Találatok a Lorenzo Sonego címkére

Találatok száma: 14

Videó: az év leglezserebb nyerője? Fucsovics láb közötti ütésére nem volt válasz

2021-09-21 10:29:39

Ahogy az ATP a közösségi oldalain fogalmaz, Fucsovics Márton „az év egyik leglezserebb nyerő ütését” mutatta be az olasz Lorenzo Sonego ellen a franciaországi Metzben zajló kemény pályás tenisztorna 1. fordulójában. A magyar játékos 6:3, 6:2-es vereséget szenvedett a világranglista 24. helyezettjétől, a verseny ötödik kiemeltjétől, de a meccs egyik legszebb labdamenetét a második játszma végén egy láb közötti ütéssel ő nyerte meg. Íme!

videó tenisz Lorenzo Sonego Fucsovics Márton

Tenisz: Fucsovics az első fordulóban kiesett Metzben

2021-09-20 17:45:12

Fucsovics Márton az első fordulóban kiesett hétfőn a Metzben zajló férfi tenisztornán.

Lorenzo Sonego Fucsovics Márton ATP

Tokió 2020: sima győzelemmel a legjobb 16 között Djokovics

2021-07-26 09:21:20

Két szettben győzött Novak Djokovics a német Jan-Lennard Struff ellen, így továbbjutott a legjobb 16 közé a férfiak olimpiai tenisztornájának 2. fordulójában.

superfeed olimpia 2020 Tokió 2020 Orosz csapat Németország Nikoloz Baszilasvili

Tenisz: Nadal 12-edszer döntős Rómában, Djokovics vár rá

2021-05-15 18:08:35

Rafael Nadal profi pályafutása 500. salakpályás mérkőzésén 6:4, 6:4-re győzött a 211 centiméter magas amerikai Reilly Opelka ellen a római Masters-tornán, ezzel bejutott a döntőbe, amelyben a szombaton két meccset nyerő Novak Djokoviccsal találkozik.

tenisz Reilly Opelka Rafael Nadal Novak Djokovics Lorenzo Sonego ATP Róma

Tenisz: Fucsovics két szettben kikapott Sonegótól Monte-Carlóban

2021-04-13 17:51:03

Az olasz Lorenzo Sonego 6:3, 6:4-re legyőzte két szettben Fucsovics Mártont kedden az ATP 1000-es monte-carlói férfi tenisztorna 1. fordulójában.

Monte-Carlo Lorenzo Sonego Fucsovics Márton ATP Monte-Carlo

Tenisz: Sonego tornagyőzelemmel hangolt Fucsovicsra

2021-04-11 19:20:40

Az olasz Lorenzo Sonego nyerte a 409 ezer euró (148 millió forint) összdíjazású cagliari salakpályás férfi tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben három szettben diadalmaskodott a szerbiai születésű Laslo Djere ellen – jelentette az MTI.

Lorenzo Sonego Fucsovics Márton ATP Marbella ATP Cagliari

Tenisz: a Djokovicsot legyőző olasz bejutott a döntőbe

2020-10-31 19:04:26

Andrej Rubljov és Lorenzo Sonego vívja a bécsi kemény pályás ATP 500-as tenisztorna döntőjét vasárnap.

tenisz Lorenzo Sonego Andrej Rubljov ATP Bécs

Tenisz: Balázs Attila megverte a világranglista 52. helyezettjét

2020-02-04 07:19:40

Balázs Attila győzelemmel mutatkozott be az argentínai Córdobában zajló salakpályás tenisztorna hétfői nyitó napján.

tenisz Lorenzo Sonego Balázs Attila

Tenisz: Fucsovics 106 perc alatt jutott a 16 közé Bécsben

2019-10-21 16:48:46

A Bécsben zajló, közel 2.5 millió euró összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna első fordulójában Fucsovics Márton két szettben felülmúlta az olasz Lorenzo Sonegót, és bejutott a legjobb 16 közé.

Lorenzo Sonego Fucsovics Márton ATP Bécs

Tenisz: nyolc között a 2016-os győztes Winston-Salemben

2019-08-22 09:22:11

A 2016-ban győztes Pablo Carreno Busta a legjobb nyolc közé jutott az egyesült államokbeli Winston-Salemben zajló kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Pablo Carreno-Busta Lorenzo Sonego ATP Winston-Salem

Tenisz: Sonego nyolc meccslabdát hárítva jutott tovább

2019-07-29 17:27:38

Az olasz Lorenzo Sonego nyolc mérkőzéslabdát hárítva jutott tovább hétfőn az 586 ezer euró (192 millió forint) összdíjazású kitzbüheli salakpályás férfi tenisztorna első fordulójából.

Lorenzo Sonego ATP Kitzbühel

Tenisz: Plísková nyerte meg a döntőt, két férfi „elsőbálozó”

2019-06-29 17:18:53

A nőknél Karolína Plísková diadalát hozta az eastbourne-i füves pályás tenisztorna: a cseh játékos a szombati döntőben két játszmában legyőzte a német Angelique Kerbert.

tenisz Taylor Fritz Lorenzo Sonego Karolína Plísková Angelique Kerber

Tenisz: Fucsovics maratoni meccsen, 10–8-as rövidítésben nyert

2019-04-29 17:16:28

A világranglistán 35. helyen álló Fucsovics Márton óriási küzdelemben, valamivel több mint háromórás meccsen 7:5, 4:6, 7:6 (10–8)-ra legyőzte a döntő szettben már 5:3-re is vezető olasz Lorenzo Sonegót (69.).

tenisz Lorenzo Sonego Fucsovics Márton

Tenisz: továbbra is gödörben van Balázs Attila

2017-08-14 20:16:53

Balázs Attila 6:2, 3:6, 6:3-ra kikapott a hazai környezetben játszó Lorenzo Sonegótól az olaszországi Cordenonsban zajló salakpályás teniszverseny első fordulójában.