Találatok a Las Vegas Raiders címkére

Találatok száma: 43

NFL: szenzációsan hajrázott a Cowboys; Burrow harmadszor is legyőzte Mahomest

2022-12-05 07:19:28

Az észak-amerikai amerikaifutball-liga (NFL) vasárnapi játéknapjának késő délutáni mérkőzésein még nagyobb izgalmak voltak, mint a kora délutáni idősávban. A vasárnap esti mérkőzés pedig olyan eredményt hozott, amilyen még nem született az NFL történetében.

amerikai futball amerikai foci Seattle Seahawks San Francisco 49ers NFL Miami Dolphins

NFL: utolsó perces győzelmet aratott a Chargers, bordasérülést szenvedett Rodgers

2022-11-28 07:25:19

Szoros első félidőt követően 40–33-as győzelmet aratott a Philadelphia Eagles a Green Bay Packers ellen, így továbbra is a „sasoké” a legjobb mérleg az NFL-ben (10–1). A mérkőzésen a hüvelykujjsérüléssel amúgy is bajlódó Aaron Rodgers ismét megsérült, helyét Jordan Love-nak kellett átvennie. Sima győzelmet aratott a San Francisco és a Kansas City, és drámai végkifejletet láthattunk Seattle-ben és Arizonában.

Seattle Seahawks San Francisco 49ers Philadelphia Eagles New Orleans Saints NFL-alapszakasz NFL 2022

NFL: ritka Pokémon-kártya eladása után vonult vissza a védő

2022-11-23 13:39:52

A tengerentúli amerikaifutball-ligában (NFL) hét évet lehúzó, Blake Martinez visszavonul a profi sporttól, mindössze 10 nappal azután, hogy elképesztő összegért adott el egy gyűjtői Pokémon kártyát.

NFL 2022 NFL Las Vegas Raiders Blake Martinez

NFL: Kelce vezérletével nyert izgalmas csoportrangadót a Chiefs

2022-11-21 08:12:31

Patrick Mahomes három touchdown-passzt is kiosztott Travis Kelce-nek, a Kansas City Chiefs pedig izgalmas mérkőzésen győzte le idegenben 30–27-re a csoportrivális Los Angeles Chargerst a tengerentúli amerikaifutball-liga (NFL) magyar idő szerinti hétfői mérkőzésén, a 11. fordulóba. A Denver Broncos hosszabbításban kapott ki a csoport másik meccsén a Las Vegas Raiderstől 22–16-ra Coloradóban, míg a Pittsburgh Steelers is izgalmas meccsen maradt alul a Cincinnati Bengalsszal szemben 37–30-ra. Az eddig 8–1-es mérleggel álló Minnesota Vikings nagy pofonba szaladt bele a Dallas Cowboys ellen, hazai pályán (3–40).

Travis Kelce Pittsburgh Steelers Patrick Mahomes NFL 2022 NFL Minnesota Vikings

NFL: tovább menetel az Eagles, a Saints lenullázta a Raiderst

2022-10-30 21:59:09

Hetedik mérkőzése után is hibátlan maradt a Philadelphia Eagles az amerikaifutball-liga (NFL) nyolcadik fordulójában, miután hazai pályán A. J. Brown három touchdownjával győzte le a Pittsburgh Steelerst. A Dallas Cowboys a három touchdownt és egy kétpontost is szerző Tony Pollard vezérletével győzte le a Chicago Bearst, ahogy a Carolina Panthersnél D’Onta Foreman is ugyanilyen mérleggel zárt az Atlanta Falcons ellen, de ez kevés volt a Párducok sikeréhez. A New Orleans Saints pedig Alvin Kamara három TD-jével múlta felül a pontot sem szerző Las Vegas Raiderst.

Pittsburgh Steelers Philadelphia Eagles New York Jets New Orleans Saints New England Patriots NFL

NFL: parádézott a Chiefs támadósora, szenvedős győzelmet aratott a Dolphins

2022-10-24 07:25:06

Habár tízpontos hátrányban is volt a Kansas City Chiefs, fölényes győzelmet aratott a 2019-es szezon bajnoka. A Miami Dolphinsban visszatért agyrázkódásából Tua Tagovailoa, a csapat pedig 16–10-re nyert a Pittsburgh ellen.

nfl San Francisco 49ers Pittsburgh Steelers New York Jets NFL Miami Dolphins

NFL: hatalmas fordítás után verte meg a Raiderst a Chiefs

2022-10-11 07:41:02

17 pontos hátrányból állt fel és győzött egy ponttal a Kansas City Chiefs a Las Vegas Raiders ellen az amerikaifutball-liga (NFL) hétfői játéknapján. A Chiefs irányítójának, Patrick Mahomesnak 29 sikeres passzából 292 yardot termeltek elkapói, s ugyan Travis Kelce hét elkapásból csupán 25 yardot hozott össze, ebből négy touchdownt érő átadás volt!

Patrick Mahomes NFL Kansas City Chiefs Travis Kelce Las Vegas Raiders

NFL: a Packers ráadásban verte meg a Patriotsot, Mahomesék legyőzték Bradyéket

2022-10-03 09:04:30

Kiélezett mérkőzéseket hozott az alapszakasz negyedik fordulója az amerikaifutball-ligában (NFL). A Buffalo Bills 20–3-as hátrányból győzte le a Baltimore Ravenst, a Green Bay Packers hosszabbításban múlta felül a New England Patriotsot, úgy, hogy Aaron Rodgers megszerezte karrierje 500. TD-passzát, míg a Patrick Mahomes vezette Kansas City Chiefs simán legyőzte a Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneerst.

Tom Brady Tennessee Titans Tampa Bay Buccaneers Seattle Seahawks Pittsburgh Steelers Philadelphia Eagles

NFL: óriási hajrában győzte le Mahomesékat a Colts

2022-09-25 23:35:37

Nem volt hiány izgalmakból az amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának harmadik fordulójának vasárnap esti mérkőzésein sem. A Carolina Panthers nagy csatában győzte le a New Orleans Saintset, ahogy a Baltimore Ravens és az Indianapolis Colts is izgalmas végjáték után múlta felül a New England Patriotsot és a Kansas City Chiefset.

Washington Commanders Tennessee Titans Philadelphia Eagles New York Jets New Orleans Saints New England Patriots

NFL: húszpontos hátrányból, hosszabbítás után győzött Vegasban a Cardinals

2022-09-19 08:36:45

A félidőben még 20–0-ra a házigazda Las Vegas Raiders vezetett, de remek második félidei teljesítményével az Arizona Cardinals egyenlített, majd a hosszabbításban egy szerzett és visszahordott labdával 29–23-ra győzött a profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának második fordulójában. A Rams a Falconst, a 49ers a Seahawksot, a Broncos a Texanst, a Packers a Bearst, a Cowboys pedig – egy utolsó másodperces mezőnygóllal – a Bengalst győzte le.

amerikai futball Seattle Seahawks San Francisco 49ers NFL Los Angeles Rams Las Vegas Raiders

NFL: Bradyék legyőzték a Cowboyst, Mahomes megint tündökölt

2022-09-12 08:14:14

Patrick Mahomes öt touchdownpasszal jelentkezett a Kansas City Chiefsben az Arizona Cardinals ellen a profi amerikaifutball-liga (NFL) új idényének első fordulójában. A Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneers bár csak egy hatpontost szerzett, a mezőnygólok által dominált találkozón így is simán legyőzte az irányítóját vesztő Dallas Cowboyst, míg a New York Giants izgalmas végjátékban győzött a Tennessee Titans vendégeként.

amerikai futball Tom Brady Tennessee Titans Tampa Bay Buccaneers New York Giants NFL

NFL: sima Raiders-győzelem a Hall of Fame-mérkőzésen – videó

2022-08-05 10:39:54

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) előszezonjának első összecsapásán, a Hall of Fame-mérkőzésen a Las Vegas Raiders 27–11-re legyőzte a Jacksonville Jaguarst.

amerikai futball NFL Las Vegas Raiders Jacksonville Jaguars

NFL: ez ám a fordulat – Kaepernick a Raidersnél kapott lehetőséget

2022-05-26 08:42:30

Colin Kaepernick 2016 után újra profi amerikaifutball-csapatnál találta magát. Adam Schefter arról írt az ESPN hivatalos honlapján, hogy a 34 éves irányító szerdán a Las Vegas Raidersnél mutathatta meg, mire képes.

amerikai futball NFL 2022 NFL Las Vegas Raiders Colin Kaepernick

NFL: évi 40 millió dollár felett – hosszabbított a Raiders QB-je

2022-04-13 17:11:43

Hosszabbított irányítójával az NFL-ben szereplő Las Vegas Raiders: Derek Carr három évre szóló, 121.5 millió dollárt tartalmazó szerződést írt alá a nevadaiakkal.

NFL Las Vegas Raiders Derek Carr

NFL: micsoda csere! A Raiders megszerezte Adamst a Packerstől

2022-03-18 09:15:25

Az NFL-ben szereplő Las Vegas Raidersben folytatja a pályafutását Davante Adams, a Green Bay Packers kiváló elkapója – számolt be róla a liga a hivatalos honlapján.

NFL Las Vegas Raiders Green Bay Packers Davante Adams

NFL: kétszeres Super Bowl-győztes védőt igazolt a Bills

2022-03-16 18:56:50

Harmadik napja tart a „szabadügynök piac” az NFL-ben, azóta számos játékos talált magának új csapatot a hagyományos módon, de természetesen cserék is születtek. Az AFC Nyugati csoportja egyre brutálisabbnak tűnik, a Tom Bradyt visszakapó 2021-es bajnok Tampa Bay Buccaneers is erősített, a Jacksoville Jaguars pedig „álomfutásba” kezdett. Von Miller is új otthonra talált: a kétszeres bajnok a Buffalo Billshez írt alá.

Von Miller Tom Brady Tennessee Titans Tampa Bay Buccaneers Raheem Mostert Pittsburgh Steelers

NFL: megvan a Raiders új vezetőedzője

2022-02-01 10:34:10

Josh McDaniels lett a profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Las Vegas Raiders vezetőedzője.

NFL Las Vegas Raiders Josh McDaniels

NFL: a Raiders nyert, és magával vitte a Steelerst a rájátszásba

2022-01-10 08:47:10

Az észak-amerikai profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának utolsó, 18. fordulójában a Las Vegas Raiders legyőzte a Los Angeles Chargerst, ezzel a nevadai alakulat magát és a Pittsburgh Steelerst is rájátszásba juttatta. Az NFC-ben a San Francisco 49ersé lett az utolsó kiadó hely.

Tampa Bay Buccaneers Seattle Seahawks San Francisco 49ers Pittsburgh Steelers New York Jets New Orleans Saints

NFL: Matt Nagy közellenség lett Chicagóban az újabb vereség után

2021-12-21 07:47:05

Az észak-amerikai profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 15. fordulójának keddre virradóra lejátszott két mérkőzésén a Los Angeles Raiders szoros meccsen győzött a Cleveland Browns otthonában, míg a Minnesota Vikings nyert a Chicago vendégeként.