nos, ez nem áll Mark Clattenburgre, az Európa-bajnoki döntő játékvezetőjére, aki valóban kimeríti a sztárbíró fogalmát, már amennyiben egy bíró lehet sztár. A 41 esztendős játékvezetőt előszeretettel titulálják balhés bírónak, ami túlzásnak hat, bár tény, vannak viselt dolgai és nem feltétlenül felel meg a magas szintű játékvezetőkre szabott „átlagos fazon” képnek. Ebben az idényben viszont a csúcson jár.

játékvezetés foci Eb 2016 bíró Mark Clattenburg Franciaország Euro 2016

Eb 2016: a szakportál szerint Clattenburg lesz a döntő játékvezetője

2016-07-07 13:18:02

A you-are-the-ref.com szakoldal szerint Mark Clattenburgnek a legnagyobb az esélye arra, hogy az Európa-bajnokság döntőjét levezesse.

játékvezető foci Eb 2016 bíróküldés Mark Clattenburg Kassai Viktor Euro 2016

Eb 2016: három bíró esélyes a döntőre, Kassai az egyik – sajtóhír

2016-06-28 12:30:51

A La Gazzetta dello Sport értesülései szerint az UEFA-nál három játékvezető kerülhet szóba az Európa-bajnokság döntőjének levezénylésére, az egyikük Kassai Viktor.

játékvezetés Nicola Rizzoli Mark Clattenburg Kassai Viktor Euro 2016 Eb 2016

BL: Kassai is segíti a korábbi villanyszerelő munkáját a döntőben

2016-05-10 18:43:08

Az angol Mark Clattenburg bíráskodik a május 28-i Real Madrid–Atlético Madrid labdarúgó Bajnokok Ligája-döntőn. A női BL fináléját Kulcsár Katalin vezeti!

Real Madrid Mark Clattenburg Bajnokok Ligája

Premier League: törölték a West Ham-játékos eltiltását

2016-04-05 19:09:57

Cheikhou Kouyaté, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő West Ham játékosa a hétvégi Crystal Palace elleni bajnokin kapott piros lapot. A vétségért járó hárommeccses eltiltást törölte az angol Labdarúgó-szövetség (FA).

eltiltás West Ham United West Ham United Premier League Mark Clattenburg Cheikhou Kouyaté

Válogatott: Anglia első számú bírója vezet a norvég-magyaron

2015-11-09 11:38:30

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) az angol Mark Clattenburgöt jelölte a Norvégia–Magyarország Eb-pótselejtező játékvezetőjének.

magyar-norvég magyar válogatott Mark Clattenburg Eb 2016

PL: az 1–6 játékvezetője fúj a manchesteri derbin

2015-10-19 18:20:41

Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) döntésének értelmében Mark Clattenburg vezeti a vasárnapi Manchester United–Manchester City rangadót.

angol foci Premier League Mark Clattenburg Manchester United Manchester City

BL: angol játékvezető Münchenben, svéd Madridban

2015-05-11 12:05:31

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) elkészítette a Bajnokok Ligája-elődöntő visszavágóinak játékvezetői küldését.

játékvezetés Real Madrid Mark Clattenburg Juventus Jonas Eriksson Bayern München

BL: angol bíró fúj a Barca, spanyol a Bayern meccsén

2015-04-13 12:41:30

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) döntésének értelmében Mark Clattenburg vezeti a szerdai Paris Saint-Germain–Barcelona Bajnokok Ligája-negyeddöntő első felvonását.