Találatok a Los Angeles Rams címkére

Találatok száma: 214

NFL: szenzációsan hajrázott a Cowboys; Burrow harmadszor is legyőzte Mahomest

2022-12-05 07:19:28

Az észak-amerikai amerikaifutball-liga (NFL) vasárnapi játéknapjának késő délutáni mérkőzésein még nagyobb izgalmak voltak, mint a kora délutáni idősávban. A vasárnap esti mérkőzés pedig olyan eredményt hozott, amilyen még nem született az NFL történetében.

amerikai futball amerikai foci Seattle Seahawks San Francisco 49ers NFL Miami Dolphins

NFL: a Rams szokatlan kéréssel fordult bérleteseihez

2022-11-30 14:20:17

Az észak-amerikai profi amerikaifutball-liga (NFL) legfrissebb Super Bowl-győztese, a Los Angeles Rams felszólította éves bérlettel rendelkező szurkolóit, hogy ajándékozzák el a jegyeiket a karácsonyi, Denver Broncos elleni találkozóra, hogy ne legyenek üres székek a lelátón.

NFL 2022 NFL Los Angeles Rams

NFL: utolsó perces győzelmet aratott a Chargers, bordasérülést szenvedett Rodgers

2022-11-28 07:25:19

Szoros első félidőt követően 40–33-as győzelmet aratott a Philadelphia Eagles a Green Bay Packers ellen, így továbbra is a „sasoké” a legjobb mérleg az NFL-ben (10–1). A mérkőzésen a hüvelykujjsérüléssel amúgy is bajlódó Aaron Rodgers ismét megsérült, helyét Jordan Love-nak kellett átvennie. Sima győzelmet aratott a San Francisco és a Kansas City, és drámai végkifejletet láthattunk Seattle-ben és Arizonában.

Seattle Seahawks San Francisco 49ers Philadelphia Eagles New Orleans Saints NFL-alapszakasz NFL 2022

NFL: Mahomesék ráadásban győztek, Brady túl a 100 000 passzolt yardon

2022-11-07 08:33:46

Hihetetlen izgalmak után, hosszabbításban győzte le 20–17-re hazai pályán a Tennessee Titanst az amerikaifutball-liga (NFL) magyar idő szerinti hétfő hajnali mérkőzésén a Kansas City Chiefst. A vendéglátó irányítója, Patrick Mahomes ugyan egy-egy touchdownpasszal és eladott labdával zárt, 446 yardot passzolt elkapóinak, emellett 63-at futott is, ráadásul a hajrában az általa futott hatpontos mellett a kétpontos kísérletet is értékesítette, ezzel mentve hosszabbításra az összecsapást, ahol egy értékesített mezőnygóllal nyert a Chiefs. A Tampa Bay Buccaneers remek negyedik negyeddel fordított és 16–13-ra legyőzte a címvédő Los Angeles Ramset. A Bucs irányítója, Tom Brady pedig első játékosként átlépte a százezer (!) passzolt yardot!

Tom Brady Tennessee Titans Patrick Mahomes Los Angeles Rams Arizona Cardinals Tampa Bay Buccaneers

NFL: újra otthon veszített a címvédő Los Angeles Rams

2022-10-31 08:24:40

A címvédő Los Angeles Rams 31–14-re alulmaradt a vendég San Francisco 49ers együttesével szemben a profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának nyolcadik játékhetén, vasárnap.

NFL Los Angeles Rams

NFL: a végjátékban kihagyott mezőnygóllal maradt veretlen az Eagles

2022-10-10 08:14:19

Az Arizona Cardinals által kihagyott mezőnygólnak köszönhetően őrizte meg veretlenségét az amerikaifutball-liga (NFL) 5. fordulójában a Philadelphia Eagles, míg a Baltimore Ravens hasonlóan izgalmas végjátékban egy utolsó másodperces hárompontossal győzte le a Cincinnati Bengalst. A San Francisco 49ers Carolinában, a Dallas Cowboys a Los Angeles Rams vendégeként tudott nyerni.

San Francisco 49ers Philadelphia Eagles NFL Los Angeles Rams Dallas Cowboys Cincinnati Bengals

NFL: feljelentette a pályára befutó szurkoló az SB-győztes játékost, amiért letarolta őt

2022-10-06 09:55:39

Mint arról beszámoltunk, San Francisco 49ers–Los Angeles Rams (24–9) mérkőzésen füstbombával a kezébe berohant a pályára egy szurkoló, akit a Rams veterán védője, a Seattle Seahawksszal Super Bowlt nyerő Bobby Wagner állított meg/terített le. A Los Angeles Times most arról ír, hogy a drukker feljelentést tett emiatt.

videó vicces videó amerikai futball San Francisco 49ers NFL Los Angeles Rams

Videó: Super Bowl-győztes védő tarolta le a pályára berohanó szurkolót

2022-10-04 15:03:00

Mint arról beszámoltunk, a 2022-es Super Bowl-győztes Los Angeles Rams 24–9-re kikapott hétfő éjjel a San Francisco 49erstől az NFL-alapszakasz 4. fordulójának záró mérkőzésén. A meccs egyik legszínesebb, legviccesebb jelenete az volt, amikor egy szurkoló füstbombával a kezébe a pályára rohant, s a Rams veterán védője, a Seattle Seahawksszal SB-győztes Bobby Wagner leterítette a földre. Íme!

NFL: a sztárelkapók brillíroztak, a 49ers legyőzte a címvédőt – videó

2022-10-04 07:36:13

A 2022-es Super Bowl-győztes Los Angeles Rams 24–9-re kikapott hétfő éjjel a San Francisco 49erstől az NFL-alapszakasz 4. fordulójának záró mérkőzésén.

San Francisco 49ers NFL Los Angeles Rams

NFL: a Packers ráadásban verte meg a Patriotsot, Mahomesék legyőzték Bradyéket

2022-10-03 09:04:30

Kiélezett mérkőzéseket hozott az alapszakasz negyedik fordulója az amerikaifutball-ligában (NFL). A Buffalo Bills 20–3-as hátrányból győzte le a Baltimore Ravenst, a Green Bay Packers hosszabbításban múlta felül a New England Patriotsot, úgy, hogy Aaron Rodgers megszerezte karrierje 500. TD-passzát, míg a Patrick Mahomes vezette Kansas City Chiefs simán legyőzte a Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneerst.

Tom Brady Tennessee Titans Tampa Bay Buccaneers Seattle Seahawks Pittsburgh Steelers Philadelphia Eagles

NFL: húszpontos hátrányból, hosszabbítás után győzött Vegasban a Cardinals

2022-09-19 08:36:45

A félidőben még 20–0-ra a házigazda Las Vegas Raiders vezetett, de remek második félidei teljesítményével az Arizona Cardinals egyenlített, majd a hosszabbításban egy szerzett és visszahordott labdával 29–23-ra győzött a profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának második fordulójában. A Rams a Falconst, a 49ers a Seahawksot, a Broncos a Texanst, a Packers a Bearst, a Cowboys pedig – egy utolsó másodperces mezőnygóllal – a Bengalst győzte le.

amerikai futball Seattle Seahawks San Francisco 49ers NFL Los Angeles Rams Las Vegas Raiders

NFL: a Denver Broncos a hét lúzere; bajban a Dallas Cowboys

2022-09-15 12:34:28

Az elmúlt héten megkezdődött a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 2022–2023-as idénye. A regnáló bajnok Los Angeles Rams brutális verést kapott hazai pályán a Buffalo Billstől, óriási bajban van a Dallas Cowboys, amelyben ismét megsérült Dak Prescott. A hét lúzere: a Denver Broncos és a vezetőedzője.

amerikai futball NFL Los Angeles Rams Josh Allen Buffalo Bills

NFL: a Bills Rams elleni győzelmével kezdődött az új idény

2022-09-09 09:17:30

A Buffalo Billsnek a Los Angeles Rams vendégeként elért sima győzelmével indult a profi amerikaifutball-liga, az NFL új, 2022-es idénye.

NFL Los Angeles Rams Buffalo Bills

Fogadás: ez fájhat – csaknem 60 milliót nyerhetett volna a drukker, ha...

2022-06-17 12:46:21

Ugye mind tudjuk, milyen frusztráló érzés ha egy Tippmix-szelvényen 200 forintból öt mérkőzésre fogadunk nagyjából 10 ezer forint nyereményért, de az utolsó összecsapáson egy szerencsétlen gól megfoszt minket a „gazdagságtól”. Na, az egyik Liverpool-szurkoló hasonlóan járt, a várható összeg azonban egy kicsit nagyobb volt...

Super Bowl Real Madrid NFL NBA Los Angeles Rams Liverpool

NFL: rekordnagyságú összegért hosszabbított a Super Bowl-MVP

2022-06-09 09:43:59

Az NFL-ben szereplő Los Angeles Rams a hivatalos honlapján bejelentette, 2026-ig meghosszabbította Cooper Kupp szerződését.

NFL Los Angeles Rams Cooper Kupp

NFL: közel 32 millió dollár évente! Elképesztő fizetést kapott a Rams klasszisa

2022-06-07 08:43:28

A friss Super Bowl-győztes Los Angeles Rams szerződést hosszabbított egyik szupersztárjával, az NFL talán legjobb védőjével, Aaron Donalddal.

NFL Los Angeles Rams Aaron Donald

NFL: a Bills ellen kezd a Rams – szeptember 8-án rajtol az új idény

2022-05-13 15:38:22

Szeptember 8-án, csütörtökön a Super Bowl-győztes Los Angeles Rams Buffalo Bills elleni összecsapásával rajtol a tengerentúli profi amerikaifutball-liga 2022-es idénye.

amerikai futball amerikai foci NFL Los Angeles Rams Buffalo Bills

SB: Donaldék terrorizálták Burrow-t; OBJ megmutatta klasszisát, de...

2022-02-16 18:52:23

Mint ismert, a Los Angeles Rams 23–20-ra legyőzte a Cincinnati Bengalst az LVI. Super Bowlon Los Angelesben, így hazai pályán nyerte meg a 2021–2022-es NFL-idény bajnoki címét. A döntőben Odell Beckham Jr. megmutatta klasszisát, de egy szerencsétlen játék után megsérült. Aaron Donaldék a második félidőben terrorizálták Joe Burrow-t, Cooper Kupp pedig még Jerry Rice-t is túlszárnyalta.

amerikai futball Super Bowl Odell Beckham Jr. NFL 2022 Matthew Stafford Los Angeles Rams

Videó: így kérte meg barátnője kezét a Rams játékosa a Super Bowl-győzelem után

2022-02-14 12:00:47

Mint ismert, a Los Angeles Rams 23–20-ra legyőzte a Cincinnati Bengalst az LVI. Super Bowlon Los Angelesben, így hazai pályán nyerte meg a 2021–2022-es NFL-idény bajnoki címét. A bajnokcsapat safetyje, Taylor Rapp a diadal után megkérte a barátnője kezét a pályán. Íme!

videó lánykérés amerikai sportok amerikai futball Taylor Rapp Super Bowl

Super Bowl: a labdarúgó Eb kockás mintás sztárja a tojáslabdáért is rajong – képek

2022-02-14 09:35:23

Mint ismert, a Los Angeles Rams 23–20-ra legyőzte a Cincinnati Bengalst az LVI. Super Bowlon Los Angelesben, így hazai pályán nyerte meg a 2021–2022-es NFL-idény bajnoki címét. A mérkőzésen természetesen sztárok és modellek is a tiszteletüket tették.